Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Regularny
1:0 Rafał Twardy #24 ( Jarosław Kuc #78 ) 5/5 02:18
2:1 Tomasz Jóźwik #74 ( Martin Petrina #76 ) (+2) 5/3 06:55
3:1 Marcin Kozłowski #71 ( Martin Voznik #75 ) 5/5 22:40
3:2 Marek Sowiński #21 ( Marián Kacíř #32 ) 5/5 46:08
4:2 Martin Voznik #75 5/5 50:16
5:2 Marcin Kozłowski #71 ( Tomasz Kozłowski #18, Jarosław Dołęga #29 ) 5/5 59:54
27:55 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Zahaczenie
30:04 2 min. Jakub Jaskólski #14 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
34:31 2 min. Szymon Urbańczyk #61 Przeszkadzanie
46:22 2 min. Jakub Jaskólski #14 Trzymanie przeciwnika
46:30 10 min. Vladimír Luka #11 Kara za niesportowe zachowanie 10min
50:16 2 min. Szymon Urbańczyk #61 Uderzanie kijem
55:22 2 min. David Galvas #37 Uderzanie kijem
----

60 min. - Koniec! 5-3

59 min - Rzut karny dla Janowa, Sośnierz ponownie GOL!

59 min - GOOL! Akcja Koziołków i piąty gol!

59 min - Ostatnia minuta spotkania

55 min - Tomek Kozłowski samotnie pomknął po raz kolejny na bramkę rywala, jednak dobrze interweniował bramkarz gości

53 min - Najazd Twardego powstrzymał Jakubowski, bramkarz Janowa jest dzisiaj numerem jeden w drużynie gości

52 min - Jeden z napastników Janowa zdobył gola niczym rasowy zawodnik krykieta. Gol nie został uznany

50 min - GOOL! Zamieszanie pod bramką Janowa wykorzystuje Voznik

46 min - Luka otrzymał karę 10 minut za niesportowe zachowanie

45 min - GOOL! Bramka dla gości, ich nieśmiałe ataki przerodziły się w drugie trafienie, strzelcem Sowiński

41 min - Kogut nie przejął krążka po błędzie Marcińczaka, gdyby to zrobił miałby kapitalną szansę na strzelenie kontaktowej bramki

41 min - Rozpoczęła się III tercja

40 min - KONIEC II TERCJI

39 min - Ile to już razy dzisiaj chwaliliśmy Jakubowskiego, tym razem bramkarz Naprzodu w siatkarski sposób wyłapał gumę po strzale Luki

38 min - Trwa napór Zagłębia, lecz wynik nadal bez zmian

35 min - Radim Antonovic mógł podwyższyć wynik, jednak kapitalnie krążek wyłapał Jakubowski

34 min - Rzut karny dla gości, Sośnierz powstrzymany przez Dzwonka

30 min - Goście mogli strzelić kontaktowego gola, lecz krążek po strzale jednego z zawodników przyjezdnych zatrzymał się przed linią bramkową

28 min - Szansa dla gości, dwóch zawodników Zagłębia na ławce kar

25 min - Tym razem stówa Duszaka, górą ponownie bramkarz Janowa

25 min - Kolejna akcja Sarnika i kolejna dobra obrona bramkarza Naprzodu

24 min - Sarnik wyszedł 1:1 lecz nie pokonał Jakubowskiego

23 min - GOOL! Bramka Marcina Kozłowskiego. Bramki obu braci w niemal każdym meczu to już chyba tradycja na Zimowym

22 min - Ślusarczyk wyszedł 1:1 lecz jego akcję wybronił Dzwonek

21 min - Rozpoczęła się druga tercja, pierwszy groźny strzał oddał Petrina

20 min - KONIEC I TERCJI

19 min - Gola nie ma , gramy dalej

19 min - Analiza video po akcji Zagłębia, to już kolejny raz na Stadionie Zimowym mamy odczyt zapisu gry. Oby potrwało to mniej niż zawsze tj. 20 min

19 min - Wyśmienita szansa Kurza, po którego krążek niemal wturlał się do bramki, w ostatniej chwili dobrze zainterweniował jeden z obrońców Zagłębia

18 min - Po strzale Luki guma poturlała się przed Jakubowski, chwilę później krążek zatańczył na poprzeczce po strzale Banaszczaka

15 min - Nic nie piszemy, bo na lodzie nie dzieje się za wiele, próby akcji z obu stron i to by było na tyle ;)

10 min - Kogut mógł doprowadzić do wyrównania, jednak w bramce dobrze Dzwonek.

7 min - GOOL! Grając w podwójnej przewadze Jóźwik skierował krążek do bramki, który wcześniej odbił Dzwonek

6 min - GOOL! I mamy drugą bramkę, z karnego Kozłowski

6 min - Mamy rzut karny po akcji Tomasza Kozłowskiego

3 min - GOOL! Szybkie otwarcie miejscowych, Kuc silnie przymierzył w poprzeczkę, a skuteczną dobitką popisał się Twardy

2 min - Błąd Podsiadły mógł wykorzystać Sośnierz, lecz jego akcję parkanem zatrzymał bramkarz Zagłębia

1 min - Strzał Kurza z niebieskiej odbija Dzwonek, w odpowiedz Kuc prosto w Jakubowskiego

1 min - Gramy, pierwszy krążek dla gości

0 min - Witamy z lodowiska w Sosnowcu. Za około 15 minut początek spotkania. W składzie Naprzodu znaleźli się zawodnicy, którzy złożyli wczoraj wypowiedzenia
#11 Vladimír Luka PS 0 0 0 0 0 0 10 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Oktawiusz Marcińczak PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michał Elżbieciak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Piotr Jakubowski B 5 5.00 49 49 0 0 0 0 89.80 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#15 Przemysław Dominiczewski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0