18:03 2 min. Mateusz Białek #25 Podcięcie
22:09 2 min. Jozef Mihálik #24 Atak kijem trzymanym oburącz
31:21 2 min. Rafał Cychowski #7 Atak łokciem
45:32 2 min. Michał Działo #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:10 2 min. Rafał Twardy #24 Zahaczenie
52:11 2 min. Michał Działo #8 Zahaczenie
54:15 2 min. Martin Petrina #76 Opóźnianie gry
54:54 2 min. Łukasz Kulik #14 Trzymanie przeciwnika
59:33 2 min. Andrzej Banaszczak #23 -
W meczu padł wynik 9:4, jednak ze względu na grę w obu drużynach nieuprawnionych zawodników PZHL przyznał obustronny walkower 0:0.

- Prosimy o klikanie w reklamy obok panelu logowania, pomoże to zebrać środki na utrzymanie strony. Dziękujemy!

59 - Ostatnia min spotkania

55 min - GOOL! I kolejna bramka, tym razem krążek do bramki skierował Podsiadło

55 min - GOOL! Cychowski z niebieskiej pakuje krążek do siatki

51 min - T. Kozłowski ponownie wyjechał sam na sam i ponownie uderzył nad poprzeczką

49 min - Sośnierz z ostrego kąta, kapitalna obrona Blota

46 min - Poprzeczka po strzale starszego z braci Kozłowskich

44 min - Analiza video po bramce Białka, GOOL!! Sędzia uznał trafienie zawodnika Zagłębia

44 min - GOOL! Odpowiedź Twardego. Zmiana bramkarzy w drużynie gości za Niemczyka wchodzi Stańczyk

41 min - GOOL! Znakomity początek trzeciej tercji w wykonaniu przyjezdnych. Sowiński minął wszystkich obrońców i wpakował krążek pod poprzeczkę

40 min - KONIEC II TERCJI

39 min - Marcin Kozłowski wyszedł 1:1 i strzelił mocno nad poprzeczką

35 GOOL! Dwie bramki Zagłębia, najpierw Białek poszedł 1:1 i strzelił przy parkanie Niemczyka. Chwilę później Podsiadło wykorzystał podanie Bernata i po pięknej akcji strzelił pod poprzeczkę

33 min - Ślusarczyk poszedł 1:1 lecz wracający obrońca sosnowiczan zdołał wybić z rytmu napastnika gości. Białek po raz 3 z bliska strzela wprost w Niemczyka

32 min - GOOL! I mamy remis w Sosnowcu. Grając w przewadze Krokosz z niebieskiej strzela przy słupku

31 min - Zmiana w bramce Zagłębia, za Dzwonka między słupkami staje Blot

27 min - Sośnierz najechał prawą stroną tafli, lecz strzelił nad poprzeczką Dzwonka. Chwilę później strzał Sitko skutecznie wyłapał bramkarz Zagłębia

22 min - Podsiadło z bliska strzelił obok słupka

22 min - Szansa Marcina Kozłowskiego, zawodnik Zagłębie uderzył mocno po lodzie, broni Niemczyk

21 min - Rozpoczęła się II tercja, pierwsze wznowienie dla gości

20 min - KONIEC I TERCJI

19 min - GOOL! Ale piękna łata Pohla. Zawodnik Naprzodu wystrzelił jak z armaty pod poprzeczkę. Dzwonek bez szans

19 min - Ponownie Kozłowski mógł podwyższyć wynik, krążek po jego strzale przeleciał nad poprzeczką

15 min - Sytuacje marnowane po obu stronach. Najpierw pod bramką Zagłębia do siatki nie skierował krążka Mihalik. W odpowiedzi na pustą już bramkę opuszczoną przez Niemczyka nie trafia Tomasz Kozłowski. Zawodnik czysto nie uderzył w krążek

10 min - GOOL! Gol został uznany

10 min - Analiza video po bramce Marcina Kozłowskiego. Zawodnik Zagłębia stojąc tyłem do bramkarza Janowa skierował gumę za linię bramkową

9 min - GOOL! Dołęga wykorzystuje rzut karny

9 min - Karny dla Zagłębia

7 min - GOOL! Odpowiedź gości. Sośnierz podczas gry w osłabieniu pojechał na bramkę Dzwonka i strzałem między parkanami doprowadził do wyrównania

6 min - GOOL! Cychowski z niebieskiej prosto w okienko

6 min - Akcja Voznika, napastnik Zagłębia wyłożył krążek Twardemu, a ten z bliska wprost w Niemczyka

4 min - Pierwsza akcja meczu, Cychowski najechał i oddał strzał z wysokości niebieskiej linii. W odpowiedzi pod bramką miejscowych szaleje Mihalik

1 min - Gramy, krążek dla miejscowych

0 min - Witamy z lodowiska w Sosnowcu. Za 10 min początek meczu.