02:52 2 min. Leszek Piksa #16 Przeszkadzanie
04:44 2 min. Jarosław Dołęga #29 Przeszkadzanie
07:13 2 min. Leszek Piksa #16 Wysoko uniesiony kij
15:30 2 min. Karel Horný #73 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:55 2 min. Rafał Cychowski #7 Atak kijem trzymanym oburącz
23:27 2 min. Piotr Koseda #13 Zahaczenie
34:22 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
38:43 2 min. Piotr Winiarski #9 Przeszkadzanie
44:36 2 min. Arto Koivisto #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:10 2 min. Piotr Koseda #13 Zahaczenie
59:07 2 min. Michał Plaskiewicz #1 Opóźnianie gry
Źródło: własne, PZHL.

1 min. - Jeszcze dobrze się mecz nie zaczął, a już jest pierwsza bramka - 0:1 dla TKH - strzela Dołęga asystują Marmurowicz i Porthen.
3 min. - Jak na razie uwidacznia się przewaga TKH - strzelali Dzięgiel i Minge, ale broni Kachniarz.
5 min. - Goście nie wykorzystali gry w przewadze - próbowali, ale za każdym razem bronił Kachniarz. Teraz kateheci grają 5/4.
6 min. - Goool!!! KTH Wykorzystuje grę w przewadze - bramkarz gości odbija krążek po strzale bodajże Pacha a dobija go Chabior.
12 min. - Trzy szybkie bramki dla TKH i goście ze spokojem prowadzą grę.
17 min. - 1-5 - Gol dla TKH - spod niebieskiej strzelał Buril, ale wydaje się, że lot krążka zmienił Koivisto; asystę notuje także Bomastek.
20 min. - Koniec tej koszmarnej tercji dla KTH. Toruń zdecydowanie kontroluje przebieg meczu. Kateheci fatalnie.

22 min. - Dwie minuty przewagi dla KTH - wcześniej ataki z obydwu stron, ale nikt nie miał szczęścia.
23 min. - Kolejna kara dla TKH - tymczasem strzelał Pach, ale Plaskiewicz odbija krążek.
26 min. - Goool!! Hokeiści KTH poszli z kontrą - strzela Bulanda Tomasz, a asystują Bulanda Dawid i Błażowski
28 min. - Spotkanie nieco się wyrównało - TKH już tak nie przeważa. Widać jednak trochę chaosu w grze obu stron.
31 min. - 3-5 Gooool!!! Chabior wykorzystuje rzut karny po faulu Talagi na Tomku Bulandzie!
33 min. - Scibran ładnie strzela, ale broni Plaskiewicz. Mamy kontuzję w szeregach KTH - urazu nabawił się Zubek - w jego miejsce w pierwszej formacji wszedł Myjak.
36 min. - Koniec kary - mądrze KTH broniło się w tym osłabieniu.
40 min. - W zupełnie innych nastrojach gospodarze kończą II tercję. Nie można powiedzieć, że nie odżyły nadzieje katehetów, że po fatalnej pierwszej tercji jeszcze zdołali odrobić straty. I wygrać. Liczymy na emocje w III tercji.

41 min. - Tych kilkudziesięciu sekund przewagi pozostałej z II tercji nie wykorzystują gospodarze.
45 min. - Koivisto w boksie kar - nasi szukają szansy rozgrywając już krążek w tercji TKH.
47 min. - Kolejna przewaga KTH zakończona i kolejny raz bez gola. Kryniczanom pozostaje coraz mniej czasu.
49 min. - Jedni, jak i drudzy stwarzają sobie dobre sytuacje do strzelenia bramek, ale na tablicy świetlnej dalej 3:5.
53 min. - Mało ciekawe te ostatnie minuty - Toruń spokojnie czeka na swoją szansę, aby dobić KTH szóstą bramką. Gospodarzom ciężko jakoś skonstruować poważna akcję, która zagroziłaby bramce gości.
59 min. - KTH Gra 6 na 3 - w bramce nie ma Kachniarza a Plaskiewicz dostał 2 minuty za opóźnianie gry. Koseda odsiaduje jego karę.
60 min. - Koniec spotkania. Krążek w pustej bramce KTH, ale już po czasie. Trzecia tercja na 0:0.