12:19 2 min. Filip Drzewiecki #27 Opóźnianie gry
15:43 2 min. Mariusz Dulęba #5 Opóźnianie gry
25:12 2 min. František Bakrlik #24 Uderzanie kijem
45:29 2 min. Mariusz Dulęba #5 Zahaczenie
46:08 2 min. Maciej Sulka #76 Uderzanie kijem
59:17 2 min. Dmitri Rodin #5 Zahaczenie
Źródło: własne, PZHL.

I tercja
1 min - krążek dla Cracovii, jednak pierwszy strzał Ivicica, czujny Rafał Radziszewski
3 min - strzał Mariana Csoricha spod niebieskiej, broni Zborowski a na lód z ławki kar wraca Maciej Sulka
4 min - Łopuski podaje do Radwańskiego, niepewnie broni Zborowski, który sam nie wiedział gdzie znajdował się krążek
5 min - przed szansą na gola Michał Piotrowski jednak niedokładnie podawał Drzewiecki
7 min - Kolusz wjechał w tercję Cracovii, podał do Ivicica który strzelał z 6 metrów jednak obok bramki
9 min - strzały Pasiuta i Leszka Laszkiewicza jednak cały czas bez bramek w Nowym Targu, zdecydowana przewaga Cracovii
10 min - akcja Malsińskiego i Gruszki, broni Radziszewski
12 min - GOL DLA CRACOVII - Leszek Laszkiewicz sam na sam pokonuje Zborowskiego
13 min - Kara dla Drzewieckiego, Pasy w osłabieniu, strzelał Sulka jednak jego strzał został zablokowany
15 min - Dziubiński strzela w poprzeczkę, czy krążek przekroczył linię bramki Pasów? Sędzia analizuje zapis wideo - bramka nie zostaje uznana
17 min - Szarotki w tercji Pasów, Barklik obok bramki
19 min - Daniel Laszkiewicz do Dudasa, ten spod niebieskiej jednak nie trafia w bramkę Szarotek
koniec I tercji

II tercja
21 min - rozpoczynamy drugą tercję, krążek dla Podhala, Ivicic spod niebieskiej - broni Radziszewski
22 min - Voznik sam na sam z Radziszewskim, jednak niepokonany bramkarz Cracovii
24 min - Leszek Laszkiewicz do Bieli, broni Zborowski,
26 min - Bondarevs spod niebieskiej, fenomenalnie dzisiaj broni Zborowski
28 min - strzały Malasińskiego i Ivicica, po chwili Bakrlik prosto z ławki kar sam na sam z Radziszewskim, górą bramkarz Cracovii
30 min - Podhale cały czas atakuje, kolejne strzały Malasińskiego i Kolusza ale wciąż niepokonany Radziszewski
32 min - Musial do Michała Piotrowskiego, piękny strzał Michała jednak minimalnie obok bramki
35 min - GOL DLA PODHALA - Krystian Dziubiński strzałem z dwóch metrów pokonuje bramkarza Cracovii
37 min - GOL DLA PODHALA - Voznik po podaniu Barklika pokonuje Radziszewskiego
38 min - GOL DLA CRACOVII - Leszek Laszkiewicz po podaniu Mariana Csoricha pokonuje z bliska Zborowskiego
koniec II tercji

III tercja
41 min - krążek dla Podhala
42 min - wspaniały strzał Michała Piotrowskiego, nie bez problemów interweniuje Zborowski
44 min - Witowski spod niebieskiej, broni bramkarz Podhala
45 min - Bakrlik zza bramki Pasów próbował strzelać, broni Radziszewski i dochodzi do małej przepychanki pomiędzy Bakrlikiem i Dudasem
46 min - GOL DLA PODHALA - Gruszka sam na sam, i umieścił krążek między nogami Radziszewskiego
49 min - GOL DLA CRACOVII - Sebastian Biela
51 min - najpierw Piotrowski, później Pasiut strzelali z 6 metrów jednak broni bramkarz Podhala
54 min - GOL DLA CRACOVII - Daniel Laszkiewicz dobił strzał spod niebieskiej Dudasa!
56 min - Fenomenalny strzał Leszka Laszkiewicza, broni Zborowski
59 min - GOL DLA CRACOVII Leszek Laszkiewicz po podaniu brata zdobywa swoją drugą bramkę w tym spotkaniu