5:1 Piotr Kmiecik ( Kasper Bryniczka ) 5/5 29:35
5:2 Marcin Kolusz ( Kasper Bryniczka ) 5/5 31:51
6:2 Kamil Kalinowski ( Przemysław Bomastek ) 5/5 33:28
6:3 Marek Puławski ( Mateusz Michalski ) 5/5 45:55
02:34 2 min. Marek Puławski Trzymanie przeciwnika
18:43 2 min. Kara tech. dla drużyny Zahaczenie
40:26 2 min. Michał Wieczorek -
41:34 2 min. Przemysław Bomastek Spowodowanie upadku przeciwnika
47:02 2 min. Kasper Bryniczka Zahaczenie
51:01 2 min. Sebastian Łabuz -
3min Wynik nadal bez bramkowy... Pierwsza kara w tym mecz, Puławski na ławce kar, torunianie w przewadze!
5min Furca bez kija broni strzał zawodnika gospodarzy... Obie drużyny już w pełnym zestawieniu..
7min Gościmiński otwiera wynik spotkania i mamy 1:0 dla Sokołów!
9min Kolejna kara dla gości, K.Bryniczka na ławce kar i już Ignatovics próbował zaskoczyć Furce, lecz ten był na posterunku!
10min Tym razem Bomastek strzałem z pierwszego starał się pokonać golkipera gości! Ajjj Teraz jeden z nowotarżan trafił w słupek bramki strzeżonej przez Witkowskiego!
11min Kuchnicki zachował najwięcej zimnej krwi pod bramka Furcy i podwyższył prowadzenie swojej drużyny
13min Dwie bramki w krótkim okresie czasu a kolejno strzelcami bramek Kalinowski i Ignatovics
15min Strzał Bomby uderzył z nadgarstka, ale Tomasz Witkowski pewnie wyłapuje ten strzał!
18min Kmiecik sam na sam, ale w tym pojedynku góra bramkarz gospodarzy!
20min Koniec I tercji spotkania... 4:0 dla Sokołów

II Tercja
21min Zaczynamy druga odsłonę spotkania, pierwszy krążek dla Podhala, groźne uderzenie Łabuza broni Witkowski
22min Torunianie już w pełnym zestawieniu
23min Obie drużyny nie potrafią zawiązać dobrej ofensywnej, akcję są bardzo chaotyczne
25min Nowotarżanie wyraźnie atakują w tej tercji, lecz nie mogą sobie stworzyć dogodnej sytuacji do zdobycia bramki!
27min Nowotarżanie wyraźnie przeważają, lecz nie mogą pokonać Witkowskiego, dwa razy próbował swoich sił Łabuz, lecz bez skutecznie!
28min Piękne uderzenie Bomastka trafia pod poprzeczkę bramki Furcy!, zmiana w bramce Podhala, wchodzi Mrugała
30min Kolejne uderzenie Łabuza, lecz po raz kolejny wprost w Witkowskiego! Gollll dla Podhala Kmiecik wykorzystuje dogodne podanie Bryniczki i mamy pierwsze trafienie dla gości!
33min Ładna akcją dwójkowa Bryniczki i Kolusza i ten drugi z najbliższej odległości pokonuje Witkowskiego!
37min Gra toczy się w środkowej tercji lodowiska, obie drużyny bez groźnych akcji!
39min Ajjjj teraz było blisko trzeciej bramki dla nowotarżan, Piotr Kmiecik trafia w słupek!
40min Koniec II tercji...

41min Trwa III tercja
42 min. Nowotarżanie grają ponad 50 sekund 5 na 3.
43 min. - Strzał Kapicy ląduje na poprzeczce.
43 min. - Kontra TKH 2 na 1, ale broni Mrugała strzał Ignatovicsa.
45 min. - 6-3 Puławski zdobywa trzeciego gola dla MMKSu.