Rozgrywki: 2010/11 - Puchar Polski: Faza grupowa
12:4 (4:0, 3:1, 5:3) Zakończony
2010-08-27
19:00
Etap I (faza grupowa) / Grupa I
Zagłębie: Dzwonek(od 31:19 Nowak) - Marcińczak, Białek, M. Kozłowski, T, Kozłowski, Dołęga - Kuc, Duszak, Jaros, Sarnik, Twardy - Jaskólski, Gorczyca, Podsiadło, Voznik, Kisiel.

58 min. - GOOL! Bomastek z nadgarstka nie dajse szans Nowakowi, szybka odpowiedź Twardego

56 min. - Sokoły w przewadze, na ławce kar Podsiadło

55 min. - GOOL! Reperezentacyjny napastnik - Tomasz Kozłowski w sprytny sposób pokonuje Witkowskiego, podawał Dołęga

50 min. - Chrzanowski z bliska zdobywa trzeciego gola, poziom spotkania mizerny. I znowu pojawiła się mgła :)

49 min. - GOOL! x 2 Festwial strzelecki i mamy 10:2. Tym razem strzelem Marcińczak

47 min. - GOOL! Ależ błąd Duszaka, defensor Zagłębia zgubił krążek pod własną bramką. Odpowiedź Jarosa i mamy 8:2

46 min. - Byle do końca można by rzec. Marcin Kozłowski uderzał z bulika, lecz krażek minął poprzeczkę bramkarza.

41 min. - Gramy, Duszak na ławce kar, Sokoły w natarciu.

40 mi. - KONIEC II TERCJI

38 min. - Minge wyjechał 1:1 po błędzie Kuca, lecz swój rajd zakończył niecelnym uderzeniem.

35 min. - Jaskólski i Bomastek na ławce kar, Marcin Kozłowski z wysokości bulika silnie przymierzył z nadgarstka lecz spudłował.

34 min. - Jaros ponownie zmusił do pracy bramkarza Sokołów.

31 min. - Nowak za Dzwonka, mgła unosząca się nad po raz kolejny daje o sobie znać

29 min. - Twardy stojąc metr przed bramką trafia prosto w Witkowskiego

26 min. - GOOL! x 2. Szybka odpowiedź Dołęgi, chwilę później po raz siódmy bramkarza przyjezdnych pokonuje Jaros.

25 min. - GOOL! Mamy bramkę dla Torunia strzelcem Porębski, który z bliska nie dał szans Dzwonkowi

25 min. - Minge położył Dzwonka lecz nie trafił w bramkę

23 min. - Mgła przeszkadza niemiłosiernie, Dołęga bliski zdobycia 6 gola lecz z bliska trafił prosto w Witkowskiego

21 min. - Tomasz Kozłowski ponownie ponownie pokonuje bramkarza gości po indywidualnej akcji, asysty Dołęga oraz Duszak.

20 min. - KONIEC I TERCJI

18 min. - GOOL! Jaros strzela czwartego gola dla Zagłębia, będąc sam na sam przełożył sobie gumę i wpakował krążek do siatki. Asysty: Twardy i Podsiadło.

17 min. - Jest pierwszy strzał gości, Wiśniewski uderzał z niebieskiej, lecz trafił prosto w Dzwonka.

14 min. - GOOL! I mamy kolejną bramkę, tym razem z niebieskiej huknął Duszak, bramkarz Sokołów widocznie nie widzi dzisiaj krążka w tej mgle.

13 min. - Dzisiaj wszystko jest przeciwko nam, mgła na lodzie oraz lekkie problemy techniczne.

10 min. - GOOL! Kuc silnie uderzył z niebieskiej, asysty Jaros i Sarnik

9 min. - Twardy na ławce kar, Sokoły w przewadze

8 min. - GOOL! T. Kozłowski dobija strzał Duszaka i mamy 1:0!!

5 min. - Dołęga z bliska próbował na raty pokonać Witkowskiego lecz ponownie broni bramkarz drużyny z Torunia.

1 min. - Witamy z zamglonej tafli Zimowego, w pierwszej minucie Marcin Kozłowski mógł strzelić pierwszego gola, lecz w sytuacji 1:1 przegrał pojedynek z bramkarzem gości