9:1 Marcin Zabawa #20 ( Mateusz Dubel #19 ) +/-
11:57 2 min. Bartłomiej Talaga #48 Wysoko uniesiony kij
32:04 2 min. Damian Dubel #8 Uderzanie kijem
50:47 2 min. Piotr Winiarski #9 Atak kijem trzymanym oburącz
58:50 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
Źródło: własne, PZHL.

- Trwa I tercja
- 1 min. - Wygrane wznowienie i od razu z akcja Katehetów i okazja, ale niewykorzystana.
- 2 min. - 1-0 Goooool!! Dobra akcja trzeciego ataku - bohaterowie akcji: bracia Bulanda - Tomek do Dawida i 1:0.
- 3 min. - 1-1 I niedługo gospodarze cieszyli się z prowadzenia. Zawiniła obrona KTH - Błąd Pacha i Scibrana i mamy 1:1. Strzela Kuchnicki, podawał Marmurowicz.
- 5 min. - Po zdobyciu wyrównującej bramki Toruń próbuje iść za ciosem i "ciśnie" gospodarzy...
- 7 min. - Już po raz drugi myli się w obronie Scibran, ale tym razem bez konsekwencji. Z drugiej strony tafli okazja Tomka Bulandy, ale Plaskiewicz pewnie łapie krążek w raka.
- 10 min. - 2-1 Goooool!! trzeci atak bryluje dziś na lodzie w tych pierwszych minutach. Mamy 2:1 - strzelcem gola D. Dubel, podawal D. Bulanda.
- 12 min. - Kara dla Talagi, a Kateheci już strzelają. Na razie bez gola w przewadze.
- 14 min. - Gramy 5/5 - poważniejszego zagrożenia pod bramką Plaskiewicza nie było podczas tych 2 minut.
- 17 min. - Wynik bez zmian - akcja raz pod jedną, raz pod drugą bramką, ale nikomu nie daje się efektywnie zakończyć akcji.
- 18 min. - 3-1 Gooool! Chabior indywidualnie na 3:1 - podawał Horowski.
- 18 min. - 3-2 Natychmiastowa odpowiedź Torunian - Bomastek strzela, podawali Bomba i Kubat. Nie popisał się przy tej bramce Kachniarz...
- 20 min. - Koniec I tercji! Gdyby nie błąd krynickiej obrony i ten ostatni Kachniarza (wystarczyło, żeby przyłożył parkana do słupka) gospodarze mogli mieć niezłą zaliczkę przed drugą tercją.

- Trwa II tercja
- 21 min. - Od początku drugiej tercji znów niezywkle aktywny nasz trzeci atak - dwie okazje Tomka Bulandy w przeciągu kilkunastu sekund. Dobrze Plaskiewicz.
- 24 min. - Dwójkowa akcja Zabawy i Scibrana ale fatalnie przestrzelił w tej sytuacji obrońca drugiej formacji.
- 27 min. - Kontra TKH i na raty próbowali pokonać Kachniarza zawodnicy gości - goalkeeper KTH jednak pokazał na co go stać.
- 30 min. - Połowa spotkania za nami. Mogło być 3:3, ale szczeście po stronie krynickiego bramkarza. Okres chaotycznej gry obu drużyn.
- 31 min. - Dobra okazja Chabiora, ale Plaskiewicz broni.
- 34 min. - Gramy 5/5 - nie udało się wykorzystać liczebnej przewagi drużynie z Torunia.
- 35 min. - Ponownie Plaskiewicz zamyka drogę do bramki - tym razem Mateuszowi Dublowi.
- 36 min. - Valusiak w boksie kar - próbowali już dwukrotnie Torunianie, ale Kachniarz zatrzymuje krążek.
- 39 min. 4-2 Goooool!!! Dawida Bulanda autorem 4 gola dla KTH!! podawali T. Bulanda i Piksa
- 39 min. - 5-2 Gooooool!!! Chabior fenomenalnie obsłużył Hornego, który ze stoickim spokojem pakuje krążek do bramki Torunia!
- Koniec II tercji

- Trwa III tercja
- 42 min. - 6-2 Gooooool!!!1 Kapitalne zawody rozgrywa trzecią piątka Katehetów - D. Bulanda strzela na 6:2. Podawał: T Bulanda.
- 45 min. - 7-2 Goooool!!! Rozmontowali obronę Torunia Kateheci - Scibran strzela do pustej bramki - asystują Horny i Mateusz Dubel!
- 45 min. - Zmiana w bramce TKH - Plaskiewicza zastapi Stepokura.
- 46 min. - Wynik bez zmian - Torunianie nie potrafią zagrozić bramce KTH.
- 49 min. - Przewaga KTH na lodzie - 7 bramek dla naszych to za mało i wciąz stwarzają groźne sytuacje pod bramką gości.
- 53 min. - 8-2 Gooooool!!! Wykorzystana przewaga KTH - strzelał M. Dubel - krążek odbił się od bandy i wtoczył się przed bramke gości gdzie czujny i gotowy do strzału był Zabawa który podwyższa na 8:2.
- 57 min. - KTH wciąż w natarciu - Toruń nie potrafi odpowiedzieć na nasze ataki.