24:35 2 min. Sebastian Łabuz #68 Zahaczenie
51:52 2 min. Arkadiusz Kąkol #9 Podcięcie
55:23 2 min. Petr Lipina #13 Uderzanie kijem
56:14 2 min. František Bakrlik #24 Przeszkadzanie
57:56 10 min. Adrian Labryga #22 Kara za niesportowe zachowanie 10min
58:43 2 min. František Bakrlik #24 Podcięcie
Źródło: własne, PZHL.

koniec meczu

60 min - Zdrahal nie trafia do pustej bramki
59 min - Bakrlik otrzymuje karę za podcięcie
58 min - 10 minut kary za niesportowe zachowanie dla Adriana Labrygi
57 min - kara dla Bakrlika
56 min - 5:1 Zapała po raz kolejny pokonuje Kosowskiego, tym razem zmienia tor lotu krążka po strzale Sroki (5 na 4 - kara dla Lipiny)
53 min - 4:1 Dziubiński z najbliższej odległości pokonuje Kosowskiego i podwyższa przewagę gospodarzy - kara dla Lipiny
52 min - kara dla Kąkola
52 min - 3:1 sędziowie obejrzeli analizę video i uznali bramkę zdobytą przez Zapałę
50 min - koniec odsłony coraz bliżej
49 min - JKH atakuje
48 min - Pastryk oddaje strzał zza niebieskiej linii, Zborowski wybija krążek
47 min - kolejną próbę pokonania Kosowskiego podejmuje Malasiński, ale i tym razem bezbłędnie spisuje się jastrzębski bramkarz
45 min - okazja dla przyjezdnych, ale Danieluk nie wykorzystuje szansy na doprowadzenie do wyrównania, to mogło zemścić się na przyjezdnych, ale strzał Suura został zatrzymany przez Kosowskiego
43 min - strzał Dziubińskiego, ale znów brakuje precyzji i krążek poszybował ponad jastrzębską bramką
42 min - nowotarżanie rozpoczynają od niezbyt celnego strzału Bakrlika

rozpoczęła się III tercja spotkania

koniec II tercji

39 min - Kosowski broni parkanem strzał Bakrlika
38 min - Zdenek nie trafia do pustej bramki Podhala
36 min - okazja Kmiecika, ale szybka reakcja defensorów JKH
33 min - Voznik próbował zaskoczyć Kosowskiego zmieniając tor lotu krążka po strzale Bakrlika
31 min - jastrzębianie obronili się grając 3 na 5
30 min - Malasiński nie trafia z bliskiej odległości
29 min - okazja dla Podhala - JKH w podwójnym osłabieniu (kary dla Danieluka i Labrygi)
27 min - Kapica posyła krążek obok bramki
26 min - 2:1 JKH zdobywa kontaktową bramkę - pierwszy gol dla przyjezdnych podobnie, jak wczoraj pada po strzale Mateusza Bryka, który otrzymał podanie zza bramki od Zdenka i pewnie umieszcza krążek w bramce Zborowskiego
25 min - Piekarski strzela i trafia wprost w bramkarza
25 min - Łabuz za zahaczanie otrzymuje dwie minuty kary
24 min - prawie minuta gry w podwójnej przewadze dla JKH - do Dziubińskiego na ławkę kar dołączył Suur
23 min - dwie minuty kary dla Dziubińskiego
21 min - 2:0 Podhale bardzo dobrze rozpoczyna drugą odsłonę - pierwsza próba zdobycia bramki przez Zapałę wybroniona przez Kosowskiego, ale chwilę później Zapała objeżdża bramkę JKH i umieszcza krążek w siatce

rozpoczęła się II tercja spotkania

zakończyła się I tercja

19 min - Kulas strzałem z backhandu próbuje pokonać Zborowskiego, ale ten nadal utrzymuje czyste konto
18 min - jastrzębianie znów nie wykorzystują gry w przewadze
16 min - w bramce JKH bardzo dobrze spisuje się Kosowski, broniąc strzały Zapały i Voznika
16 min - dwie minuty na ławce kar spędzi Sroka, tym razem za przeszkadzanie
14 min - Urbanowicz marnuje szansę "sam na sam" (wcześniej przechwycił krążek po fatalnym podaniu Suura), posyłając "gumę" obok bramki
12 min - przyjezdni coraz częściej atakują bramkę Zborowskiego - golkipera Podhala próbowali pokonać m.in. Urbanowicz czy Zdenek
11 min - jastrzębianie starają się doprowadzić do wyrównania, ale nie udaje się pokonać Zborowskiego
10 min - kontra Podhala, strzał Kolusza wybroniony przez Kosowskiego
10 min - Zdrahal mocnym strzałem spod niebieskiej linii posyła krążek w kierunku bramki Zborowskiego, ale ten pewnie broni
9 min - goście nie potrafią skorzystać z osłabienia Podhala i to gospodarze częściej atakują bramkę rywali
8 min - sędziowie odsyłają Srokę na ławkę kar
7 min - JKH GKS już w pełnym zestawieniu
6 min - znów groźnie pod bramką przyjezdnych - po raz kolejny bliski pokonania Kosowskiego Baranyk
5 min - na ławkę kar w krótkim odstępie czasu odesłani zostają Piekarski i Pastryk - nowotarżanie grają w podwójnej przewadze
4 min - 1:0 Milan Baranyk strzałem z backhandu pokonuje Kosowskiego i otwiera wynik spotkania
3 min - przyjezdni ostrzeliwują bramkę Zborowskiego
2 min - jastrzębianie wychodzą z kontrą - Urbanowicz oddał strzał w kierunku bramki Zborowskiego, miał jeszcze okazję na dobitkę, ale Zborowskie nie daje się pokonać
2 min - nowotarżanie oddają pierwszy groźniejszy strzał w stronę bramki rywala, ale krążek trafia jedynie w słupek