3:0 Daniel Laszkiewicz #22 ( Grzegorz Pasiut #19 ) 5/5 05:38
4:0 Rafal Martynowski #27 ( Petr Dvořák #24 ) 5/5 08:25
5:0 Damian Słaboń #9 ( Michał Piotrowski #91, Mikołaj Łopuski #28 ) 5/5 18:25
6:0 Daniel Laszkiewicz #22 ( Grzegorz Pasiut #19 ) (+1) 5/4 21:26
7:0 Mikołaj Łopuski #28 ( Łukasz Wilczek #77 ) 5/5 21:50
8:0 Damian Słaboń #9 ( Leszek Laszkiewicz #81 ) 5/5 25:51
8:1 Damian Kiełbasa #42 ( Tomasz Pastryk #68 ) 5/5 43:12
06:12 2 min. Richard Král #91 Zahaczenie
10:33 2 min. Mariusz Dulęba #5 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko

59. Jastrzębianie rozgrywają przewagę, ale mało strzałów dochodzi do bramki
58. Goście w przewadze - krakowscy kibice na stojąco dziękują swojej drużynie za dobry mecz
57. Znowu jastrzębianie przez długa chwilę w 6 na lodzie
56. Szczurek ładnie wjechał przed bramkę, ale Radziszewski pokazał swoją klasę, broniąc strzał jastrzębskiego napastnika
55. Łopuski groźnie i walecznie w tercji gości - odpowiedź jastrzębian - Kral w bramkarza
54. Pasy w przewadze, ale gospodarze gdzieś zgubili koncentrację, gdyż to goście atakują
53. Kral w idealnej sytuacji, zagrał do Danieluka na czystą pozycję, ale dobrze Radziszewski na przedpolu
52. Bordowski ze Słodczykiem groźnie atakują, ale przy biernej postawie obrońców Pasy mogą liczyć na swojego bramkarza
51. Sześciu gości na lodzie przez dłuższą chwilę, gdyż sygnalizowana kara dla Pasów
50. Znowu Kostuch wjechał zza bramki - niewiele brakowało, ale ponownie pewnie Kosowski; teraz kontra Pasów - Kral z półobrotu z bekhendu - Radzik czujnie wybija
49. Kostuch agresywnie z Martynowskim - Kosowski tym razem bezbłędnie
48. Gorąco pod bramką gości - wreszcie Kosowski za trzecim razem poprawnie mrozi gumę, która dwukrotnie wysuwała mu się spod łapaczki
47. Teraz krakowianie się zmobilizowali i goście mają problem z wjechaniem w tercję Pasów
46. błąd gości w zakładaniu zamka, kontra L.Laszkiewicz-Pasiut, ale ten ostatni o jedno podanie za dużo zamiast strzelać
45. szansa dla gości na zmniejszenie porażki - Pasy w osłabieniu i szybko założony zamek, strzał, ale Radzik wybija gumę nas bramkę

43.12 BRAMKA 8-1: błąd gospodarzy przy wyprowadzaniu krążka z tercji, Pstryk przejmuje gumę i z pierwsze zagrywa do Kiełbasy, a ten strzela przy długim słupku rozkładając na lodzie Radzika

42. Jastrzębianie próbują wysoko atakować przeciwnika, co im się udaje
41. Bulik dla Cracovii
III TERCJA

KONIEC II TERCJI

40. L.Laszkiewicz kąśliwie uderza- Kosowski czujnie; teraz pierwszy atak rozegrał akcję, ale Kosowski broni uderzenie D.Laszkiewicza z najbliższej odległości
39. Dvorak uderza, Martynowski z najbliższej odległości dobija, ale Kosowski nie popełnia błędu
38. Pasy w przewadze - a właściwie w podwójnej przewadze, ale tym razem goście bardzo dobrze w obronie wybijają gumę
37. Gospodarze grają w pełnym zestawieniu. Martynowski podaje krążek do Kostucha, ale ten przestrzela nad bramką
35. Pomimo gry w osłabieniu gospodarze nie spuszczają z tonu kolejna dobra akcja Pasów i mocny strzał Pasiuta, ale Kosowski na posterunku
30. Nareszcie JKH przeprowadziło groźną akcję, ale Radzik przez całe spotkanie broni bardzo pewnie strzały gości
26. JKH ponownie zmienia bramkarza wraca Kosowski

25.51 BRAMKA 8-0: . Pasy rozgrywają przewagę, wzorcowo rozegrany atak, Słaboń w pełnym pędzie dostaje gumę na 3 metrze. Strzela z pierwszej pod parkanami bramkarza

21.50. BRAMKA 7-0: Wilczek zagrywa z niebieskiej, Łopuski strzela silnie po lodzie, a Kachniarz, który zbyt szybko próbował wstać z butterflya puszcza gumę pod parkanem

21.26 BRAMKA 6-0: Danie Laszkiewicz przejechał ponad pół tafli, wjechał w tercję gości i strzelił z dystansu pod poprzeczkę

21. Krakowianie rozpoczynają w przewadze, gdyż od początku tercji na ławie siedzi Bordowski; strata Łopuskiego przed własną bramką, ale Lipinastrzelił w bramkarza
II TERCJA

KONIEC I TERCJI

18.25 BRAMKA 5-0: Łopuski walecznie wjeżdża w tercję, zagrywa do Piotrowskiego, a ten z pierwszej wzdłuż tercji do niepokrytego Słabonia, który stojąc sam na sam przed bramką strzela w okienko, zanim Kachniarz zdążył wrócić

18. Pasiut wjechał z ostrego kąta sam na sam, ale nie miał miejsca na zwód i strzelił prosto w Kachniarza - lekko
16. Pasy ciągle napierają, teraz Witowski strzelił z niebieskiej, ale Kachniarz broni

8.25 bramka 4-0: błąd gości przy wyprowadzaniu krążka - strata tuż za niebieską, Dvorak uderza krążek który przejmuje, Martynowski wjeżdża dynamicznie w tercję, najeżdża wzdłuż bramki - zwód, Kachniarz na kolanach - strzał i bramkarz wyciąga gumę z siatki

5.38 JASTRZĘBIE - ZMIANA BRAMKARZA - SCHODZI KOSOWSKI - WCHODZI KACHNIARZ

5.38 BRAMKA 3-0: Daniel Laszkiewicz dostaje krążek od Pasiuta, zjeżdża na prawą stronę i niemal z zerowego kąta strzela w samo okienko przy krótkim słupku

3.50 CZAS DLA JASTRZĘBIA

3.50 BRAMKA 2-0: błąd Jastrzębian przy wyprowadzaniu krążka, na niebieskiej linii jastrzębianie tracą gumę, którą wyłuskuje Łopuski, który nawet podcinany na 5 metrze utrzymał się na łyżwach, a właściwie już klęcząc na jednym kolanie strzelił pod poprzeczką

0.30 BRAMKA 1-0: Pasiut wjeżdża w tercję goście i w pełnym biegu uderza między nogami obrońcy, zaskakując kompletnie Kosowskiego