32:11 20 min. Łukasz Podsiadło #20 Kara meczu
32:11 5 min. Łukasz Podsiadło #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:17 2 min. Wojciech Wojtarowicz #85 Zahaczenie
38:41 2 min. Wojciech Stachura #19 Wysoko uniesiony kij
47:01 2 min. Martin Voznik #75 Podcięcie
47:01 10 min. Martin Voznik #75 Kara za niesportowe zachowanie 10min
47:08 2 min. Waldemar Klisiak #4 Podcięcie
47:20 2 min. Peter Tabaček #55 Podcięcie
48:11 2 min. Robert Krajči #93 Opóźnianie gry
58:02 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Uderzanie kijem
- UWAGA! Potrzebujemy Waszej pomocy! Jeśli chcecie nas wesprzeć, klikajcie w reklamy znajdujące się na głównej stronie obok panelu logowanie, pomoże nam to zebrać środki na serwer. Dziękujemy!

---------

59 min - Minuta do końca

54 min - Dobra gra Unii procentuje, rywal rozpracowany wzorowo, Tabacek bliski zdobycia szóstego gola, lecz przestrzelił

53 min - GOOL!! I kolejna bramka dla Unii, w środek bramki gumę posłał Jakubik i Blot kapituluje po raz czwarty

51 min - GOOL!! Ale szmata powie każdy kibic Zagłębia. Klisiak puścił krążek po lodzie, a ten między nogami przepuścił Blot. Klisiak uciszył kibiców, Blot długo nie zbierał się z lodu

48 min - Kara za karą, lecz wynik bez zmian

47 min - Gorąco na lodzie, Voznik 10 min za niesp. zach., Zagłębie z przewagą jednego zawodnika

45 min - Tym razem Gabryś uderzał z niebieskiej, lecz guma w łapaczce Blota

43 min - GOOL!! Ale odpowiedź Krajci huknął z bulika nie dając szans Blotowi

42 min - GOOL!! Milan Baranyk wraca do gry, czeski napastnik ośmieszył Zborowskiego i wpakował krążek przy słupku.

41 min - Rozpoczęła się III tercja, dwójkowa akcja Jakubik-Klisiak nie przyniosła kolejnego gola

40 min - KONIEC II TERCJI

37 min - Kowalówka mógł strzelić trzeciego gola, lecz nie trafił w niepilnowaną część bramki sosnowieckiego bramkarza. Zagłębie już w komplecie

36 min - Szczęście po stronie Blota, bramkarz Zagłębia wybronił uderzenie Jakubika. Napór Unii trwa

35 min - Zatko w swoim stylu z niebieskiej, lecz tuż obok słupka bramki Blota

34 min - Szansa Marcina Kozłowskiego, ponownie dobrze bramkarz Unii. Gra się zaostrzyła, kara dla Wojtarowicza

33 min - Ale dzwona wywalił Podsiadło Klisiakowi, weteran polskiego hokeja leży na lodzie. Kara meczu dla strzelca pierwszej bramki spotkania

31 min - Akcja Jarosa, zawodnik Zagłębia minął dwóch obrońców i objechał bramkę. Linię bramkową zastawił jednak Zborowski i nie ma gola

30 min - Krakowiaka ujrzał Modrzejewski za pyskowanie do sędziego

28 min - Silna bomba Marcina Kozłowskiego wybroniona, Zbora dzisiaj w dobrej predyspozycji

27 min - GOOL! Adrian Kowalówka po raz kolejny punktuje i pokonał Blota z bliska. Bramkarz sosnowiczan nie popisał się przy tej interwencji

25 min - Kolejna szansa Sarnika i po raz kolejny dobrze Zborowski

23 min - To koniec meczu dla Dzwonka, który przy pomocy kolegów zjechał z lodu, w jego miejsce Blot

23 min - Dzwonek leży na lodzie po starciu z napastnikiem, na lodzie masażystka Zagłębia. Zawodnik Zagłębia został uderzony w bark

22 min - Gallo delikatnie musnął krążek, który dziwnym sposobem wybronił Dzwonek. Kilka sekund później przy słupku uderzył Tabacek

21 min - Krążek dla Zagłębia, bracia Kozłowscy przeprowadzili pierwszą składną akcję lecz krążek zdołał odbić Zborowski

20 min - KONIEC I TERCJI

17 min - Napór gości, Zatko uderzał z niebieskiej lecz obok bramki. A teraz kapitalną porażkę zaliczył Voznik, który nie trafił na pustą bramkę. Jęk zawodu na trybunach

15 min - Błąd przy zmianie i sześciu na lodzie po stronie gości

13 min - Poprzeczka zadźwięczała po uderzeniu Krajci, Unia w natarciu mimo gry w osłabieniu. Zagłębie nie potrafi założyć zamka

10 min - Akcja za akcję, Sarnik znów zmarnował kapitalną szansę, po drugiej stronie ponownie daje o sobie znać Kowalówka, Adrian Kowalówka

7 min - Napór gości, Jakubik i Krajci starali się wyprowadzić Unię na prowadzenie, lecz szczęśliwie wybronił Dzwonek

6 min - GOOL! I mamy wyrównanie niepilnowany Kowalówka strzela wyrównującego gola z dwóch metrów. Strzelcem gola Adrian, a nie Sebastian lecz nasz system mnie zawodzi i dlatego jako strzelec widnieje inny Kowalówka :D

5 min - GOOL! Błąd Droni wykorzystuje Podsiadło, który po samotnym rajdzie pokonał Zborowskiego

5 min - Najazd Klisiaka na bramkę Zagłębia, chwilę później Dronia trafił do siatki lecz sędzia gola nie uznał. Spalony w polu bramkowym

3 min - Tabacek w odpowiedzi prosto w Dzwonka

1 min - Sarnik wyszedł sam na sam lecz nie zdołał pokonać Zborowskiego, chwilę później Duszak strzelał z niebieskiej. Dobry początek gospodarzy

1 min - Gramy, krążek dla Zagłębia

0 min. - W składzie Zagłębia jest już za to Łukasz Zachariasz

0 min. - Witamy z lodowiska w Sosnowcu. Na lodzie grają najmłodsi hokeiści Zagłębia. W składzie seniorów nie ma Barklika i Wachowskiego. Do Sosnowca nie przyjechali również sympatycy Unii. Z naszych informacji wynika, że klub z Oświęcimia odmówił odpowiedzialności za swoich sympatyków