3:0 Nick Sucharski #66 ( Damian Słaboń #9, Nicolas Besch #74 ) +/-
4:0 Damian Słaboń #9 ( Leszek Laszkiewicz #81, Nicolas Besch #74 ) +/-
(-) Jaros #32, Kowalówka #12, Piekarski #16, Połącarz #23
(+1) 5/4
odłożona kara
55:57
58 min - mocny strzał Bescha tuż obok słupka Unii
56 min - czwartego gola dla Cracovii zdobywa Damian Słaboń
55 min - ciężko powstrzymać teraz Oświęcimian, ale wciąż bez bramki dla Unii
53 min - Unia jakby odżyła 10 minut przed końcem meczu, świetny strzał Połącarza, ale niepokonany bramkarz Pasów
52 min - mocny strzał Jakubika, jednak krążek minimalnie mija bramkę Cracovii
50 min - bardzo dobra postawa Rafała Radziszewskiego, nie ma on większych problemów z obroną strzałów Oświęcimian
49 min - świetny rajd Bieli, podaje pod bramkę jednak trafia w Piotrowskiego, który nie ma już szansy na oddanie strzału
47 min - Prochazka mija obrońców i strzela prosto w bramkarza Pasów
46 min - groźnie pod bramką Radziszewskiego, ale po chwili kontra i strzelał Piotrowski, krążek odbity przez jednego z obrońców
45 min - w trzeciej tercji lepiej spisuje się Cracovia, próbował Kulik ale nie ma czwartej bramki
44 min - strzelał Zatko, ale nie wystarczyło to aby pokonać Radziszewskiego
42 min - nerwowo pod bramką Pasów, doszło nawet do jakichś przepychanek między jednym z obrońców Cracovii a Valusiakiem, ale nie ma kar
41 min - wznowienie dla Pasów
początek III tercji

koniec II tercji
40 min - fenomenalny rajd Laszkiewicza zakończony mocnym strzałem, czujny w bramce Zborowski
39 min - przepraszamy za chwilową przerwę spowodowaną problemami technicznymi :) wracając do meczu - ostatnie kilka minut zdecydowanie na korzyść Oświęcimia ale brakuje w ich grze dokładności i odrobiny szczęścia pod bramką
34 min - po raz kolejny przed szansą Riha, i bardzo dobrze Rafał Radziszewski, który ma sporo roboty w tej tercji
32 min - nadal Oświęcimianie w natarciu, strzelał Wojtarowicz ale udana interwencja bramkarza Pasów
30 min - Cracovii brakuje dokładności za to Unia jakby trochę lepiej, pzed szansą Łopuski, niestety niecelnie
29 min - Krajci strzela obok bramki, po chwili kolejny strzał ale dobrze interweniował bramkarz Cracovii
28 min - zamieszanie pod bramką Pasów, Radziszewski się położył a krążek znajdował się gdzieś w okolicy łyżwy jednak żadnemu zawodnikowi z Oświęcimia nie udało się zdobyć bramki
26 min - niecelny strzał Prochazki, w tej drugiej tercji obie drużyny bardzo nieskuteczne
25 min - Łopuski przed szansą na pierwszego gola dla Oświęcimia, pusta bramka Pasów, ale bramki nie ma
24 min - Cracovia cały czas w tercji Oświęcimian jednak nieskutecznie
22 min - Witowski ucierpiał w starciu z rywalem, zjeżdża do boksu, Oświęcimianom nie udaje się skonstruować sensownej akcji i oddać strzału
21 min - Kłys spod niebieskiej, obok bramki po chwili strzela Prochazka ale powstrzymuje go Besch
początek II tercji

koniec I tercji
19 min - Oświęcimianie grają z przewagą jednego zawodnika ale na lodzie wcale tego nie widać, Pasy nie odpuszczają ani przez chwilę
17 min - strzelał Słaboń, krążka dotknął jeszcze Sucharski i mamy trzeciego gola dla Cracovii
16 min - Zatko wędruje na ławkę kar, Cracovia w przewadze świetnie sobie radzi, ale równie dobrze prezentuje się Zborowski
15 min - Paweł Kosidło przed świetną szansą na bramkę i nie zmarnował tej szansy, drugi gol dla Pasów
14 min - obie drużyny w komplecie, Gabryś spod niebieskiej odbija parkanami bramkarz Pasów
12 min - Cracovia w osłabieniu nie daje przejąć Oświęcimianom inicjatywy, pod koniec gry w przewadze strzelał Riha jednak guma w raku Radziszewskiego
10 min - dwie szanse na bramki braci Laszkiewiczów, fenomenalnie spisuje się Zborowski, po chwili jednak udaje się zawodnikom Pasów zdobyć bramkę
8 min - Chmielewski podaje do Sucharskiego który strzela na bramkę Oświęcimian, jednak udaje się go powstrzymać Zborowskiemu
6 min - Gabryś strzela z tercji neutralnej - niecelnie, po chwili w natarciu Prohazka - Radziszewski broni parkanami
5 min - przed szansą na gola Riha jednak nie udaje się pokonać Radziszewskiego
3 min - mamy pierwszy strzał na bramkę w tym meczu, strzelał Sznotala - obok słupka
2 min - Zatko powstrzymuje przed bramką Rafała Martynowskiego