Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Regularny
05:59 2 min. Michał Piotrowski #91 Uderzanie kijem
12:10 2 min. Sebastian Biela #90 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:24 2 min. Bartłomiej Gaj #4 Trzymanie przeciwnika
25:35 2 min. Mariusz Dulęba #5 Zahaczenie
25:35 2 min. Sebastian Witowski #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:58 2 min. Sebastian Witowski #23 Przeszkadzanie
51:31 2 min. Kasper Bryniczka #13 Zahaczenie
56min Kolusz do Malasińskiego, lecz nie dokładnie po chwili kontra Cracovii, lecz bez strzału!
54min Kolejna bramka dla Cracovii, tym razem Kostuch pokonał Rajskiego!
52min Teraz goście w przewadze!, Mariusz Dulęba strzałem z niebieskiej sprawdził Rajskiego, ale ten był na swoim posterunku!
50min Nowotarżanie nie potrafią wyjść z własnej tercji, doświadczenie Cracovii bierze górę
49min Gra toczy się środkowej tercji lodowiska, a po chwili D. Kapica był bliski zdobycia bramki!
45min Najpierw Leszek,a po chwili Daniel Laszkiewicz był bliski pokonania Rajskiego, ale ten jednak wychodzi obronną ręką!
43min Pierw Biela, a po chwili Kapica mieli sytuację bramkowe, lecz wynik pozostaje bez zmian!
42min Tym razem Kolusz posłał krążek minimalnie koło słupka!
41min Pierwszy krążek dla Cracovii... Dwa razy K.Bryniczka był bliski zdobycia bramki, lecz Radziszewski dzisiaj jest nie do pokonania!

40min Radziszewski broni dzisiaj jak w transie tym razem broni "100" Malasińskiego!! KONIEC II TERCJI... Cracovia prowadzi 5:0
38min Teraz Martynowski był bardzo bliski zdobycia bramki lecz posłał krążek minimalnie koło słupka bramki strzeżonej przez Rajskiego
37min Tym razem Kolusz pociągnął po długim, lecz minimalnie koło słupka... Goll Dla Cracovii !! Podanie zza bramki wykorzystuje Piotrowski i mamy 4:0 !!
36min Kolejna kapitalna interwencja po strzale Radziszewskiego !! Po słabym meczu w Oświęcimiu dzisiaj "Radzik" wygrywa mecz Cracovii !!
35min Obie drużyny w pełnym zestawieniu...
33min Nowotarżanie po raz kolejny zamykają gości, ale nie oddają groźnych strzałów
32min Po strzale Łabuza, pewnie krążek wyłapał Radziszewski
31min Gra w tym momencie toczy się w środkowej tercji lodowiska, teraz L. Laszkiewicz bł blisko pokonania Rajskiego...
29min Teraz Michalski objechał bramkę i był bardzo bliski pokonania Radziszewskiego!!
28min Radziszewski wyczynia cuda w bramce Cracovii !! Według nas była bramka, ale sędzia jej nie uznaje i nawet nie sprawdza tej sytuacji !!
27min Teraz przez dwie minuty nowotarżanie w podwójnej przewadze !!... Minuta gry w podwójnej przewadze za nami, nowotarżanie nie zagrozili bramce Radziszewskiego!
26min Podanie zza bramki Łopuskiego mógł wykorzystać Biela, lecz dobrze jego strzał wyłapał Rajski
25min L. Laszkiewicz z najbliższej odległości pokonuje Tomasza Rajskiego, umieszczając krążek pod poprzeczką
24min Bramka dla Podhala !! Jednak nie ma ?! Analiza Wideo... I NIE MA BRAMKI !!
23min Witowski teraz strzałem z niebieskiej sprawdził Rajskiego, ale ten pewnie wyłapał jego strzał
22min Teraz Malasiński teraz miał dwie dogodne sytuacje do zdobycia bramki, lecz ani razu nie trafił w światło bramki
21min Tym razem pierwszy krążek dla Cracovii... i po chwili Pasiut był bliski pokonania Rajskiego

20min Dwie sekundy przed końcem pierwszej tercji w okienku bramki Rajskiego krążek umieszcza Łopuski
19min Ajjj, a teraz Malasiński posłał "gumę" tuż nad poprzeczką bramki gości... Teraz kara dla Gaja, uderzenie Wajdy, lecz dobrze nad poprzeczkę paruję Rajski
18min Teraz Różański sam był przed Radziszewskim, lecz oddał zbyt lekki strzał
17min W odpowiedzi L.Laszkiewicz strzałem po lodzie starał się pokonać Rajskiego, lecz jednak minimalnie chybił
16min Wł. Bryniczka piekielnie mocno z niebieskiej, lecz wprost w Radiszewskiego
15min Błąd jednego z obrońców gości, ale nie wykorzystali go gospodarze, bowiem Różańskie nie w tempo podał do Kmiecika
14min Teraz strzał Bomby minimalnie chybił celu, Cracovia w pełnym zestawieniu...
13min Nowotarżanie w tercji przyjezdnych, lecz bez groźnych strzałów
12min Kara dla Cracovii, tym razem na ławkę kar wędruje Biela
11min L. Laszkiewicz teraz po strzale z backhanu trafia w słupek, a po chwili poprawia strzał i umieszcza krążek w okienku bramki Rajskiego
10min Słaboń po podaniu Martynowskiego uderzył zbyt lekko po lodzie
8min Obie drużny w pełnym zestawieniu.. Kolejne uwolnienie, wznowimy grę pod bramką Cracovii... Teraz Różański przerzucił krążek na backhand i był bardzo bliski pokonania "Radzika"
8min Mija minuta przewagi, ale gospodarze nie oddają groźnego strzału
7min Ajjj teraz Malasiński był bardzo bliski pokonania Radziszewskiego, lecz był faulowany przy strzale
6min Nowotarżanie zamykają "Pasy" w ich tercji obronnej, lecz bez groźnego strzału... Dwa uwolnienia z rzędu Cracovii, nowotarżanie w natarciu
5min L. Laszkiewicz, po podaniu Pasiuta, był bliski pokonania golkipera MMKS-u
4min Wznowienie w tercji Podhala... Zamieszanie pod bramką gospodarzy, lecz Słaboń nie zdołał umieścić krążka w bramce strzeżonej przez Rajskiego
3min Podhale na trzy formację, trener Szopiński pozmieniał piątki, a wcześniej Słaboń był bliski pokonania Rajskiego
2min Kapica po zamieszaniu pod bramkowym był bliski pokonania Radziszewskiego, lecz, źle trafił w krążek
1min Pierwszy krążek dla Podhala

Obie drużyny wychodzą już tafle lodowiska...
#13 Kasper Bryniczka ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Władysław Bryniczka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0