35:15 2 min. Mateusz Dubel #19 Zahaczenie
37:37 2 min. Robert Tyczyński #14 Wysoko uniesiony kij
42:00 4 min. Mateusz Dubel #19 Wysoko uniesiony kij
50:42 2 min. Bartłomiej Bomba #20 Uderzanie kijem
52:23 2 min. Piotr Koseda #13 Wysoko uniesiony kij
52:23 10 min. Piotr Koseda #13 Kara za niesportowe zachowanie 10min
59:37 2 min. Mateusz Dubel #19 Ostrość
59:37 2 min. Vladimír Búřil #37 Ostrość
63:42 2 min. Vladimír Búřil #37 Wysoko uniesiony kij
Źródło: własne, PZHL.

1 min. - Zaczynamy pierwszą tercję tego spotkania!
2 min. - Dwa razy próbował Bomba - strzelał, krążek odbił Kubalski - Bomba ponownie i znów Kubalski broni.
3 min. - 1:0 Zamieszanie pod bramką Plaskiewicza - krążek wyłuskał Zabawa, podał do Rajskiego i ten notuje celne trafienie.
5 min. - Kara dla Burzila, KTH w przewadze. Druga kara dla gości i Kateheci zagrają minutę 5 na 3.
8 min. - Koniec kar - jeszcze podczas gry 5/3 próbował Horowski, a potem już 5/4 i ładna akcja pierwszego ataku KTH. Bez gola.
10 min. - Koniec osłabienia KTH - bez większego zagrożenia dla bramki Kubalskiego - jedyny warty odnotowania jest strzał Kosedy. Niestety niecelny.
12 min . - Okres trochę chaotycznej gry obu ekip.
15 min. - 2-0 Gooool!!! Niesamowita bramka - z daleka mocno strzelał Rajski, guma nabrała dziwnej rotacji i wpada prosto w okienko bramki niewiarygodnie zaskoczonego Plaskiewicza. Bramkarz gości nie miał nic do powiedzenia.
17 min. - Kateheci kontrolują sytuacje na lodzie - taktyka Torunian w tym momencie skupia się bardziej na grze z kontry i strzałach z daleka. Próbowali Talaga i Bomba - wynik bez zmian.
- Koniec I tercji
- Mimo prowadzenia po I tercji, nie wydaje się, żeby to Kateheci byli drużyną dominującą. Pod koniec tercji Torunianie mogli zaskoczyć Kubalskiego, jednak ten w porę się połapał. Mecz raczej wyrównany, bez wskazania na którąś z ekip.

21 min. - Zaczynamy II tercję tego spotkania!
22 min. - Niewiele brakowało - Myjak strzela spod niebieskiej, ale trafia tylko w słupek. Wcześniej strzelał Bomastek - krążek po tym strzale wyłapuje Kubalski.
25 min. - 3-0 Goooool!!! Trzecią bramkę dla KTH zdobywa - Mateusz Dubel - najlepszy strzelec KTH. Asysta Kramny.
26 min. - Sytuacja dyskusyjna - kara dla Scibrana za opóźnianie gry.
29 min. - Koniec osłabienia KTH - gospodarze dobrze w obronie.
31 min. - Zrobił nam się mecz walki - Kateheci chcą podwyższyć, Toruń strzelić pierwszą bramkę. Może być jeszcze bardziej ciekawie. Przed chwilą było groźnie pod bramką Kubalskiego, ale ten w porę wyciągnął swojego raka.
33 min. - Koniec osłabienia gospodarzy. W pierwszej minucie to gospodarze grając w osłabieniu byli groźniejsi, stworzyli nawet sytuację pod bramką TKH, w drugiej to Toruń doszedł do głosu; a jak już sie zrobiło 5/5 dobrze dysponowany dziś Kubalski znów pokazał klasę broniąc strzał po groźnej akcji gości.
36 min. - W osłabieniu 5/4 znów KTH groźniejsze.
38 min. - Sędzia nakłada kolejne kary na KTH.
38 min. - Mogło być groźnie - jeden z gości wyjeżdżał sam na sam, ale przewrócił się.
39 min. - Koniec kar dla KTH - znów się bronimy.
40 min. - Druga tercja nieco ze wskazaniem na Toruń, jednak zapewne jest to wynik nałożenia na KTH 5 kar pod rząd i prawie 10 minut gry w osłabieniu KTH - jednak dobra postawa naszych obrońców oraz świetnego jak do tej pory Kubalskiego w bramce mamy taki, a nie inny wynik.

- Traw III tercja
- 41 min. - 3-1 Dobrze zaczęli tę tercję goście - Koseda spod niebieskiej, krążek odbija parkanami Kubalski, guma ląduje na kiju Marmurowicza i mamy 3:1
- 44 min. - Mijają dwie minuty kary Mateusza Dubla - bez większego zagrożenia ze strony TKH.
- 46 min. 3-2 No i mamy bramkę kontaktową. TKH Wykorzystuje przewagę - strzela Koseda, asystują Dzięgiel i Marmurowicz.
- 49 min. - Szykuje się nam nerwowa końcówka - Toruń groźniejszym ale gospodarze nie dają się zepchnąć do obrony.
- 51 min. - Koniec kary KTH - próbowali zaskoczyć gracze z Torunia - ładne podanie zza bramki do napastnika, który miał przed sobą tylko Kubalskiego i właśnie w Kubalskiego trafia krążek po tym strzale.
- 55 min. - Gra 5 na 5.
- 57 min. - 3-3 Poważny błąd Kubalskiego i w konsekwencji wyrównująca bramka dla TKH. strzela Minge, asystuje Dzięgiel.
- 57:54 - Czas dla KTH.
- 58 min. - Ładnie Horny z Dublem poszli 2/1 - jednak bez gola, chwilę potem dobrze Kubalski w identycznej prawie sytuacji z drugiej strony.
- Koniec III tercji - dogrywka.
- 61 min. - Zaczynamy dogrywkę! Zaczynamy grając 3/3 - kary odsiadują Buril i Mateusz Dubel.
- 62 min. - Kruczek Dawid ładnie wyszedł z Żołnierczykiem, broni Plaskiewicz, potem Dzięgiel z Kubalskim i wygrywa nasz bramkarz.
- 63 min. - Koniec Kar - próbował Dubel zaraz po wyjściu z boksu kar - niepewnie broni Plaskiewicz.
- 64:45 - Czas dla TKH. Wcześniej szansa dla KTH, ale arbiter liniowy dopatrzył się spalonego Kruczka.
- Koniec dogrywki - rzuty karne.
- 4-3 Koniec spotkania - KTH po karnych wygrywa z TKH 4:3. Decydującą bramkę strzałem prosto w okienko zdobywa Horny!!
TKH Toruń
#1 Michał Plaskiewicz B 4 3.69 44 44 0 0 0 0 90.91 65:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 1
#18 Przemysław Bomastek LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Bartłomiej Bomba LS 0 0 0 0 0 1 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#37 Vladimír Búřil PO 0 0 0 0 0 -1 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Łukasz Chrzanowski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Jarosław Dołęga PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#68 Jacek Dzięgiel ŚR 0 2 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0