Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Regularny
5:0 (Walkower) Walkower - wygrana gospodarzy
Runda IV / 32 kolejka
1:0 Kelly Czuy ( Jarosław Różański #77, Rafał Dutka #18 ) 5/5 25:37
1:1 Jarosław Kuc #78 ( Kamil Duszak #6, Tomasz Kozłowski #18 ) (+2) 5/3 36:14
1:2 Tomasz Kozłowski #18 ( Michał Stokłosa ) 5/5 37:50
1:3 Marcin Kozłowski #71 ( Tomasz Kozłowski #18, Łukasz Podsiadło #20 ) 5/5 46:05
2:3 Piotr Kmiecik #7 5/5 54:29
03:56 2 min. Marcin Kozłowski #71 Zahaczenie
14:40 2 min. Mariusz Jastrzębski #95 Uderzanie kijem
19:22 2 min. Bartłomiej Gaj Wysoko uniesiony kij
21:36 2 min. Łukasz Zachariasz Zahaczenie
23:22 2 min. Bartłomiej Gaj Zahaczenie
23:22 2 min. Łukasz Podsiadło #20 Wymuszanie kary (symulowanie)
KONIEC MECZU
59 min - Szarotki wyjeżdżają w 6 - Rajski został w boksie
59.19 - czas dla Podhala, które rozpocznie z przewagą jednego zawodnika
58 min - kontra sosnowca, ale Rajski ratuje swoją drużynę, wybijając zmierzającą do bramki gumę końcem raka
56 min - gorąco na lodzie, starli się zawodnicy obu drużyn, ale już spokojnie i bez wykluczeń
55 min - GOL - Kmiecik wywalczył sobie krążek i wykończył akcję pewnym strzałem
54 min - drużyny w pełnych składach
53 min - Szarotki w przewadze, ale nie potrafią założyć zamka - sosnowiczanie dobrze w obronie
51 min - Dutka indywidualnie, ale spalony na niebieskiej
48 min - sosnowiczanie w głębokiej defensywie, ale nie popełniają błędów, choć teraz wybili na uwolnienie
46 min - GOL - szybka kontra goście, i Marcin Kozłowski podwyższa prowadzenie sosnowiczan
44 min - Raz Bryniczka i dwukrotnie Czuy przed szansą - ale Dzwonek bezbłędnie w bramce
42 min - Szarotki mocno przycisnęły od samego początku - teraz Dzwonek ratuje swoją drużynę z opresji
III TERCJA

KONIEC II TERCJI
38 min - GOL - goście idą za ciosem i Tomasz Kozłowski wyprowadza sosnowiczan na prowadzenie
37 min - GOL - minuta gry w podwójnej przewadze wystarcza gościom do wyrównania wyniku - po wznowieniu sosnowiczanie błyskawicznie zakładają zamek, a Rajskiego pokonuje Kuc
36 min - gorąco pod bramką Szarotek, wreszcie Rajski wyjaśnia sytuację, mrożąc gumę
35 min - goście w podwójnej przewadze
32 min - groźnie atakują goście
30 min - Mocny strzał Kulika, ale krążek przelatuje obok bramki
29 min - W. Bryniczka niecelnie podaje i mamy kolejne uwolnienie
27 min - Silny strzał z niebieskiej i świetna interwencja Rajskiego
26 min - GOL - Różańskiego precyzyjnie podaje do Czuya, który z pierwszego krążka uderza prosto w światło bramki
26 min - obie drużyny grają w pełnych zestawieniach
24 min - obustronne wykluczenie, ależ akcja Szarotek! 100% okazji na bramkę nie daje wykorzystać Dzwonek
23 min - Strzał bliskiej odległości, ale dobrze broni Dzwonek. Sosnowiec gra w pełnym zestawieniu
22 min - Gaj na lodzie,teraz Szarotki grają w przewadze
21 min - krążek dla gospodarzy
II tercja

20 min - Gaj na 2 minuty wędruje na ławkę kar, co oznacza, że końcówkę I i początek II tercji Szarotki zagrają w osłabieniu
19 min - gorąco pod bramką Zagłębia - bramkarz zamraża krążek
17 min - gospodarze grają w pełnym zestawieniu
15 min - Szarotki zamykają Zagłębie. Przez kolejne 2 min Szarotki zagrają w osłabieniu
14 min - dwie groźne akcje gości, ale Rajski broni bardzo pewnie
11 min - Czuy podaje przed bramkę do Różańskiego, jednak po raz kolejny górą bramkarz gości
8 min - Najpierw Baranyk bliski pierwszej bramki, zaraz za nim Bomba, ale Dzwonek nadal niepokonany
6 min - Goście grają w pełnym zestawieniu
5 min - Sulka znów szuka szczęścia pod bramką Zagłębia, ale znów bezskutecznie
4 min - Grający w przewadze gospodarze zakładają zamek

3 min - Sulka mocno wystrzeliwuje krążek, ale skutecznie blokują go obrońcy gości
2 min - gorąco pod bramką Szarotek, ale Rajski nie wychodzi z opresji bez szwanku
1 min - pierwszy krążek dla gospodarzy