Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Play-off
Play-Off (1-8) / Spotkanie 3
1:0 Jarosław Dołęga #29 ( Rafał Cychowski #7 ) 5/5 00:10
1:1 Leszek Laszkiewicz #81 ( Tomasz Landowski #11 ) 5/5 08:57
2:1 Martin Voznik #75 5/5 13:53
2:2 Rafal Martynowski #27 ( Jarosław Kłys #21, Grzegorz Pasiut #19 ) (+1) 5/4 15:34
59:32 2 min. Łukasz Kulik #14 Ostrość
- Prosimy o klikanie w reklamy obok panelu logowania, pomoże to zebrać środki na utrzymanie strony. Dziękujemy!

58 min - GOOL! Pasiut zdobywa 10 gola dla Pasów, chwilę później sędzia nie uznaje bramki dla Zagłębia - Kulik strzelił łyżwą

55 min - Kuc chciał się bić z Łopuskim, ten odpuścił. Dla Kuca to koniec meczu, Łopuski siada na ławce kar

53 min - Nic nie piszemy, bo wożonko na lodzie :)

45 min - GOOL! Tym razem trafienie Kosidło. Zawodnik Cracovii z bliska pokonuje Blota. Znakomita gra w przewagach gości

43 min - GOOL! Kolejna bramka dla Cracovii, akcję 1:1 wykorzystuje L. Laszkiewicz. Zmiana bramkarzy w Zagłębiu, za Dzwonka między słupkami staje Blot

43 min - GOOL! Kolejna przewaga i kolejny gol. Słaboń z bliska pakuje krążek do bramki. Hokeiści Pasów nawet już nie cieszą się ze zdobywanych bramek. Jak na sparingu

41 min - GOOL! Szybka bramka gości, Pasiut położył Dzwonka i wepchnął krążek do bramki, gdy Pasy grały z przewagą dwóch zawodników

40 min - KONIEC II TERCJI

39 min - Słaboń na pustą bramkę trafia w ... słupek. Pasy w podwójnej przewadze

35 min - GOOL! Grając w przewadze Kostuch wyszedł sam na sam i strzałem ze ściąganej wpakował gumę do sieci

34 min - Zagłębie zaczęło grać twardy hokej. Hokeiści Pasów odbijają się od band

30 min - GOOL! Martynowski zdobywa gola, gdy Cracovia grała w przewadze, sędzia sygnalizował również karę i gol zdobyty w stosunku 6 na 4

26 min - Pierwszy strzał Zagłębia w tej tercji, z niebieskiej silnie Cychowski, gumę pewnie łapie bramkarz Pasów

24 min - GOOL! Daniel Laszkiewicz wyszedł sam na sam, przełożył sobie gumę i strzałem po lodzie pokonał Dzwonka, piękny gol

23 min - Dvorak huknął nad lodem, guma minęła słupek Dzwonka. Gol wisi w powietrzu

21 min - Początek II tercji dla Pasów, zawodnicy gości nie potrafią jednak wykończyć swoich akcji

20 min - KONIEC I TERCJI

16 min - Kapitalna obrona Dzwonka po strzale młodszego z braci Laszkiewiczów

15 min - GOOL! Ponownie mamy remis, zamek Pasów wykańcza Martynowski

14 min - L.Laszkiewicz na pustą bramkę strzelił obok słupka. Pasy w przewadze zamykają rywala

13 min - GOOL! Zamieszanie pod bramką Pasów. Voznik objechał bramkę i wpakował gumę przy nie obstawionym przez Raszkę słupku

11 min - Zagłębie grając w przewadze nie potrafi wykończyć akcji celnym strzałem. Uderzenie Kulika blokuje Raszka. W odpowiedzi D. Laszkiewicz po lodzie obok słupka

9 min - Chwilę później Zachariasz najechał z prawej strony tafli, krążek łapaczką nakrył Raszka

8 min - Ładny strzał Voznika z ostrego kąta, guma odbiła się tylko od bocznej siatki

7 min - GOOL! I mamy wyrównanie podanie Landowskiego zza bramki na gola zamienił Leszek Laszkiewicz

5 min - Ponownie w natarciu miejscowi, po strzale Tomasza Kozłowskiego krążek nad bramkę zbił Stokłosa

3 min - W odpowiedzi Leszek Laszkiewicz próbował pokonać Dzwonka strzałem po lodzie, broni bramkarz Zagłębia

2 min - Stokłosa z bliska prosto w Raszkę, początek dla Zagłębia

1 min - GOOL! Dołęga wjechał sobie do tercji i leciutko posłał gumę obok Raszki. W 10 sekundzie Zagłębie otworzyło wynik meczu

1 min - Gramy, krążek dla miejscowych

0 min - W Sosnowcu tylko garstka kibiców, którzy są z drużyną na dobre i na złe

0 min - Witamy z lodowiska w Sosnowcu, dzisiaj w składzie Cracovii zmiany. W bramce Pasów od początku spotkania ma zagrać Raszka. W Zagłębiu w trzeciej piątce na obronie ponownie Marcin Kołodziej