0:2 Sebastian Witowski #23 ( Michał Piotrowski #91 ) 5/5 36:09
47:34 2 min. Sebastian Biela #25 -
52:51 2 min. Michał Gryc #19 -
54:20 2 min. Łukasz Kulik #43 -
60. Koniec spotkania

59. L.Laszkiewicz i Słaboń przed szansą na podwyższenie wyniku - jednak Elżbieciak nie popełnia błędu

57. Gospodarze przetrwali okres osłabienia bez strat

56. Cracovia napiera, strzelają Piotrowski i D.Laszkiewicz - ale Elżbieciak pewnie broni

55. Kolejna kara dla gospodarzy i Cracovia w przewadze 5 na 3; juz 5 na 4

54. Uderzają Słaboń i L.Laszkiewicz

53. Cracovia w przewadze

52. Okres przewagi gości - Łopuski szaleje na lodzie, strzela Dulęba, ale bez efektu

49. Teraz Słaboń dołączył do duetu Laszkiewiczów - lecz uderzył zbyt słabo

48. Bracia Laszkiewiczowie postanowili o sobie przypomnieć - jednak na koniec zabrakło precyzji

47. Jóźwik kąśliwie uderza z prawej - Radzik broni

46. Rutkowski w indywidualnej akcji zapędził się pod bramkę, lecz obrońcy gospodarzy wreszcie znaleźli na niego sposób

44.28 BRAMKA 1-3: Kogut silnie uderza w lewy narożnik nie dając żadnych szans Radzikowi

44. Kontra Cracovii - Słaboń rozgrywa z L.Laszkiewiczem

43. Jóźwik uderza spod niebieskiej, lecz minimalnie pudłuje

41. Początek tercji i od razu Radziszewski zatrudniony najpierw przez Koguta, a po chwili przez Urbańczyka

KONIEC II TERCJI

40. Witowski sam na sam ma szanse na podwyższenie, po chwili Sowiński również sam na sam - ale również nie ma pierwszej bramki dla gospodarzy

38.10 BRAMKA 0-3: Łopuski w pięknym stylu rozjeżdża obrońców i precyzyjnym strzałem umieszcza gumę w siatce

36.41 BRAMKA 0-2: Piotrowski wykłada gumę Witowskiemu, który kieruje ją do bramki, podwyższając przewagę gości

35. Szybka kontra gospodarzy, jednak Jastrzębski minimalnie pudłuje

34. Wajda przed szansą na podwyższenie

32.18 BRAMKA: po strzale Łopuskiego sędziowie potrzebują analizy video - lecz po powrocie wskazują na środek lodowiska

30. Okres przewagi gospodarzy - strzały Sośnierza i Koguta broni Radziszewski

29. Gospodarze w pełnym zestawieniu

28. L.Laszkiewicz obija słupek bramki Naprzodu - nadal remic

27. Kara dla Kulika - szansa dla gości

26. Kontra Cracovii - D. Laszkiewicz uderza z okolicy bulika - bramkarz gospodarzy na posterunku

25 Gospodarze przeważają, ale ich strzały nie trafiają do bramki Cracovii

24 A teraz uwaga - nasi obrońcy stracili krążek, janowianie poszli z kontrą, ale nic z tego nie wyszło

23 Tym razem Kulik zdecydował się na silny strzał spod niebieskiej - pewnie interweniował Radziszewski

22 W odpowiedzi na bramkę Naprzodu strzelał Biela - bez efektu

21 Początek drugiej tercji - krążek dla Naprzodu. Uwaga! Uderzał Kogut, ale Radziszewski nie dał się zaskoczyć

20 Obie drużyny grają już w pełnych zestawieniach. KONIEC PIERWSZEJ TERCJI - 0:0

19 Uwaga! Kogut próbował indywidualnej akcji..nic z tego

18 Piotrowski! Uderzył z 6 metrów, Jakubowski odbił przed siebie, ale tam nie było nikogo, kto mógłby dobić. Obustronne wykluczenie - na ławce kar Kurz i Łopuski

16 W ostatnich minutach spotkanie wyrównało się

15 Sowiński wjechał w tercję Pasów, już wydawało się, że stanie sam na sam z Radziszewskim, jednak świetnie wrócił Dulęba, który wygarnął krążek zawodnikowi gospodarzy

14 Uwaga! Sośnierz dostał krążek z lewej strony, znalazł się przed Radziszewskim, uderzył, ale nasz bramkarz nie dał się pokonać!

13 Gramy już w pełnym zestawieniu

12 Gospodarze są teraz częściej przy krążku, jednak nie mogą znaleźć sposobu na rozpracowanie naszej defensywwy

11 2 minuty kary dla Słabonia - gramy w osłabieniu

10 W odpowiedzi Kogut - oddał kąśliwy strzał na naszą bramkę, ale Radziszewski nie dał się zaskoczyć

9 Łopuski! Objechał bramkę, wyjechał zza niej i uderzył - Jakubowski na posterunku

8 Ale może nie zapeszajmy - Kulik huknął spod niebieskiej, Radziszewski odbił przed siebie, gdzie na dobitkę czekał już Kogut! Uderzył, jednak Radzik ponownie nie dał się zaskoczyć!

7 Naprzód jak na razie nie jest w stanie zagrozić naszej bramce

6 Rutkowski przeprowadził indywidualną akcję, po czym oddał strzał spod niebieskiej - minimalnie niecelnie. A teraz rajd Słabonia, który szukał L. Laszkiewicza..zagrał niedokładnie

5 A teraz Biela! Strzelał dwukrotnie na bramkę gospodarzy, jednak za każdym razem górą miejscowy bramkarz. Mamy przewagę

4 Słaboń! Złamał do środka, uderzył po lodzie, ale Jakubowski był na posterunku

3 Po wygranym buliku uderzył Słaboń, jednak Jakubowski odbił do boku. Dobijał jeszcze L. Laszkiewicz, ale obok bramki

2 L. Laszkiewicz! Uderzył z 7 metrów, jednak dobrze interweniował bramkarz gospodarzy