Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Regularny
2010-11-23
18:00
Runda III / 20 kolejka
koniec spotkania

57 min. Kolusz, ale broni Kosowski
56 min. na ławkę kar odesłany W. Bryniczka za uderzanie
56 min. Kosowski ukarany 2 minutami za celowe opóźnianie gry
55 min. kara dla Sulki
54 min. Bomba przed dogodną okazją na zdobycie bramki, ale posyła krążek wprost w bramkarza gości
52 min. Dutka mocnym strzałem z niebieskiej chciał umieścić krążek w bramce Kosowskiego, ale broni golkiper gości
49 min. strzał Kapicy zostaje zablokowany
48 min. GOL! 1:8 - Lipina zamienia dobre podanie od Rimmela na ósmą już bramkę dla JKH GKS
48 min. Mateusz Michalski przed dogodną sytuacją, ale broni Kosowsk
46 min. GOL! niewykorzystane sytuacje zemściły się na nowotarżanach, 1:7 po strzale Rimmela
46 min. Bakrlik wrzucił krążek przed bramkę Kosowskiego, ale i tym razem bez bramki
45 min. Neupauer sam na sam z Kosowskim, ale to bramkarz JKH zwycięża w tym pojedynku
44 min. Damian Kapica objechał bramkę przyjezdnych, próbował pokonać Kosowskiego oddając strzał po krótkim słupku, ale nie ma bramki
43 min. czas dla gości
43 min. strzał Bomby broni Kosowski
42 min. jastrzębianie atakują, ale dobrze w tej akcji spisała się nowotarska obrona, która zatrzymała napastników JKH GKS
41 min. krążek dla gospodarzy

rozpoczęła się II tercja spotkania

koniec II tercji spotkania przy wyniku 1:6

40 min. Kulas próbował pokonać Rajskiego, ale nieskutecznie
40 min. Michalski podaje do Bakrlika, ten strzela ale czujnie broni Kosowski
39 min. strzał Michalskiego zablokowany
36 min. Furo oddaje strzał w kierunku bramki strzeżonej przez Rajskiego, ale dobrze broni nowotarski bramkarz
35 min. gospodarze w pełnym zestawieniu
35 min. Bakrlik, ale broni Kosowski
34 min. teraz przed szansą Urbanowicz, ale broni nowotarski bramkarz
33 min. Dąbkowski mocnym strzałem z niebieskiej próbuje pokonać Rajskiego, ale nie tym razem
33 min. zamieszanie pod bramką gości, ale nie udaje się go wykorzystać - kara dla Sulki za atak wysokim kijem
33 min. Dutka z niebieskiej, ale krążek minął bramkę
32 min. MMKS jeszcze przez chwilę w przewadze, szansa Bakrlika, ale ten nie trafił do bramki
32 min. gospodarze już w pełnym zestawieniu
30 min. kara dla Łabuza, a chwilę później dla Danieluka
30 min. strzał Bordowskiego z trudem broni Rajski
29 min. GOL! po raz drugi tego wieczoru na listę strzelców wpisuje się Kral - umieszczając krążek pod poprzeczką bramki gospodarzy, i tym samym powiększa przewagę gości
28 min. Danieluk i Kral atakują bramkę strzeżoną przez Rajskiego, ale Cecuła fauluje, przez co sędzia odsyła go na ławkę kar
26 min GOL! 1:5 bramkę dla MMKS-u zdobywa Jarosław Różański, wykorzystując zamieszanie pod bramka gości
26 min. GOL! jastrzębianom nie przeszkadzało to, że grali w osłabieniu i piątą bramkę dla JKH GKS zdobywa Richard Bordowski
26 min. najbliższe dwie minut w boskie kar spędzi Danieluk, ukarany za trzymanie
25 min. Górny oddaje strzał w stronę nowotarskiej bramki, ale tym razem nie udaje się umieścić krążka w siatce
24 min. jastrzębianie już w pełnym zestawieniu
22 min. kara dla Adriana Labrygi
22 min. Kolusz przed szansą na zdobycie bramki, ale broni Kosowski
21 min. Słodczyk sam na sam z Rajskim, po tym, jak jastrzębski napastnik przejmuje krążek po nieudanym zagraniu W. Bryniczki, ale górą nowotarski bramkarz
21 min. GOL! tuż po rozpoczęciu drugiej odsłony czwartą bramkę dla gości zdobywa Richard Kral

koniec I tercji spotkania, JKH GKS prowadzi trzema bramkami

20 min. JKH GKS zakłada zamek i próbuje szczęścia w starciu z nowotarskim golkiperem, ale jak na razie nieskutecznie
20 min. dwie minuty na ławce kar spędzi Sebastian Łabuz, który został ukarany za natarcie
19 min. W. Bryniczka próbuje zaskoczyć Kosowskiego strzałem z niebieskiej, ale zabrakło precyzji i krążek minął bramkę
18 min. zmiana w nowotarskiej bramce - w miejsce Jarosława Furcy pojawia się Tomasz Rajski
18 min. GOL! 0:3 po strzale Tomasza Pastryka
17 min. nowotarżanie nie potrafią wykorzystać swoich okazji - najpierw Kolusz zablokowany, a następnie Baranyk posyła krążek obok bramki gości
15 min. gospodarze nie potrafią założyć zamka w tercji obronnej przyjezdnych
14 min. JKH GKS niezbyt długo cieszyło się z gry w pełnym zestawieniu - kara dla Górnego - szansa dla MMKS-u
12 min. tym razem Kosowskiego próbuje pokonać Sulka, ale i tym razem nie udaje się zdobyć bramki - jastrzębianie już w pełnym zestawieniu
12 min. niezbyt celny strzał Gaja z niebieskiej
10 min. sędziowie odsyłają na ławkę kar Michała Szczurka - MMKS przez 2 minut będzie grało w przewadze 5 na 4
10 min. kolejna próba nowotarżan, tym razem Jastrzębski, ale i tym razem nie udaje się skierować krążka do bramki przyjezdnych
9 min. GOL! 0:2 tym razem Furcę pokonał Kamil Górny
8 min. krążek po strzale Danieluka poszybował nad nowotarską bramką
8 min. Bakrlik próbował pokonać Kosowskiego strzałem z niebieskiej linii, ale broni golkiper gości
6 min. GOL! 0:1 po strzale Mateusza Danieluka, który wyprowadza JKH GKS na prowadzenie
4 min. niedokładnie podanie Gaja przejmuje Tomasz Kulas, ale jego strzał został zablokowany
2 min. Kulas próbował zaskoczyć bramkarza gospodarzy, ale czujnie Furca
1 min. okazja dla MMKS-u, ale strzał Kaspra Bryniczki zostaje zablokowany