02:33 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
09:00 2 min. Leszek Laszkiewicz #81 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:02 2 min. Łukasz Zachariasz Zahaczenie
23:30 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Trzymanie kija przeciwnika
31:51 2 min. Łukasz Sznotala #13 Trzymanie kija przeciwnika
32:59 2 min. Grzegorz Pasiut #19 Wysoko uniesiony kij
39:20 2 min. Rafał Cychowski #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:52 2 min. Tobiasz Bernat #5 Zahaczenie
45:52 2 min. Konrad Guzik #10 Wymuszanie kary (symulowanie)
46:57 2 min. Łukasz Kulik #14 Uderzanie kijem
- Prosimy o klikanie w reklamy obok panelu logowania, pomoże to zebrać środki na utrzymanie strony. Dziękujemy!

57 min - GOOL! I jest dziesiąta bramka. Łopuski wjechał z krążkiem do bramki.

52 min - GOOL! To nie jest dzień Blota. Bramkarz Zagłębia nie popisał się przy strzale z ostrego kąta Słabonia i przepuścił krążek. Dwucyfrówka wisi w powietrzu

51 min - Kłys padł na lód po bodiku Bernata. Wg. sędziego czyste zagranie

49 min - Tomasz Kozłowski ponownie przegrywa pojedynek z bramkarzem Pasów. Drużyna gości bawi się krążkiem w tercji Zagłębia

46 min - GOOL! Rutkowski wjechał sobie w tercję rywala i na raty pokonał Blota

45 min - Tomasz Kozłowski najechał z prawej strony tafli i strzelił pod pachę Radzikowi, ten zdołał jednak wyłapać krążek

42 min - GOOL x3 Istna strzelanina na Zimowym. Najpierw dwójkową akcję Zagłębia wykończył Marcin Kozłowski. Kilka sekund później szybko odpowiedział Kostuch. Minutę później Blot ponownie wyciągnął krążek z sieci po trafieniu Witowskiego. Zmiennik Dzwonka wypluwa krążki przed siebie

41 min - Rozpoczęła się trzecia tercja. Za Dzwonka między słupkami stanął Blot

40 min – KONIEC II TERCJI

39 min – GOOL! Sito w wykonaniu Prokopa i po pięciu sekundach Cychowski opuszcza ławkę kar

36 min - GOOL! Goście pokazali Zagłębiu jak się strzela bramki. Sarnik z ostrego kąta pakuje krążek do siatki

35 min – Bernat poszedł 1:1 i ponownie góra Radzik. Pasy w komplecie

33 min – Zagłębie będzie grało z przewagą dwóch zawodników

30 min - Twardy z bulika uderzył prosto w Radzika, który zbił krążek. Mało porywające widowisko

25 min - Duszak strzelił nad lodem, krążek pewnie łapie Radziszewski

24 min - GOOL! Kolejna bramka zdobyta jednak już prawidłowo. Martynowski huknął pod poprzeczkę i Cracovia ponownie wykorzystała grę w przewadze

22 min - Sędzia nie uznał kolejnej bramki Pasów. Spalony w polu bramkowym

21 min - GOOL! Ale otwarcie tercji przez Cracovię. Pasiut pomknął z lewą stroną tafli, wyłożył gumę wolnemu Laszkiewiczowi. Ten strzałem przy słupku pokonał Dzwonka

20 min - KONIEC I TERCJI

19 min - Kapitalna obrona Radzika po strzale Cychowskiego

18 min - Po bramce Cracovia stara się podwyższyć wynik, lecz w bramce dobrze spisuje się Dzwonek, który dwukrotnie uratował swój zespół przed stratą bramki

16 min - GOOL!!! Znakomite rozegranie przewagi, podanie z lewej strony i założony zamek wykończył Pasiut

13 min - Ponownie w najeździe na bramkę Dzwonka Pasy, Pasiut z dwóch metrów prosto w Dzwonka, krążek przeleciał obok słupka

9 min - I mamy lekkie przepychanki na lodzie, szybko jednak zażegnane przez arbitrów

7 min - Lekka przewaga gości, tym razem Słaboń najechał z lewej strony i uderzył prosto w Dzwonka. Kilka sekund później Prokop silnie próbował z niebieskiej - prosto w bramkarza Zagłębia

6 min - Ponownie dał o sobie znać Kostuch. Napastnik Cracovii nie zdołał z bliska czysto uderzyć krążka. Nadal 0:0

4 min - Nieoczekiwana przewaga miejscowych. Kulik i Cychowski bombardowali bramkę Radzika, lecz bez efektu bramkowego

3 min - Podczas gry w przewadze M. Kozłowski strzelił po lodzie, Radziszewski odbił krążek, a chwilę później obronił dobitkę Białka

2 min - Chwilę później Kostuch będąc sam na sam wystrzelił gumę nad poprzeczkę

2 min - Gramy, pierwszą groźną akcję stworzyli przyjezdni, lecz krążek po strzale Pasiuta zatrzymał Dzwonek

0 min - Witamy z lodowiska w Sosnowcu, za chwilę początek spotkania. W III piątce Zagłębia na obronie zagra dzisiaj Marcin Kołodziej. Jakub Jaskólski w środę doznał kontuzji kostki