3:2 Mateusz Adamus #12 ( Jozef Mihálik #24 ) (+1) 5/4 26:52
14:05 2 min. Szymon Urbańczyk #61 Ostrość
16:41 2 min. Sebastian Stańczyk #36 Ostrość
19:00 2 min. Dawid Kruczek #10 Przeszkadzanie
25:22 2 min. Karel Horný #55 Atak kijem trzymanym oburącz
29:57 2 min. Michał Krokosz #11 Przeszkadzanie
49:16 2 min. Michał Działo #8 Zahaczenie
55:52 2 min. Karel Horný #55 -
55:52 2 min. Michał Działo #8 Zahaczenie
- Prosimy o klikanie w reklamy obok panelu logowania, pomoże to zebrać środki na utrzymanie strony. Dziękujemy!

59 min. Cała hala na stojąco dopinguje KTH, działaczom Janowa już nie tak wesoło jak w dniu wczorajszym.
59 min. Czas dla Janowa.
59 min. !GOL! Bramkę strzelił Wołkowicz, która daje szanse gościom na utrzymanie się w ekstralidze.
57 min. !GOL! Czwartą bramkę zdobywa MACIEJ SZEWCZYK, został sam na środku, dojechał do bramy, przcelował, mamy bramkę.
56 min. Obustronne wykluczenie, gramy 4 na 4.
55 min. Działo z ostrego kąta, świetnie broni "Ela".
54 min. Strzał Elżbieciaka, odbija krynicki bramkarz.
53 min. Bulik dla KTh, wycofanie do Ovsaka, bomba, wybija Stańczyk.
52 min. Stańczykowi poluzowały sie parkany, poprawił, wracamy do gry.
51 min. Zakończyła się przewaga gospodarzy, kilka indywidualnmych akcji, jeden groźny strzał Zabawy, ale obroniony przez bramkarza.
49 min. KTH w przewadze, nrazie ebz zamku.
48 min. ładna akcja superszybkiego Żołnierczyka, który zostawił w tyle obronę gości, pomknął na bramkę, zrobił zwód, jednak górą Stańczyk.
47 min. Naprzód nastawiony na g rę z kontry, Kateheci cofnięci do tylu.
45 min. Ślusarczyk z bulika, zamroził Ela.
44 min. Mihalik sam na sam, górą Ela.
43 min. Kolejna akcja Ovsaka, który minął dwóch obrońców, znalazł się przed bramkarzem, przełożył krążek na backhand, oddał strzał odił Stańczyk.
42 min. Strzał Ovsaka, po kiju i w siątkę...
41 min. Goście wygrali bulik, wrzucili krążek w strefę obronną KTH, przejmuje KTH.

II Tercja.

Przerwa.

39 min. Świetna okazka KTH, Bucek z narożnika zagrał do nadjeżdżającego Hornego, jednak ten nie trafił w bramkę.
37 min. Gospodarze częściej goszczą w tercji Naprzodu, strzelali: Strach, Bryła, Kozak, bez efektów.
35 min. Gra się uspokoiła po drugiej bramce dla gości, obydwa zespoły cofnęły się do defensywy.
32 min. Kryniczanie nie obstawili Mihalika, który dostał podanie, stojąc sam przed bramką, strzelił,jednak górą ELA.
31 min. Klepa Brocławika, obok bramki.
30 min. Gospodarze grają z przewagą jednego zawodnika, mieli dogodną sytuację, przeszkodził im w ostatniej chwili Stańczyk, który przeciął tor krążka.
29 min. Horny otrzymał świetne podanie, wyprzedził dwóch obrońców i został sam przed bramkarzem, jednak został podcięty, kara.
27 min. Kolejna szansa dla gości, mocno strzelił Działo, jednak krążek minąl bramkę.
25 min. !GOL! Bramkę kontaktową zdobywają goście, Mihalik zagrał dos tojącego przed bramką Adamusa,ten lekkim strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.
24 min. Naprzód zagra przez 2 minuty w przewadze po karze dla Hornego.
23 min. podanie zza bramki do Stracha, strzał, lapie Stańczyk.
22 min. Dubel do Brocławika na środek, jednak nie trafił czysto w krązek, mrozi bramkarz.
21 min. Pierwszy bulik dla gości, przeprowadzili szybką akcję, ale nie oddali strzału na bramkę, przejmują gospodarze.

II Tercja.

Przerwa.

19 min. Strzelił z niebieskiej Wołkowicz, tor lotu krążka zmienił Petrina co zmylilo krynickiego bramkarza, goście na niespełna 20 sekund przed zakończeniem pierwszej tercji zdobywają pierwszą bramkę
18 min. Wycofanie do Horowskiego na bulik, zwód, niestety podniósł za wysoko krążek, który ostatecznie ląduje na siatce.
17 min. Kara dla Stańczyka, odsiaduje ją zawodnik z numerem 12.
17 min. Strzał oddał Horowski, trafił do bramki, jednak została ona wcześniej poruszona.
16 min. Strzał Bucka, nie zamroził krążka Stańczyk, leżąc na lodzie, został pokanany po raz trzeci, przez Bucka, który dobił swój strzał.
15 min. KTH 5 na 4, wycofanie do Dubela na neibieską, klepa, maska Stańczyka, przerwa w grze.
13 min. Kolejny błąd w defensywie gości, krążek w prezencie dostał Bucek, który stał 2 m przed bramką,ale nie zdołał pokanać Stańczyka.
12 min. !GOL! Błąd Stańczyka i obrony, najpierw zauważyli Horowskiego na niebieskiej, póxniej Stańczyk wyszedł za daleko z bramki, która została pusta, krążek dostał Horny, który tylko dopełnił formalności.
10 min. Dwójkowa akcja KTH, Dubel do Brocławika, ten trafia w słupek...
9 min. Strzał Ślusarczyka z niebieskiej broni Ela.
8 min. !GOL! Błąd w defensywie gości, obrońca chciał wybić krążek, polecial po lodzie, przejął go Broclawik, dojechał przed do bramkę i strzelił gola.
8 min. Gryc, w poprzeczkę.
7 min. Mihalik do Wołkowicza na środek,, nie trafił w bramkę.
6 min. Strzał Bucka z 5 metrów odbija Stańczyk, dobijał Horowski, mrozi bramkarz.
5 min. Strzał z połowy lodowiska Kasperczyka broni Stańczyk.
4 min. Mihalik dostał podanie, jednak był na spalonym.
3 min. ładne zagranie Kozaka do Żołnierczyka, strzał z ostrego kąta, broni Stańczyk.
2 min. Horny wjechał w tercja, zagrał z bulika przed bramkę do Ovsaka, jednak ten nieczysto trafił w krążek.
1 min. Pierwszy bulij dla gości.