Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Regularny
0:1 Marcin Jaros ( Waldemar Klisiak #4 ) (+1) 5/4 10:00
0:2 Waldemar Klisiak #4 ( Marcin Jaros, Peter Tabaček #55 ) 5/5 15:00
1:2 Kasper Bryniczka #13 (+1) 5/4 21:00
2:2 Władysław Bryniczka #91 (+1) 5/4 27:00
2:3 Paweł Dronia #9 ( Jakub Radwan #7 ) (+1) 5/4 31:00
2:4 Adrian Kowalówka #24 ( Waldemar Klisiak #4, Peter Tabaček #55 ) (+1) 5/4 36:00
57:00 2 min. Bartłomiej Gaj #4 -
KONIEC UNIA wraca do Oświęcimia z 3 punktami.

Dwie minuty do końca spotkania. Emocje sięgają zenitu.
- 56 min. - Błyskawiczna odpowiedź Adriana Kowalówki, który pokonał Tomasza Rajskiego i uciszył nowotarskich kibiców. Ależ huśtawkę nastrojów zafundowały kibicom obie drużyny.
- 55 min. - Hala w Nowym Targu eksplodowała!!! Do wyrównania doprowadził Kelly Czuy. 4-4!!
- 54 min. - Tym razem na ławkę kar wędruje Milan Baranyk.
- Siedem minut do końca. Ciekawe, o czym teraz myśli trener Szopiński. Ciekawe czy zagra va banque i ściągnie z lodu Tomasza Rajskiego.
- 52 min. - Zaostrzyło nam się to spotkanie. Teraz Damian Kapica rzuca na bandę Lukasa Rihę. Potężny bodiczek. Riha po chwili zjeżdża do boksu.
- 51 min. - Czuy znów odwiedza ławkę kar.
- 51 min. - Teraz dwie minuty kary dla Waldemara Klisiaka. Czy podopieczni Jacka Szopińskiego zamienią okres przewagi na bramkę? Zaraz się o tym przekonamy.
- 49 min. - Dwie minuty dla Frantiska Bakrlika. Unici w przewadze.
- 44 min. - Znów Czuy. Ale ten chłopak jest ambitny. Tym razem próbował pokonać Zborowskiego, strzelając między parkanami. Zborowski jednak nie dał się zaskoczyć.
- 43 min. - Kelly Czuy wjechał do tercji rywali. Oddał mocny strzał, ale "Zbora" popisał się pewną interwencją.
III tercję czas zacząć. Na ławkę kar wędruje Kelly Czuy.

- Koniec II tercji - W przerwie prosimy o muzykę. Nie odchodźcie od komputerów. No, co najwyżej do toalety. Za około 15 minut powracamy :)
- 40 min. - Ale ci sędziowie skrupulatni... Tym razem Grzegorz Piekarski odesłany na ławkę kar. A Jarosław Różański strzela trzeciego gola dla Podhala. Oj będzie się działo, wszak to bramka do szatni.
- 38 min. - Teraz na dwuminutowy odpoczynek zostaje wysłany Bakrlik.
- 36 min. - Kara dla Miroslava Zatki. Przez dwie minuty będzie mógł sobie odpocząć i w spokoju napić się... wody
- 36 min. - 2-4! Adrian Kowalówka i Unia wychodzi na dwubramkowe prowadzenie. Uśmiech na twarzy Ladislava Spisiaka coraz wyraźniejszy.
- 34 min. - Na dwuminutowy odpoczynek udaje się Maciej Sulka.
- 31 min. - Unia znów wychodzi na prowadzenie. Świetne uderzenie Pawła Droni.
- 30 min. - Tym razem kara dla nowotarżan. Na ławce kar już zasiadł Bartłomiej Gaj.
- 29 min. - Podhale znów zagra w przewadze. Oświęcimianie nie potrafią utrzymać nerwów na wodzy.
- 27 min. - Mamy wyrównanie. Atomowym uderzeniem popisał się Władysław Bryniczka. Krzysztof Zborowski nie miał żadnych szans. 2-2!
- 26 min. - dwie minuty karne zarobił Jerzy Gabryś. Szansa dla gospodarzy na doprowadzenie do wyrównania.
- Nowotarżanie od początku drugiej tercji ruszyli do szturmowych ataków. Kontaktowego gola dla "Szarotek" zdobył Kelly Czuy. 1-2!
- Trwa II tercja

- Koniec I tercji
- 15 min. - GOL! 0-2! Składną akcję gości wykorzystuje Klisiak.
- 10 min. - GOL! 0-1! Marcin Jaros potężnym strzałem z niebieskiej nie daje szans Rajskiemu.
- Trwa I tercja

- WAŻNE! Jeśli chcesz pomóc w rozwoju strony klikaj w reklamy znajdujące się obok panelu logowanie w górnej części serwisu lub po prawej stronie nad shoutboxem. Dziękujemy!!!!
#13 Kasper Bryniczka ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Władysław Bryniczka LO 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dominik Cecuła PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Kelly Czuy PS 1 0 0 0 1 0 4 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Rafał Dutka PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Jarosław Furca B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Bartłomiej Gaj LO 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Mariusz Jastrzębski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Krzysztof Zborowski B 4 4.00 32 32 0 0 0 0 87.50 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0