19:03 2 min. Rafal Martynowski #27 Uderzenie trzonkiem kija
21:16 2 min. Piotr Cinalski #46 Wysoko uniesiony kij
26:05 2 min. Jarosław Kłys #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:28 2 min. Lukaš Říha #98 Atak kijem trzymanym oburącz
34:34 2 min. Tomasz Połącarz #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:39 2 min. Michał Piotrowski #91 Trzymanie przeciwnika
48:45 2 min. Jerzy Gabryś #17 Trzymanie przeciwnika
49:09 2 min. Daniel Laszkiewicz #22 Ostrość
53:31 2 min. Michał Karcz #77 Zahaczenie
54:25 2 min. Patryk Wajda #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:08 2 min. Jarosław Kłys #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:30 2 min. Waldemar Klisiak #4 Atak kijem trzymanym oburącz
58 min - GOL DLA CRACOVII - Dawid Kostuch
57 min - Cracovia za chwilę zagra w przewadze, na ławkę kar powędrował Klisiak
55 min - GOL DLA UNII - Tomasz Połącarz - udało się drużynie gości wykorzystać ta podwójną przewagę
54 min - kolejna kara dla Cracovii - Unia przez minutę zagra 5 na 3
53 min - po raz kolejny Unia zagra w przewadze, jednak zawodnicy Cracovii skutecznie wybijają krążek w swojej tercji obronnej
51 min - Jakubik wjechał w tercję obronną Cracovii i momentalnie stracił krążek, niezbyt dobrze w przewadze radzi sobie Unia
50 min - GOL DLA CRACOVII - Daniel Laszkiewicz, który wędruje na ławke kar, Unia w przewadze
48 min - Cracovia nie odpuszcza ani na moment, przed szansą na siódmego gola był Sarnik ale świetnie spisał się bramkarz gości
47 min - GOL DLA CRACOVII - JAROSŁAW KŁYS po świetnym podaniu Leszka Laszkiewicza
46 min - nie radzi sobie Unia w tej przewadze, stracili krążek i Leszek Laszkiewicz pojechał sam na sam z Witkiem który dobrze interweniował
45 min - przebudzenie Unii, Riha podał to Stachury ten uderzył z prawej strony ale dobrze spisał się Rafał Radziszewski, kara dla Michała Piotrowskiego, Unia zagra w przewadze
44 min - Cracovia w natarciu, Leszek Laszkiewicz obok bramki Witka
42 min - strzelał Dronia - niecelnie
41 min - krążek dla Unii, jednak szybko go stracili i oddali inicjatywę Cracovii
początek III tercji

koniec II tercji
39 min - GOL DLA UNII - Łukasz Sękowski
38 min - Unia próbuje, jednak nieskutecznie, Riha prosto w Radziszewskiego
36 min - Prokop do Kostucha, Dawid oddał strzał ale odibł Witek
35 min - tylko 3 sekundy gry 5 na 5 i znów Unia w osłabieniu, Cracovia rozgrywa zamek
34 min - Cracovia w przewadze od razu ruszyła do ataku, strzelał Słaboń, ale obok bramki
33 min - strzelał Dvorak, odbił jeden z obrońców Unii, do krążka dopadł Martynowski ale nie udało się oddać strzału, Unia zagra w osłabieniu
31 min - zmiana w bramce Unii - na lód wjeżdża Witek
30 min - GOL DLA CRACOVII - LESZEK LASZKIEWICZ - pojechał sam na sam ze Zborowskim i nie dał mu szans
29 min - bardzo dobry strzał Valusiaka - nie daje się zaskoczyć Rafał Radziszewski, obie drużyny grają już w pełnych składach
27 min - Unia w przewadze, od razu wjechali w tercję obronną Pasów i założyli zamek
25 min - Flasar z niebieskiej, parkanami odbił Radziszewski, dobijał Klisiak ale nie udaje się zdobyć pierwszego gola
24 min - Cracovia złapała wiatr w żagle po tych dwóch bramkach i cały czas atakuje
23 min - gol dla Cracovii - DANIEL LASZKIEWICZ
22 min - gol dla Cracovii - DAWID KOSTUCH - wspaniała bramka po świetnym rozegraniu krążka z Martynowskim
21 min - Michał Piotrowski uderzony kijem w twarz - Unia zagra w osłabieniu
początek II tercji

koniec I tercji
19 min - bardzo ładny rajd Rihy, zagrał on do Valusiaka, ale ten na spalonym; piękna szarża Leszka Laszkiewicza w ostatnich sekundach spotkania i słupek ratuje Zborowskiego
18 min - Piotrowski do Sarnika, nie udaje się oddać strzału po chwili z kontrą pojechał Klisiak jednak również nieskutecznie
17 min - akcja znów toczy się pod bramką Zborowskiego - dobrze spisuje się dziś w bramce bramkarz Unii
14 min - bardzo ładna akcja Sarnika i Piotrowskiego jednak nie wykończona strzałem
13 min - Cracovia drugi raz zagra w przewadze - strzelał Leszek Laszkiewicz ale bardzo dobrze spisuje się Krzysztof Zborowski
12 min - Unii udaje się wjechać w tercję obronną Pasów, ale nie są w stanie oddać strzału
10 min - gol dla Cracovii - Rafał Martynowski
6 min - Cracovia cały czas atakuje, zdecydowanie dobrze wpłynęła na nich ta strzelona bramka
5 min - gol dla Cracovii - DAMIAN SŁABOŃ
4 min - indywidualna akcja Dawida Kostucha - było blisko - krążek minimalnie minimalnie minął bramkę Unii
2 min - strzelał Valusiak ale górą Radziszewski
1 min - zamieszanie pod bramką Zborowskiego, strzelał Kłys ale krążek odbił się od nogi któregoś z zawodników
początek I tercji
- Szanowni użytkownicy, prosimy o klikanie w reklamy obok panelu logowania, pomoże nam to w rozwoju portalu. Kto pomoże jak nie kibic? Dziękujemy!