48:27 2 min. Filip Drzewiecki #17 -
54:04 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
Źródło: własne, IIHF, Polsat Sport.

- Trwa I tercja
- 1 min. - Proszkiewicz z niebieskiej, odbija bramkarz Korei. Kolusz nad bramką.
- 3 min. - Kim wrzuca krążek na bramką Zborowskiego, ten spokojnie odbija.
- 4 min. - 0-1 Kontra polaków, najpierw Drzewiecki zagrał do Dziubińskiego a ten wyłożył gumę na czyste pole Laszkiewiczowi, zawodnik Cracovii przełożył krążek na backhand i pokonał bramkarza Korei.
- 5 min. - Strzał Cho broni Zborowski. Korea gra w przewadze.
- 6 min. - Park objechał bramkę, ale dobrze Zborowski łapie krążek.
- 7 min. - 0-2 Błąd koreańskiego bramkarza i wrzutka Kotlorza spod bandy ląduje w bramce, nad parkanem bramkarza.
- 8 min. - 1-2 Song wjechał w tercję przeciwnika, niepilnowany pięknym strzałem w okienko pokonał Zborowskiego.
- 9 min. - Kim w doskonałej sytuacji - ale przegrał pojedynek ze Zborą.
- 14 min. - Korea dąży do wyrównania, Polacy się bronią.
- 15 min. - Kim z niebieskiej, łapie Zbora.
- 17 min. - Kolusz ruszył z prawej strony, ale Park broni parkanem.
- 18 min. - Bagiński dostał podanie przed bramkę, ale nie zdołał zmienić kierunku krążka.
- 18 min. - Strzał Songa - broni Zborowski.
- 20 min. - 1-3 Ostatnia akcja w meczu przynosi gola dla Polski. Malasiński miał trudności z opanowaniem krążka, ale w ostatecznej fazie zagrał gumę przed bramkę a tam Dziubiński ładnym strzałem pokonał Parka.
- Koniec I tercji

- Trwa II tercja
- 23 min. - Leszek Laszkiewicz mocno z niebieskiej, broni parknami Park.
- 24 min. - Danieluk w zamieszaniu podbramkowym miał szansę. Ale strzał zbyt lekki i broni Park.
- 26 min. - Kim z niebieskiej, mrozi krążek Zbora.
- 30 min. - Atakują Koreańczycy, ale Zborowski dwa razy dobrze broni gumę.
- 31 min. - Kontra Polaków 3 na 1, ale Łopuski źle dograł krążek.
- 33 min. 2-3 Korea w przewadze zdobywa kontaktowego gola, z boku strzał oddał Cho, źle parkany złączył Zbora i guma wpada obok parkanów.
- 35 min. - Słaba gra polaków w przewadze, dwukrotnie Koreańczycy byli blisko przejęcia krążka i o mało nie skończyło się to groźną akcją.
- 36 min. - 2-4 Różański odebrał krążek Koreańczykowi i zagrał wzdłuż bramki do Rzeszutko a ten ulokował gumę tuż przy słupku.
- 38 min. - Groźnie pod bramką polaków, ale strzał blokuje nogą Csorich.
- 39 min. - Kontra polaków - Malasiński do Kolusza, ale krążek wychodzi poza taflę.
- Koniec II tercji

- Trwa III tercja
- 45 min. - Polska w przewadze. Dobrze w bramce spisuje się Park.
- 55 min. - 2-5 Potężny strzał Wajdy z niebieskiej ląduje w okienku bramki Korei. Krążek szybko wyszedł w pole, ale bez zastanowienia sędzia pokazał że gola padł.
Polska
#1 Krzysztof Zborowski B 2 2.00 37 37 0 0 0 0 94.59 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0