Rozgrywki: 2009/10 - Reprezentacje: MŚ U20
0:1 Damian Kapica #17 ( Piotr Kmiecik #7 ) 5/5 33:11
34:47 2 min. Bartłomiej Pociecha #2 Rzucenie na bandę
39:39 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
47:04 2 min. Damian Kapica #17 Trzymanie przeciwnika
53:49 2 min. Jakub Wanacki #12 Ostrość
KONIEC MECZU

60. Ależ emocje - w ostatnich sekundach krążek po uderzeniu Kapicy o centymetry minął bramkę
58.45 Kilku centymetrów brakło, aby po wybiciu Witeckiego guma wpadła do bramki
58.21 ZJEŻDŻA BRENARD - PUSTA BRAMKA WŁOCHÓW
58.21 CZAS DLA WŁOCHÓW

58. Gorąco na lodzie, aż iskry idą spod łyżew - Włosi atakują nieustannie - Polacy próbują kontrować - ale gra głównie toczy się w polskie strefie
56. Polacy w pełnym zestawieniu - Kapica wyprowadza krążek z naszej tercji - ale nie zagrywa do kolegów i akcja wraca do polskiej strefy - wybijamy na uwlonienie
55. Polacy w osłabieniu - czujnie blokują strzały w zamku - w końcu Kostnerowi udaje się uderzyć na bramkę - Nowak broni - znowu gorąco pod polską bramką - w końcu Neupauer wyjeżdża z krążkiem
53. Włosi nie wypuszczają polaków z tercji - Sullman wykańcza akcję - guma po kiju wypada za bandę
52. Kontra Włochów - strzał - Nowak broni
51. Chmielewski pięknie wjechał w tercję przeciwnika - wykiwał 2 obrońców - zagrał na puste pole do Witeckiego - ten strzelił, ale Bernard nie dał się zaskoczyć
50. Polacy w pełnym składzie - wznowienie w tercji Włochów
49. Ploner strzela - obok bramki - Chmielewski wystrzeliwuje krążek - ponownie zamek - gorąco pod bramką - Rizzi strzela - Nowak chwyta - zostało 20 sek, osłabienia
48. Szansa dka Włochów - na ławie siedzi Kapica - wybijamy gumę z tercji
47. Szybka kontra Włochów - ale Maciejewski do końca trzyma napastnika - i Nowak nie ma problemów z obronieniem strzału
45. Kapica sam wjechał pod bramkę Włochów - ale zagrał niedokładnie - i nici z dobrej akcji
42. Polacy słabo w przewadze - przez 1,5 minut nie potrafimy założyć zamka - a nawet momentami wyjść z tercji lub wjechać do tercji przeciwnika
41. Polacy rozpoczynają w przewadze
III TERCJA

KONIEC II TERCJI
37. Polacy w osłabieniu - gorąco pod bramką - ale Bartek Nowak spisuje się dzisiaj wyśmienicie - oby tak dalej

.11 0-1 BRAMKA; Kapica dynamicznie wjeżdża na przedpole strzela - Bernard broni parkanami, ale Kapica czujnie dobija i wyprowadza Polaków na prowadzenie - to pierwszy mecz, w którym Polacy jako pierwsi zdobywają bramkę

33. Dwa wznowienia - dwa strzały Hackhofera - dwie dobre obrony Nowaka - i szybka kontra - a po niej bramka dla Polski !!!
32. Ploner uderza - zasłonięty Nowak dobrze broni
32. Wunderer próbował wcisnąć gumę przy krótkim słupku - Nowak mrozi krążek
29. Marzec ze środkowej strefy uderzył w okienko - Bernard pewnie chwyta - zbyt słaby strzał
28. Polacy mają problemy z wyjazdem z tercji
27. Kapica w szybkie kontrze - urywa się sam na sam - Bernard broni
26. Gorąco pod polską bramką - Nowak pewnie
25. Kontra Włochów - Tauber strzela - Nowak łapie
24. Polacy zakładają zamek - Maciejewski mocno strzela z niebieskiej - nikt nie dobija
21. Kmiecik popełnia błąd - puszcza Canale, który strzela w sytuacji sam na sam - Nowak broni
II TERCJA

KONIEC I TERCJI

20. W pierwszej tercji trudno wskazać wyraźnego faworyta - Polacy nie grają źle - ale nie potrafią narzucić Włochom swojego stylu gry. jak na razie dobrze w polskiej bramce sprawuje się Nowak - i oby taka dyspozycja towarzyszyła mu do końca turnieju.
18. Polacy nadal w strefie Włochów - strzela Pociecha - Bernard broni
17. Kontra Chmielewskiego - pogubił się napastnik Stoczniowca
16. Kontra - Kapica wypuszcz kmiecika - ten strzela w bramkarza
15. Niefrasobliwość Polaków podczas zmiany wykorzystują Włosi - Presti mocno uderza w pełnym pędzie - szczęśliwie Nowak czujnie
13. bezpański krążek na przedpolu polskiej bramki uderza Lanz - mogła byc bramka z niczego, na szczęście Nowak czujnie broni
11. Gorąco pod polską bramką - Zelger strzela a Rizzi dobija z najbliższej odległości - Nowak bezbłędnie
9. Bryniczka wyjeżdża z kontrą - Kapica minimalnie pali
8. Zamek w polskiej strefie - Maglioranzi strzela w parkany Nowaka
6. Gorąco pod polską bramką, ale w końcu Bychawski z Maciejewskim wyjaśniają sytuację
2. Kapica rusza z kontrą - strzela - guma odbija się od parkanów Bernarda - Chmielewski dobija - minimalnie obok słupka