26:29 2 min. Waldemar Klisiak #4 Trzymanie przeciwnika
27:06 2 min. Mariusz Jakubik #50 Rzucenie na bandę
27:24 2 min. Zbigniew Szydłowski #33 Uderzanie kijem
39:51 2 min. Marek Modrzejewski #77 Natarcie
44:21 2 min. Peter Tabaček #61 Uderzanie kijem
49:52 2 min. Marcin Ćwikła #17 Wysoko uniesiony kij
57:01 2 min. Wojciech Wojtarowicz #85 Przeszkadzanie
57:01 2 min. Wojciech Milan #27 Przeszkadzanie
57:48 2 min. Przemysław Leśnicki #21 Uderzanie kijem
Źródło: własne, PZHL.

- Zaczynamy 1 tercje. Już w 9 sekundzie Vozdecky minął przeciwnika i strzelił w bramkarza.
- 1 min. - Milan huknął w słupek !
- 2 min. - Wrzutka Unitów pod bramkę Rockiego, mrozi gumę.
- 3 min. - T. Połącarz z pociągnięcia w poprzeczkę.
- 4 min. - 3 faule Unitów, za trzecim razem sędzia podnosi rękę. Unici prowokują Vozdeckyego - jeden z nich chce się bić by go wyeliminować! Zamieszanie między zawodnikami, Vozdeckyego odciągają gospodarze by uniknął kary meczu.
- 4 min. - Gospodarze grają 4 na 3.
11 min. - Uciekł Modrzejewski, obronił Rocki
15 min. - Tabaczek z bliska kropnał prosto w Rockiego.
17 min. - Vozdecky z Cacho pojechali 2 na 1 - Vozdecky strzelił prosto w bramkarza - Cacho dobijał ale Szydłowski na miejscu.
18 min. - Strzał mocny Javina obok słupka. Mermer mocno z boku odbija w bok Szydłowski.
20 min. - Koniec bardzo wyrównanej tercji, mecz walki. Unia w pierwszej tercji jakby więcej była przy krążku, dużo zamieszania pod bramką - ale Rocki bronił z dużym szczęściem.

21 min. - Bucek z boku po lodzie łapie Rocki.
21 min. - Ćwikła potężnie za niebieskiej - odbija kijem Szydłowski.
23 min. - Milan wzdłuż bramki a Cacho minął się z krążkiem.
25 min. - 1-0 Vozdecky - minął 3 zawodników, położył bramkarza i strzelił do pustej bramki.
27 min. - Unia gra brutalnie, przez co sędzia trzy krotnie w krótkim czasie - sadza Unitów na ławce kar.
28 min. - 2-0 Valeczko - Cacho, mocne uderzenie Valeczko - zza niebieskiej - trafia tuż przy słupku.
30 min. - Kontra KH 3 na 1 ale źle Milan do Połącarza.
33 min. - 3-0 Błąd Unii, Vozdecky podaje do Cacho a ten sam na sam strzela przy słupku nad odbijaczką Szydłowskiego.
- 35 min. - Sanok 5 na 5 zamyka Unię w jej tercji.
- 36 min. - Leśnicki dobijał strzał Połącarza - Szydłowski broni. Ponownie Leśnicki zza bramki chciał wepchnąć gumę - broni bramkarz gości.
- 37 min. - Akcja Modrzejewskiego - minął obrońcę stając na wprost bramki trafił nad poprzeczką.
- 38 min. - Ćwikła potężnie obok słupka.
- 40 min. - Unia w przeciągu kilku sekund trzy razy fauluje zawodników gospodarzy. Sędzia nakłada jedną kare.

- Rozpoczyna się III tercja. Krążek dla KH.
- 41 min. - Vozdecky minął przeciwnika sam przed bramkarzem ale ten broni.
- 42 min. - 4-0 Piękne podanie do boku - Poziomkowskiego do Mermera ten wyszedł z boku sam na sam z Szydłowskim i strzelił w długi róg.
- 43 min. - Rocki ładnie obronił strzał Buczka.
- 44 min. - Vozdecky z pół obrotu próbował zaskoczyć Szydłowskiego ten parkanem obronił.
- 46 min. - Sanok w przewadze. Valeczko z pociągnięcia broni odbijaczką Szydłowski. Ćwikła strzelił prosto w bramkarza przyjezdnych.
- 48 min. - Poziomkowski z obrońcą na plecach - ale oddaje strzał w parkany bramkarza gości. Unia wyraźnie zamroczona jak po nokdaunach - nie może stworzyć groźnej sytuacji.
- 49 min. - Buczek jechał na 2 na 1 Owczarek się rzucił na lód, zmusił przeciwnika do zjechania na bok, Rocki odbija przed siebie - krążek przed pustą bramką - ale Rocki wybija kijem krążek spod kija Modrzejewskiego.
- 52 min. - Unia stworzyła jedną okazję w przewadze. Modrzejewski strzelał - Rocki odbijaczką do boku. Za moment Szewczyk, mrozi gumę Rocki.
- 54 min. - Kostecki spod bandy pod bramkę do Leśnickiego i niewiele brakło a w zamieszaniu nowotarżanin zdobył by gola.
- 56 min. - Unia z kontrą, podanie zza bramki ale Rocki mrozi gumę.
- 56 min. - 4-1 Szewczyk dostał podanie zza bramki i strzelił nad leżącym Rockim.
- 57 min. - Nerwowo pod bramką Rockiego i kolejne kary.
- 58 min. - Unia zagra w przewadze, na ławkę siada Leśnicki. Cychowski zjeżdża z pomocą kolegów, wyraźnie doznał kontuzji.
- 59 min. - 5-1 Błąd Unii i kontra KH, Valeczko z Vozdeckym 2 na 1. Podanie wzdłuż bramki i Czech nie daje szans bramkarzowi Unii.

#10 Robert Kostecki LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Przemysław Leśnicki PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0