Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Regularny
19:00
Runda III / 21 kolejka
0:1 Damian Słaboń #9 ( Michał Piotrowski #91 ) 5/5 04:34
1:1 Martin Voznik #75 ( Jarosław Dołęga #29 ) 4/4 23:47
2:1 Rafał Cychowski #7 ( Martin Voznik #75, Jarosław Dołęga #29 ) (+1) 5/4 31:30
51:57 2 min. Łukasz Kulik #14 Zahaczenie
- Szanowni użytkownicy! Bardzo prosimy o Waszą pomoc w trudnej sytuacji jaką przeżywa obecnie portal. Potrzebujemy Waszego wsparcia, by utrzymać na dobrym poziomie portal. Klikajcie w reklamy obok panelu logowania 3-5 razy dziennie, z góry dziękujemy!.

-------
59 min. - 19 sek do końca

58:11 - Czas dla Cracovii, Pasy bez Radzika w bramce

58 min. - Ostatnie dwie minuty

55 min. - Na lodzie leży Słaboń, zawodnik Pasów zjechał chwilę później przy pomocy masażysty

52 min - Ataki gości, Kostuch celował w okienko, broni Dzwonek

50 min. - GOOL!! Kolejna bramka Słabonia, który wykorzystał gapiostwo zmęczonych zawodników Zagłębia i wpakował krążek przy prawym słupku

48 min. - Strzał Białka odbija Radziszewski, Twardy nie zdołał skierować gumy do pustej bramki

47 min. - Dvorak wjechał samotnie do tercji rywala objechał bramkę i strzelił przy słupku w boczną siatkę

45 min. - Obie drużyny grają po czterech, strzał Duszaka odbija się od łyżwy jednego obrońcy Pasów.

41 min. - Gramy krążek dla Zagłębia, które gra w przewadze. Strzał Wajdy szczęśliwie parkanem zatrzymuje Dzwonek. Zespoły zagrają po czterech, na ławkę wędruje Podsiadło

40 min. - KONIEC II TERCJI, w końcówce nerwy puszczały zawodnikom Rudolfa Rohacka

39 min. - GOOL! I kolejna bomba Cycka, napastnik Zagłębia wpakował krążek pod poprzeczkę

38 min. - Pasy miały swoje szanse podczas gry w przewadze, lecz dobrze broni Dzwonek. Obie drużyny w pełnych zestawieniach

34 min. - GOOL! Tomasz Kozłowski przejął krążek w środku tercji, wyjechał sam na sam i pokonał Radziszewskiego.

31 min. - GOOL! Cychowski śle bombę z niebieskiej, Radzik bez szans

30 min. - Kuc wyszedł 1:1 jednak był zahaczany i nie oddał czystego strzału

29 min. - Kostuch strzelił z bliska, jednak znów dobrze zainterweniował Dzwonek. Cracovia w natarciu, po kilkuminutowej przewadze miejscowych

26 min - Dobra gra Radziszewskiego uchroniła Cracovię przed stratą gola. Zagłębie oddało trzy strzały, które zostały wybronione

25 min. - GOOL! Podanie z lewej strony Dołęgi na gola zamienia Voznik. Niektórzy spekulowali, że krążek został wstrzelony nogą, jednak sędzia po konsultacji uznał gola

23 min. - Martynowski był bliski zdobycia drugiego gola dla Pasów, lecz trafił w parkan Dzwonka

21 min. - Gramy, krążek dla gości

20 min. - Zagłębie miało przewagę w końcówce, lecz nie potrafili zamienić szans na gola. KONIEC I TERCJI

19 min. - Ale strzał Duszaka, lecz kapitalnie Radziszewski, dobitka T. Kozłowskiego również wybroniona

17 min. - Voznik podawał z wysokości bulika do Sarnika, napastnik Zagłębia uderzył mocno, lecz wprost w bramkarza przyjezdnych

16 min. - Słupek po uderzeniu Wajdy

15 min. - Dvorak uderzył nad lodem, lecz gumę wyłapał Dzwonek. Nadal 0:1

12 min. - Zagłębie grając w przewadze nie stworzyło zamka, groźnym strzałem z niebieskiej popisał się jednak Kuc. Kilka sekund później z prawej strony po lodzie uderzał Podsiadło, krążek minął słupek Radzika

11 min. - Tym razem szansę na gola miał Kosidło, jednak strzał zawodnika powędrował prosto w bark Dzwonka

10 min. - Kapitalna szansa na wyrównanie, lecz T. Kozłowski przestrzelił nad poprzeczkę z dwóch metrów

10 min. - Kostuch wyszedł sam na sam lewą stroną tafli lecz parkanem skutecznie zainterweniował Dzwonek, dobitka kolejnego zawodnika gości również wybroniona

9 min. - Zamieszanie pod bramką Radziszewskiego, skutecznie broni po raz kolejny bramkarz Pasów

6 min. - Marcin Kozłowski próbował strzelić z objazdu, lecz kijem krążek skutecznie powstrzymał Radziszewski

5 min. - GOOL! Słaboń wykorzystuje podanie Piotrowskiego i pakuje krążek pod poprzeczkę.

4 min. - Cracovia pod bramką Dzwonka, lecz bez efektu bramkowego. Bliski zdobycia gola był Łopuski, lecz trafił w Dzwonka

2 min. - Pierwsze dwie minuty, to gra w środkowej części tafli. Pierwszy celny strzał oddali goście

1 min. - Gramy, krążek dla Zagłębia

0 min. - Zagłębie wyjdzie na lód z pięciominutowym opóźnieniem, to rodzaj protestu, które poprzedziło wygłoszone oświadczenie przez spikera. Hokeiści w Sosnowcu nie dostali pieniędzy już przez ostatnie 3 miesiące.

0 min. - Przed meczem pokazy jazdy figurowej oraz mini gierka młodych hokeistów z Sosnowca

0 min. - Witamy ze Stadionu Zimowego, hokeiści już zjechali z lodu po rozgrzewce. Początek spotkania o godzinie 19:00.