59:48 2 min. Pavel Zdráhal #25 -
59:59 2 min. Martin Dudaš #2 -
Źródło: własne, PZHL.

koniec meczu

60 min - tuz przed końcem 2 minuty kary otrzymuje Zdrahal
59 min - szybką akcje przeprowadzają przyjezdni, Zdrahal oddaje strzał, dobra interwencja Rączki
58 min - Kosowski nie miał większych szans przy strzale Piotrowskiego, który zdobywa 4 bramkę dla Cracovii
55 min - Zdrahal, ale bez problemu broni Rączka, kontra Cracovii Łopuski próbuje pokonać Kosowskiego
54 min - niecelny strzał Kiełbasy, krążek mija bramkę gospodarzy
50 min - błyskawiczna odpowiedź gospodarzy, na 3:0 podwyższa D.Laszkiewicz
50 min - Radwan nie wykorzystuje sytuacji sam na sam
49 min - Bondarevs wraca na taflę i oddaje strzał, ale broni Kosowski
48 min - JKH GKS bez pomysłu na grę
47 min - 2 minuty kary otrzymał Bondarevs
46 min - L.Laszkiewicz dobijając strzał brata, trafia w słupek
41 min - strzał Pasiuta broni Kosowski

rozpoczęła się III tercja

koniec II tercji

40 min - gorąco pod bramka Rączki, pokonać krakowskiego bramkarza próbował Kulas, a następnie Danieluk, ale nie udaje się umieścić krążka w siatce
39 min - Cracovia już w pełnym zestawieniu, a Csorich znów oddaje niecelny strzał
38 min - Dąbkowski strzałem spod niebieskiej ustrzelił słupek bramki strzeżonej przez Rączkę
37 min - sędziowie odsyłają na ławkę kar Łopuskiego (+ 10 min.)
36 min - świetne podanie Piekarskiego marnuje Urbanowicz, który nie trafia w krążek
33 min - gospodarze już w pełnym zestawieniu
33 min - 2 minuty na ławce kar spędzi Piekarski
31 min - kara dla Guzika
31 min - Górny trafia w słupek
30 min - Danieluk przed szansą na zdobycie kontaktowej bramki, minimalnie obok bramki
29 min - Zdenek zostawia krążek Zdrahalowi, broni Rączka
28 min - kara dla Landowskiego
27 min - Rutkowski okazja sam na sam z bramkarzem, świetna interwencja Kosowskiego
26 min - podanie L.Laszkiewicza na bramkę zamienia Bondarevs i gospodarze prowadzą już 2:0
26 min - najbliższe 2 minuty na ławce kar spędzi Radwan
25 min - Wolf z niebieskiej, ale pewnie broni Rączka
24 min - Łopuski atakuje bramkę Kosowskiego, chwilę później z kontrą wychodzą jastrzębianie, Radwan oddaje strzał i trafia w bramkarza
23 min - Dulęba próbuje pokonać Kosowskiego mocnym strzałem z niebieskiej linii, ale się nie udaje
22 min - kolejny niecelny strzał, tym razem w wykonaniu Csoricha

rozpoczęła się II tercja spotkania

koniec I tercji

20 min - podanie Piotrowskiego wykorzystuje Pasiut, który objechał bramkę rywali i nie pozostawił większych szans Kosowskiemu 1:0
20 min - przewaga gości nie trwała zbyt długo, kara dla Wolfa
19 min - kara dla Dulęby a goście już w pełnym zestawieniu
19 min - jastrzębianie atakują bramkę gospodarzy, najpierw Rączkę próbuje pokonać Kowalówka, dobitka Urbanowicza, ale nie ma bramki
17 min - na ławce kar ląduje Zdenek, który spędzi tam najbliższe 2 minuty
17 min - dobra akcja L.Laszkiewicza i Słabonia nie przynosi efektu w postaci bramki
16 min - Piekarski spod niebieskiej, ale obok bramki
15 min - pierwsza tercja spotkanie zmierza do końca, a na tablicy wyników nadal widnieje remis 0:0
15 min - Łopuski objeżdża bramkę Kosowskiego, ale nie udało się wykończyć akcji
13 min - Danieluk posyła krążek w stronę bramki gości, dobrą interwencją popisuje się Rączka
11 min - kolejna okazja dla gospodarzy, tym razem przed szansą stanął L.Laszkiewicz, znów niecelnie
9 min - jastrzębianie mieli sporo szczęścia, Kosowski obronił strzał Pasiuta, a chwile później szansę na dobicie strzału otrzymał Piotrowski, który posłał krążek obok bramki
8 min - Łopuski przechwycił krążek, podaje do Rutkowskiego ten strzela, broni Kosowski
7 min - bramkę strzeżoną przez Rączkę atakuje Zdenek, bramkarz parkanem broni strzał napastnika JKH GKS
6 min - Kosowski broni strzał Piotrowskiego
4 min - podanie L.Laszkiewicza zza bramki gości do Bondarevsa, ten oddaje strzał, ale zabrakło precyzji i krążek minął bramkę
3 min - na taflę powraca Słaboń, który spędził na ławce kar 2 minuty
2 min - Dąbkowski oddaje mocny strzał spod niebieskiej linii, ale krążek minimalnie minął bramkę
1 min - sędzia odsyła na ławkę kar Słabonia

#31 Kamil Kosowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Sebastian Kowalówka ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Tomasz Kulas LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Paweł Lerch LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Tomasz Mackiewicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Tomasz Pastryk PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Grzegorz Piekarski LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Jakub Radwan PS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Maciej Urbanowicz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Rudolf Wolf LO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Jiří Zdeněk ŚR 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Pavel Zdráhal PS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0