46:07 2 min. Bartosz Dąbkowski #41 -
46:14 2 min. Tomasz Pastryk #68 -
52:59 2 min. Damian Kapica #17 -
59:03 2 min. Maciej Urbanowicz #92 -
57min Nowotarżanie wydają się kontrolować przebieg spotkania... Cóż za intterwencja Kachniarza, broni strzał Malasia z 2 metrów
56min Gospodarze w pełnym składzie
54min Teraz szansa dla gości, bo na ławce kar miejsce zajmuje D. Kapica
52min Labryga lekko z niebieskiej Rajski był zasłonięty i miał sporo problemów z obronieniem tego strzału
51min Mamy lekki przestój w grze
49min Łabuz piekielnie mocno z niebieskiej, ale pewnie łapie bramkarz gości... JKH już w pełnym zestawieniu
48min Różański był bardzo bliski pokonania Kachniarza, lecz ten dobrze parkanem broni... Tym razam Kapica uderzył ponad poprzeczką!!
47min Kolejne kara dla JKH - tym razem Pastryk
47min Teraz dwa piekielnie mocne strzały nowotarżan, lecz oba sparował Kachaniarz... Golll dla PODHALA !! Jednak analiza WIDEO !! Sędzie przez przypadek gwizdnął w momencie gdy sygnalizował karę, a w tym samym momencie nowotarżanie zdobyli bramkę! NIE MA BRAMKI !!
46min Tym razem Fura oddał strzał zza nóg obrońcy, lecz pewnie wyłapał bramkarz Podhala
45min Mamy druga bramkę dla gości!! Lipina przejął krążek zza nowotarską bramkę i umieścił ją tuż przy słupku bramki Rajskiego
44min Teraz Różańskim posłał krążek obok słupka po indywidualne akcji
43min Gra toczy się w środkowej tercji lodowiska, drużyny nie stwarzają sobie sytuacji bramkowych
42min Kontra gości zakończona strzałem Urbanowicza
41min Zaczynamy ostatnią tercję spotkania, pierwszy krążek dla JKH

40min Koniec II TERCJI
39min Ajjjj kolejna znakomita sytuacja dla Podhala, tym razem strzał Bomby z trzech metrów wyłapał Kachniarz
38min Teraz dwie groźne sytuację JKH, ale wynik pozostaje bez zmian
37min Gospodarze byli bliscy zdobycia czwartej bramki, lecz podania Kapicy nie przejął Malasiński, a byłby w idealnej sytuacji
36min Kapitalna asysta Różańskiego do Kolusza, a ten uderza pięknie w okienko !! Od kilku minut goście nie zagrażają poważnie nowotarskiej bramce...
35min Tym razem kara dla Podhala, Łabuz na ławce karc
33min Obie drużyny w pełnym zestawieniu... Co za akcja !! Różański wzdłuż bramki do Neupauera a ten z metra trafia w parkan bramkarza gości!
32min Gramy 4 na 4... I już przez 50 sekund JKH w przewadze
30min Tym razem Furo na ławce kar!! To musiało się tak skończyć!! Masa sytuacji dla Podhala i nareszcie pada bramka !! Kapica na leżąco!!
29min Jastrzębianie w pełnym zestawieniu... Kolejna kara dla gości tym razem Galant
28min Teraz Łabuz z niebieskiej po lodzie, tuż koło słupka
27min Kmiecik teraz nie trafia do pustej bramki z dwóch metrów !!!!
26min Jak to nie wpadło!!! Kapica z metra nie zdołał pokonać Kachniarza!
25min Michalski teraz strzałem w krótki róg starał się zaskoczyć Kachniarza, lecz dobrze sparował strzał, w odpowiedzi Danieluk dwukrotnie zmusił do wysiłku Rajskiego
24min Mecz bardzo wyrównany, obie drużyny stwarzają sobie co chwilę sytuację do zdobycia bramki.
22min Nowotarżanie już w pełnym zestawieniu... Sulka piekielnie mocno z niebieskiej tuż koło słupka
21min Pierwszy krążek w drugiej tercji dla JKH... Ajjjjjjjjj, kapitalna interwencja Rajskiego po strzale Lipiny!!

20min Tym razem kapitalna interwencja Rajskiego po strzale Bordowskiego! KONIEC I TERCJI
19min Kolejna znakomita interwencja Kosowskiego, tym razem wyłapał strzał Dutki
17min Nowotarżanie już w czterech... Kontra Malasińskiego, lecz uderzał jednak zbyt lekko... Podhalanie zamykają gości grając w czwórkę !!
16min Dwukrotnie zakotłowało się pod bramką Rajskiego po strzałach Rimmela, jednak wynik nadal bez zmian... Kolejna kara dla Podhala - tym razem Maciej Sulka, goście jeszcze 10 sekund 5 na 3
15min Tym razem kara dla Michalskiego, tym razem okazję do zdobycia bramki grając w przewadze mają goście
14min Goście w pełnym zestawieniu...
13min Jastrzębianie już w czwórkę... Kolejne uderzenie z niebieskiej tym razem Dutka, ale kapitalnie broni Kosowski!
12min Kolejna kara dla gości, przez 32sekund Podhalanie w podwójnej przewadze... Piekielnie mocno Łabuz dwa razy z niebieskiej, lecz nie ma bramki!
11min Teraz nowotarżanie w przewadze... Kontra Urbanowicza, strzał minimalnie nad poprzeczką
10min Tym razem Kapica popisał się dobrym zwodem i był bliski pokonania Kosowskiego
9min Nowotarżanie już w pełnym zestawieniu... Ajjj co za akcja !!!!!!!! Bryniczka przejechał sam całe lodowisko mijał przeciwników jak tyczki i mamy 1:1
8min Teraz Malasiński przejął krążek, lecz w ostatnim momencie wygarnął go mu Dąbkowski
7min Pierwsza kara w tym meczu dla Dutki... Spalony w polu bramkowym, wycofanie gry do tercji neutralnej, W BRAMCE JKH, PONOWNIE KOSOWSKI
6min Błąd Damiana Kapicy i strzał z między bulików oddał Lipina, lecz pewnie broni Rajski
5min Gra toczy się w środkowej tercji lodowiska
4min Ajjj teraz Różański był bardzo bliski pokonania Kosowkiego, po chwili ten upada na lód, jest kontuzjowany... 3:53 Wchodzi Daniel Kachniarz
3min Fura strzałem z niebieskiej starał się zaskoczyć Rajskiego, lecz posłał "gumę" minimalnie obok słupka... Pierwsza bramka dla JKH krążek z najbliższej odległości w bramce umieszcza Bordowski
2min Michalski uderzał z niebieskiej, nie pewnie Kosowski, ale ostatecznie mrozi krążek
1min Spotkanie pora rozpaczać, pierwszy krążek dla gości... I już zakotłowało się pod bramką Podhala po strzale Bryka z niebieskiej
#13 Kasper Bryniczka ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Władysław Bryniczka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0