08:12 2 min. Konrad Bałos #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:53 2 min. Łukasz Chrzanowski #10 Przeszkadzanie
20:45 2 min. Adrian Pietras #28 Zahaczenie
21:46 2 min. Łukasz Chrzanowski #10 Rzucenie na bandę
37:00 2 min. Michał Kalinowski #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:02 2 min. Mariusz Kuchnicki #66 Zahaczenie
43:43 2 min. Michał Wieczorek #21 Zahaczenie
48:22 2 min. Piotr Husak #8 Ostrość
50:51 2 min. Michał Kalinowski #19 Zahaczenie
55:56 2 min. Adrian Pietras #28 Przeszkadzanie
57:57 2 min. Michał Wąsik #34 Spowodowanie upadku przeciwnika
Zapraszamy na relację z meczu lokalnych drużyn pomiędzy Nestą a Sokołami Toruń. Początek Spotkania o godzinie 18:30

I Tercja
-Pierwszy bulik dla Sokołów. Młodzi torunianie próbują skonstruować skladną akcję, jednak nieskutecznie. (1 min.)
- Pierwszy strzał na bramkę oddaje Daniel Minge, jednak krążek przechodzi ponad bramką (2 min.)
-Początek pierwszej tercji to okres nierównej gry obu zespołów. Nikomu nie udaję się rozegrać składnej akcji (3 min.)
-Bomastek w sytuacji sam na sam jednak lepszy bramkarz Sokołów (4min.)
-Sokoły od dłuższego czasu zamknięte we własnej tercji obronnej (6min.)0
-Groźna akcja Sokołów zakończona odesłaniem na ławkę kar Porębskiego (8 min.)
-Bomastek w sytuacji sam na sam podcięty przez zawodnika Sokołów, drużyny grają 4-4 (9 min.)
-Pierwsza bramka dla drużyny Nesty! Adamovics wykorzystał dobre podanie Chrzanowskiego (10 min.)
-Kolejną bramkę dla Nesty zdobył Wiśniewski dobijając strzał Daniela Minge (11 min.)
-Drużyna Sokołów mimo przewagi na lodzie nie potrafi zawiązać składnej akcji (13 min.)
-Bomastek po pięknym podaniu z tercji obronnej od Adamovicsa wyjeżdża sam nam sam i bez problemu pokonuje bramkarza Sokołów (14 min.)
-Trwa Kanonada drużyny Nesty, która cały czas wypracowuje sobie mnóstwo sytuacji bramkowych (17 min.)
-Kolejna bramka dla starszych torunian. Na listę strzelców wpisuje się Minge. (18 min.)
Koniec I Tercji

Dzisiejszy pojedynek prowadzony jest pod dyktando Nesty. Młodzi Torunianie nie są w stanie przeciwstawić się ofensywie najlepszej obecnie drużyny w I lidze. Mimo dwukrotnej gry w przewadze Sokoły z trudem są w stanie opuścić własną tercję obronną. Ich gra sprowadza się głównie do wybić na uwolnienie i wymianie podań we własnej tercji.
Wynik 4:0 jest jak na razie najniższym wymiarem kary. Miejmy nadzieję, że Sokołom uda się zdobyć honorowego gola.

II Tercja
-Początek drugiej tercji pod dyktando Sokołów. (1 min.)
-Młodzi torunianie ambitnie rozpoczeli drugą tercję. Zamknęli Nestę w jej tercji obronnej, jednak złe rozegranie zamka bezlitośnie się zemściło i Nesta podwyższyła wynik spotkania (2 min.)
-Bramka dla Sokołów! Gre w przewadze 5-3 wykorzystał Pronobis (3 min.)
-Kolejny strzał i bramka dla Sokołów! Tym razem Michał Kalinowski zakończył składną akcję zespołu! ( 4 min.)
-Fenomenalne otwarcie Sokołów! Ambitnie grający juniorzy zdominowali drugą odsłonę spotkania i w ciągu 5 minut zdobyła trzy bramki! Kamil Kalinowski strzelcem kolejnej bramki (5 min.)
-Gra drużyny Nesty w niczym nie przypomina gry z pierwszej tercji. Widać rozluźnienie w szeregach seniorów mimo że wynik wygląda coraz groźniej (8 min.)
-Do głosu doszła drużyna Nesty. Składną akcję na bramkę zamienił Mateusz Wiśniewski (9 min.)
-Gra wróciła do normy. Nesta dyktuje warunki spotkania (11 min.)
-Mocny strzał z klepki Bomastka po raz kolejny ląduje w bramce Sokołów (11 min.)
-Groźna kontra Sokołów. Kamil Kalinowski w sytuacji sam na sam trafia w Ciesielskiego (12 min.)
-Indywidualna akcja Marmurowicza zakończona Ósmą bramką dla drużyny Nesty (13 min.)
-Końcówka drugiej tercji pod dyktando Nesty. Juniorzy przez cały czas zamknięci we własnej tercji obronnej. (16 min.)
-Kolejna bramka dla drużyny Nesty. Adamovics forehandem podwyższa wynik spotkania. (17 min.)
-Ostatnie dwie minuty to okres ostrzejszej gry, obie drużyny mają swoich zawodników na ławce kar (18 min.)
-Kolejna bramka zdobyta w osłabieniu przez drużynę Nesty Toruń. Łukasz Chrzanowski w sytuacji sam na sam zwodem położył bramkarza Sokołów i strzelił do pustej bramki. (20 min.)

Koniec II Tercji

Początek drugiej tercji rozpoczął się pod dyktando Sokołów, którzy ambitnie punktowali nieco ospałych graczy Nesty. Szybko strzelone trzy bramki zapowiadały dużo emocji, jednak w połowie tercji sytuacja się unormowała i Nesta zdominowała w całości grę na toruńskiej tafli.

III Tercja
-Od początku trzeciej tercji skoncentrowani seniorzy zamykają Sokoły w tercji obronnej. Kolejna bramka wisi w powietrzu. (2 min.)
-Mocny strzał Miłosza Lidtke z niebieskiej ląduje w łapawicy bramkarza Sokołów (3 min.)
-Nesta mimo gry w przewadze zamyka w zamku drużyne Sokołów (5 min.)
-Pierwsza cześć ostatniej odsłony spotkania to okres spokojnej gry. Żadna z drużyn nie forsuje tempa (8 min.)
-Nesta po raz kolejny zamyka drużyne Sokołów w zamku, jednak młodzi zawodnicy ambitnie się bronią (12 min.)
-Mimo liczebnej przewagi Nesta wciąż bez bramki w trzeciej tercji (13 min.)
-Przemysław Bomastek przełamał strzelecką niemoc Nesty w trzeciej odsłonie spotkania. (14 min.)
-Sokoły grając w przewadze ambitnie próbują zdobyć kolejną bramkę ( 16 min.)
-Bramka dla Sokołów ! Idealnie rozegrana przewaga 2-1 zakończona bramką Marcina Olszakowa. Na pochwałe zasługuje ambitna gra toruńskich juniorów skazywanych w tym meczu na pożarcie. (17 min.)

Nesta Toruń
#89 Miłosz Ciesielski B 4 4.00 16 16 0 0 0 0 75.00 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#31 Tomasz Witkowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0