37:20 2 min. Jacek Dzięgiel #68 Podcięcie
44:37 2 min. Rafał Cychowski #7 Przeszkadzanie
49:11 2 min. Bartłomiej Talaga #48 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:26 4 min. Jarosław Różański #25 Ostrość
53:26 4 min. Łukasz Chrzanowski #10 Ostrość
56:23 2 min. Andrzej Banaszczak #23 Przeszkadzanie
58:33 2 min. Andrzej Banaszczak #23 Atak kijem trzymanym oburącz
Źródło: własne, PZHL.

Rozpoczynamy I tercję
1 min - kara dla Łukasza Chrzanowskiego za atak kijem trzymanym oburącz
3 min - Zagłębie zakłada zamek, mocny strzał Gabrysia broni Michał Plaskiewicz
6 min - kara dla Cychowskiego, sosnowiec ponownie w przewadze. W starciu mocno ucierpiał M. Kozłowski - jednak opuszcza taflę o własnych siłach
7 min - Koseda strzela na bramkę jednak zbyt lekko i Dzwonek nie daje się zaskoczyć
9 min - 2 minuty kary dla Winiarskiego
10 min - Vladimir Luka podaje do Tobiasza Bernata, a ten z kolei do T. da Costy, który wykończył kapitalne podanie i strzałem w krótki róg otworzył wynik spotkania
14 min - Gabriel da Costa szybko mija obrońców, jednak Plaskiewicz nie daje się zaskoczyć
19 min - Różański znalazł się sam na sam z bramkarzem TKH, próbował z nadgarstka strzelić krążek w okienko, ale niestety przestrzelił
koniec I tercji

21 min - Marcińczak na ławce kar za ataki kijem trzymanym oburącz
23 min - Tomasz Chyliński wykorzystał podanie od Winiarskiego i wyrównał wynik spotkania
24 min - G. da Costa podaje na prawą stronę do rozpędzonego Luki, jednak jego mocny strzał minął bramkę
26 min - Różański kapitalnie podał z tercji obronnej do uciekającego Koszarka, który przerzucił do Podlipniego, jednak krążek przeszedł nad bramką
27 min - zamieszanie pod bramką - Dzwonek leży, pewien, że krążek jest pod ni. Jednak Winiarski wynajduje "gumę" i mam drugą bramkę dla TKH
29 min - Luka zwija się na lodzie z bólu, po ciosie Chrzanowskiego, który otrzymuje 2 min kary
30 min - Podlipni na ławce kar
37 min - Ślusarczyk świetnie odegrał na daleki słupek do niepilnowanego Kozłowskiego, ponownie dobrą interwencją popisał się bramkarz TKH
39.37 BRAMKA: Kozłowski nie znalazł patentu na Plaskiewicza, więc w kolejnej sytuacji zamiast ponownie strzelać - podał do Droni; ten znalazł sposób na wbicie gumy i wyrównanie wyniku tuż przed końcem drugiej odsłony
koniec 2 tercji

POCZĄTEK II TERCJI

42.41 BRAMKA: teraz Dronia kreśli scenariusz - wypuszcza krążek, który przejmuje rozpędzony Luka i strzałem w pełnym pędzie wyprowadza gospodarzy na prowadzenie

44. T. DaCosta z powietrza uderza gumę - Plaster broni
45. Na ławce DaCosta i Cychowski - trochę się poszarpali na lodzie.
48. DaCosta w świetnej sytuacji - faulowany przez Kubata - znowu szarpanina i znowu sprawcy odpoczywają na ławce kar.

50.41 BRAMKA: T. DaCosta dobija krążek odbity od Plaskiewicza po pięknym strzale Galvasa, który z niebieskiej wykańcza zamek założony przez Zagłębie w przewadze

50.51 BRAMKA: Jaros z Opatovskim rozklepują toruńską obronę, a świetnie wyłożony krążek na bramkę zamienia T. Kozłowski

51.40 BRAMKA: Za faul na Podlipnim sędzia dyktuje rzut karny, który na bramkę zamienia Luka

52. To było 59 sekund, które wstrząsnęło Stalowymi Piernikami - torunianie już w 48 minucie wykorzystali przysługujący im czas - więc może być im trudno się pozbierać

55.13 BRAMKA: A jednak - torunianie wstają z kolan - przegrywając 3 tercję 4-0 zdobywają bramkę dzięki precyzyjnemu uderzeniu Winiarskiego - czy jeszcze znajdą siły na kolejne trafienia ?

56. Szansa dla gości - na ławce kar Banaszczak

58. Gospodarze w pełnym składzie, ale tylko przez 10 sekund, gdyż na ławkę kar wędruje ... ponownie Banaszczak - kolejna szansa dla gości na zmniejszenie porażki

#33 Tomasz Dzwonek B 3 3.00 26 26 0 0 0 0 88.46 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#23 Andrzej Banaszczak LO 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Vladimír Luka LS 2 2 0 2 4 1 0 0 0 0 1 1 0 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
#4 Oktawiusz Marcińczak LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Martin Opatovský PS 0 1 0 1 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Zbigniew Podlipni PS 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Jarosław Różański LS 0 0 0 0 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Artur Ślusarczyk LS 1 0 0 0 1 -2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
TKH Toruń
#1 Michał Plaskiewicz B 6 6.00 42 42 0 0 0 0 85.71 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#18 Przemysław Bomastek LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#37 Vladimír Búřil PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Łukasz Chrzanowski LS 0 0 0 0 0 -1 8 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0