50:43 10 min. Filip Drzewiecki #27 -
53:58 2 min. Martin Dudaš #2 -
Źródło: własne, cracovia.pl, PZHL.

60 I jeszcze raz Witowski! Zabrakło niewiele! KONIEC MECZU

59 Aaaj! Piotrowski podał zza bramki do najeżdżającego Witowskiego! Ten uderzył z 3 metrów, lecz minimalnie spudłował

58 Musial dostał krążek na 7. metrze, jednak nie zakończył akcji strzałem

57 Jakaś kontuzja Dudasa - obrońca Cracovii leżał na lodzie, a po chwili z trudem zjechał do boksu

56 A teraz Suur z dystansu - Radziszewski łapie gumę w raka! Cracovia w pełnym zestawieniu

55 Dobra akcja Szarotek! Wykończył ją strzałem z 4 metrów Zapała..obok bramki!!

54 Tym razem w osłabieniu grać będzie Cracovia - 2 minuty kary dla Dudasa

53 Podhale gra już w pełnym zestawieniu. Uwaga! Przed doskonałą szansą Dziubiński! 1 na 1! Nie ma gola!

52 Bondarevs spod niebieskiej! Broni Zborowski!

51 2 minuty kary dla Gruszki - ponownie 5 na 3!

50 Musial! Mocno spod niebieskiej - broni Zborowski!! Oblężenie bramki Szarotek!

49 Cracovia zamyka gości! Csorich z 5 metrów! Broni Zborowski! Do końca podwójnej przewagi jeszcze 45 sekund. Aaaach!!! I ponownie bliski szczęścia Csorich!! Już tylko 5 na 4

48 2 minuty kary dla Kolusza! Przez 2 minuty 5 na 3!

47 Aaaaj!!! Pasiut przejąl gumę w tercji gości i stanął przed Zborowskim! Uderzył z 4 metrów, jednak bramkarz Szarotek popisał się niezłym refleksem! 4 (2 plus 2) minuty kary dla Bakrlika!

46 Uwaga! Dutka huknął spod niebieskiej, a Radziszewski przyjął ten strzał na kask! Chwila przerwy w grze. Radzik już w bramce! Gramy! Aleeeż strzał z klepy Dudasa!!! Świetna interwencja Zborowskiego!

45 A teraz Dudas wystrzelił spod niebieskiej - zablokowany!

44 Goooool!!! Wajda uderzył spod niebieskiej, Zborowski obronił, ale po sporym zamieszaniu krążek znalazł się sam przed bramką! Dopadł do niego Rutkowski i zdobył 11. gola!!!

43 Pasiut zagrał w tempo do Piotrowskiego, ten uderzył z 5 metrów, ale został zablokowany! Krążek poszybował wysoko nad bramką

42 Ta sztuka udała się za to Malasińskiemu! Z 5 metrów wprost w Radziszewskiego! W odpowiedzi Radwański - Zborowski broni jego strzał z 5 metrów!

41 Początek trzeciej tercji - krążek dla Cracovii! Uwaga! Baranyk przedostał się pod bramkę Pasów, jednak nie zdołał oddać strzału

40 Uuuufff...Kolusz świetnie wypatrzył zza bramki Zapałę, wystawił mu gumę, a ten wystrzelił z 5 metrów! Radziszewski broni instynktownie! KONIEC DRUGIEJ TERCJI

39 Wajda spod niebieskiej - broni Zborowski! A teraz Guzik! Ponownie górą bramkarz Podhala! Goście grają już w pełnym zestawieniu! Aaaach!!! Csorich strzelił spod niebieskiej, Zborowski odbił na 2. metr, gdzie był L. Laszkiewicz! To powinna być 11. bramka!

38 Zapała na lodzie - 5 na 4. I kontra Szarotek! Ivicić odważnie wjechał w tercję Pasów i uderzył z prawej strony z 7 metrów - Radziszewski na posterunku!

37 2 minuty kary dla Voznika - przez 46 sekund Pasy grają 5 na 3! Aaach! Bliski szczęścia był Piotrowski, jednak źle trafił w gumę!

36 2 minuty kary dla Zapały - szansa przed Cracovią. Duudas!! Uderzył spod niebieskiej, ale krążek odbił się od parkanów, a następnie od słupka! I próba Musiala! Broni Zborowski

35 Uwaga! Szansa Podhala! Malasiński wjechał w tercję i uderzył mocno z 8 metrów - nad bramką!

34 Cracovia kontroluje wydarzenia na lodzie

33 Ajjj..mogła być jedenastka bramka, ale Csorich zbyt długo wzlekał z oddaniem strzału! Doskonale zagrywał mu Słaboń

32 Gooooool!!!! Cracovia poszła z szybką akcją, Radwański stanął oko w oko ze Zborowskim i nie dał mu szans! DWUCYFRÓWKA!

31 Ale teraz już pierwsza! D. Laszkiewicza zagrał prostopadle do Słabonia, ale za mocno

30 Trener Rohacek daje więcej pograć czwartej piątce Pasów

29 Pasiut! Huknął zaraz po wygranym wznowieniu - minimalnie nad bramką!

28 Uwaga!! Zapała efektownie wygarnął krążek w tercji neutralnej, wpadł w tercję Pasów i uderzył - broni Radziszewski! Jest bramka dla Podhala! Malasiński mocnym strzałem pokonał Radzika!

27 Guzik! znalazł się 2 metry od bramki, jednak w trudnej sytuacji nie zdołał wpakować gumy do siatki. Podale w pełnym zestawieniu

26 Pasiut! Z 6 metrów - broni Zborowski! I ponownie Pasiut! Tym razem huknął z 7 metrów - nad bramką! Bombardowanie! Szczęściał szukał i Guzik! Z 6 metrów wprost w Zborowskiego

23 Chyba nikt nie spodziewał się tutaj takiego wyniku! I to dopiero w 5. minucie drugiej tercji! 2 minuty kary dla Ivicicia. Zborowski też, Zborowski też - przyjacielem Cracovii jest - śpiewają kibice Pasów. Przerwa w grze - drobna usterka pleksi. Już

24 Ajajaaaj! Bliski szczęścia był Biela, ale z dwóch metrów nie trafił w krążek! Goooooooool!!!!! L. Laszkiewicz najechał na bramkę i huknął pod poprzeczkę z 5 metrów!!!! 9:2!!!! Do bramki wrócił Zborowski

23 Gooooool!!!! Pasiut wyłożył gumę Piotrowskiemu, a ten upadając pokonał jeszcze bramkarza!!! Chwilę później napastnik wpadł do bramki, ale było to juz po tym, jak znalazł się w niej krążek!

22 Musial szukał prostopadłym podaniem Pasiuta..niedokładnie. Aaaaj! Pasiut po zagraniu Drzewieckiego trafił w boczną siatkę!!!!

21 Początek drugiej tercji - krążek dla Cracovii. Szybka akcja Podhala...Voznik nie zdołał oddać strzału! Jeszcze na dodatek Csorich wpadł na bramkę i sędzia na moment przerwał grę

20 Kapitalna atmosfera na trybunach - od początku nie milknie dooping! Goooooool!!!! Witowski do Bieli, a ten nie daje szans bramkarzowi!! KONIEC PIERWSZEJ TERCJI

19 Aaaaach!!! Bliski szczęścia Piotrowski! Kibice już krzyknęli jeeeeeest!

18 Uuuufff..Kolusz wjechał na pełnym gazie w tercję Pasów, po czym uderzył z 4 metrów..SŁUPEKA ratuje Cracovię! Ale teraz jest już 6:2..Łabuz huknął potężnie i krążek znalazł swoją drogę do siatki!

17 Więcej miejsca na lodzie - 2 minuty kary dla Kreta, więc szansa przed Cracovią. Gooooool!!!! L. Laszkiewicz huknął spod niebieskiej, Furca odbił krążek, ale przed bramkę czekał już na niego Csorich!!!

16 Zapała wjechał w odważnie w tercję Cracovii, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę Radziszewskiego

15 Mistrzowie Polski z niewiarygodną łatwością dostają się w okolice bramki Podhala

14 Obie drużyny grają już w pełnych zestawieniach! Ajajaaaj! L. Laszkiewicz wyłożył krążek spod bandy do Słabonia, ten przyjął go i uderzył z 5 metrów! Broni Furca! Jest 6:1??!! Krążek ląduje w bramce, ale sędzia nie uznaje gola! Wcześniej był gwizdek

13 Aaaj! Pasiut zagrał świetnie na 4. metr do Piotrowskiego, ten strzelił, jednak zbyt lekko, by pokonać Furcę!

12 Obustronne wykluczenie - 2 minuty dla Csoricha Bakrlika..4 na 4. Duuuuudaaaaas!!!!!! Wjechał na pełnym gazie w tercję Podhala, uderzył po lodzie z 6 metrów i jest już 5:1!!! No i jest zmiana w bramce Podhala - broni Furca

11 Uwaga! Dwukrotnie szczęścia szukał Łabuz! Uderzał spod niebieskiej, ale krążek mijał bramkę! Jest 4:1! Ziętara uderzył z 5 metrów i krążek znalazł miejsce w siatce!

10 A teraz mogło być już 5:0! Pasiut zagrał prostopadle do Piotrowskiego, ten odegrał na 2. metr do Drzewieckiego, który nie zakończył jednak akcji strzałem! W odpowiedzi Ziętara! Uderzył z bliska - broni Radziszewski! 2 min kary dla Drzewieckiego

9 Trener Jancuska na razie nie decyduje się na zmianę bramkarza - Podhale miało swoje dwie rewelacyjne szanse w pierwszych sekundach, ale teraz właściwie nie istnieje!

8 Cracovia ma wyraźną przewagę - Goooooooool!!!!! L. Laszkiewicz wyjechał zza bramki, zatrzymał się, a następnie mocnym strzałem z 3 metrów nie dał szans Zborowskiemu!!!

7 Goooooool!!!!! Drzewiecki wyłożył gumę na 2. metr, a Pasiut z zimną krwią zamienił podanie na bramkę!!! Sulka spod niebieskiej - obok bramki!

6 A teraz Łopuski z 6 metrów po zagraniu Pasiuta - obok bramki!

5 Aj! Piotrowski zagrał spod bandy przed bramkę, ale Musial nie zdołał przejąć gumy

4 Uwaga! Galant huknął spod niebieskiej, Radziszewski odbił przed siebie, a na dobitkę czekał już Baranyk! Nie zdołał oddać strzału!

3 Cracovia gra na cztery piątki. Akcja Cracovii!! Biela zagrał do Witowskiego, ten uderzył z 2 metrów, jednak onok bramki!!! Gooooool!!! Csorich huknął spod bandy i jest już 2:0!!

2 Ale Cracovia już dochodzi do głosu!!!! Pasiut wygarnął krążek z prawej strony, uderzył pod poprzeczką z 5 metrów i jest już 1:0!!! Dudas spod niebieskiej! Kijem broni Zborowski

1 Początek spotkania w Krakowie - pierwszy krążek dla drużyny Podhala. Uwaga! Już w 11. sekundzie mocno uderzał Baranyk, ale broni Radziszewski! I ponowni Baranyk! W 22. sekundzie stanął 1 na 1 z Radzikiem, ale nie pokonał go!