Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Play-off
4:3 d. (1:0, 1:2, 1:1, d. 1:0) Zakończony
18:00
Play-Out (Baraże) / o Ekstraligę
1:0 Milan Ovšák #51 ( Petr Štrach #7 ) (+2) 5/3 09:50
2:0 Milan Ovšák #51 ( Martin Buček #69, Karel Horný #55 ) (-1) 4/5 30:09
2:1 Tomasz Cichoń #61 ( Tomasz Koszarek #25, Marcin Frączek #27 ) (+2) 5/3 30:19
41:31 2 min. Grzegorz Horowski Uderzanie kijem
- Jeśli chcesz pomóc portalowi się utrzymać, klikaj 3-4 razy dziennie w reklamy u góry obok panelu logowania lub po prawej stronie nad shoutboxem. Dziękujemy!!

Zapraszamy na mecz do Krynicy już jutro o 18:00.

Stan rywalizacji: 1:0 (do 4 zwycięstw).

Krynica wygrywa, goście nie potrafią się nawet pozegnać...

63 min. Gra spokojna, obydwa zespoły cofnięte do defensywy, strzał z nadgarstka Kurza. Mrozi bramkarz.
61 min. Ovsak do Hornego, ten do tyłu do Bucka, bomba odbija Noworyta.
60 min. Bulik dla KTH.

Dogrywka.

Przerwa.

56 min. Starcie Stracha przy bandzie z Urbanem.
52 min. Groźnie goście, strzelał Gawlina z bulika, mrozi Ela.
51 min. Strach z niebieskiej, nie trafia.
50 min. Dubel ma problem, został uderzony, zrzucił rękawice i zjechał do boksu.
49 min. Gospodarze zaspali tą akcję, przez co tracą bramkę.
47 min. Ładne podanie w róg lodowiska do Ovsaka, ten podjechał do bramki zmylił bramkarza, objechał ją, ale odbija bramkarz.
45 min. Strzał z bulika Bucka, łapie Noworyta.
43 min. Indywidualna akcja Ovsaka, zmylił dóch obrónców strzelił, krążek po łopatce kija trafia w siatke.
42 min. GKS gra w przewadze.
41 min. !GOL! Gospodarze rzucili się do ataku, czego efektem jest bramka zdobyta przez "Profesora" Hornego.
41 min. Kryniczanie rozpoczęli, atak i kara dla gości.

Przerwa.

39 min. Wstał przy pomocy lekarzy.
39 min. Na lodzie leży Cichoń.
39 min. Obydwa zepoły grają w pełnym zestawieniu.
38 min. Wycofanie krążka do Hornego, strzał, odbija bramkarz.
37 min. Gospodarze w zamku, tracą krążek.
36 min. Goście podyższyli tempo i przejęli inicjatye w tej tercji.
35 min. Ładne długie pdoanie do Bucka, który wyszedł sam na sam, jednak górą Noworyta.
35 min. Teraz to już przesada, zawodnik GKS lezy na lodzie, trzyma kija Strachowi, który chciał go odebrać, sędzia odgwizduje karę dla Stracha... Ciekawy przypadek...
34 min. !GOL! Wycofanie Koszarka do tyłu na niebieską, potężna bomba Urbana, zasłonięty Elżbieciak i jest remis.
33 min. Malo brakło a padłaby bramka wyrównuj,aca i to w taki sam sposób jak pierwsza dla GKSu, nieobstawiony zawodnik przy bramce, chciał wepchnąć krążek do sitaki.
32 MIN. Znowu goście grają 5 na 3,(kara dla Stracha) tym razem mogłoby się odbyć bez kary.
31 min. !GOL! Zamieszanie pod bramką wykorzystał Cichoń, któy z najbliższej odległości wepchnął krążek do bramki.
31 min. Drugi zawodnik wylądował na ławce kar, tym razem Karel Horny, za przeszkadzanie.
31 min. Będzie kolejna okazja dla gości na zdobycie bramki.
31 min. Obydwa zespoły grają w pełnym zestawieniu, podczas tej przewagi goście ani razu nie zagrozili bramce gospodarzy.
30 min. !GOL! Podanie z okolic bulika od Bucka przed bramkę do Ovsiaka który umieszcza krążek w siatce. Świetna kontratak KTH, gry w przewadze gościom nie wychodzom od początku meczu
28 min. GKS przez dwie minuty będzie grał 5 na 4.
27 min. Atak Kozaka od tyłu, chyba bedzie kara...
25 min. KTH cały czas atakuje, nie opuszczając wogóle tercji GKSu.
23 min. Zapowiadała się ciekawa akcja GKS-u jednak znowu spoalony.
22 min. Indywidualna akcja Cieślickiego, Noworyta odbija prakanem.
21 min. Od początku atakują goście, blisko zdobycia bramki, niecelny strzał do pustej bramki.

II Tercja.

Przerwa.

19 min. Strzał Kruczka łąpie Noworyta.
18 min. Urban, po dwójkowej akcji trafia w słupek...
17 min. Ale była szansa dla KTH, jednek z Katehetów objechał bramkarza, pojechał za bramkę podał do stojącego przed pusta bramką Ovsaka, jednak w tym momencie została poruszona bramka.
16 min. Niecelnie podanie Zabawy, mamy uwolnienie.
15 min. Ładny strzał z okolic bulika CIchonia, broni Elżbieciak.
14 min. GKS wyszedł z kontrą, ale niestety spalony...
13 min. Wstał, gramy dalej.
13 min. Na lodzie leży jeden z zawodników GKS-u.
12 min. Strzał z niebiskiej Domagały Łapie Ela.
11 min. Goście w przewadze, jednak na lodzie tego nie da sie zauwżyć, KTH atakuje, strzela, ale razi neiskutecznością. GKS w zamku...
10 min. !GOL! Podanie do Ovsaka, który lekko, ale celnie spod niebieskiej strzelil i zdobył prowadzenie dla KTH.
9 min. KTH zamknęło rywala w zamku, kilka ładnych podanych, wycofanie i bomba SWtracha trafia w słupek, kolejna bomba, mrozi bramkarz.
8 min. Strzał z niebieskiej Stracha, górą bramkarz.
7 min. Bilans tej przewagi, to dwa strzały z kontrataku dla KTH, i jeden strzał z zamku, dla gości.
5 min. Kara dla KTH, źle przeprowadzili zmianę czego efektem jest kara, "sześciu na lodzie", którą odsiaduje M. Szewczyk.
3 min. Błąd goście podczas akcji w strefie ataku, przejmuje Horowski, który pognał na bramkę gości, jednak przerwał mu tuż rpzed oddaniem strzału jeden z obrńców atakując go od tyłu.
2 min. Bardzo łądna akcja Ovsaka z Hornym, ten drugi mocno strzelił, broni bramkarz.
1 min. Pierwszy bulik dla gości.