10:58 2 min. Łukasz Zachariasz #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:33 2 min. Aivars Gaisins #25 Zahaczenie
43:40 2 min. Arkadiusz Marmurowicz #19 Wysoko uniesiony kij
47:20 2 min. Jiří Zdeněk #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:49 2 min. Rafał Cychowski #7 Atak kolanem
58:34 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:54 2 min. Aivars Gaisins #25 -
---
58:34 - Czas dla gości, pusta bramka Zagłębia

58 min - GOOL! Zagłębie rozpykane. Pieniak pakuje krążek do odsłoniętej bramki

54 min - Tym razem pod bramką rywala szalał Ślusarczyk, bramkarz gości po piłkarsku rzucił się i zakrył krążek

52 min - Zachariasz mieszał pod bramką rywala i strzelił prosto w Plaskiewicza. Goście bronią korzystnego rezultatu

48 min - Dzięgiel huknął z bulika, pewna interwencja bramkarza gospodarzy

45 min - Zamieszanie pod bramką Torunia, Plaskiewicz położyła się na lodzie zastawiając bramkę, nie ma gola

44 min - Grając w osłabieniu Smeja po lodzie, guma odbiła się od słupka

41 min - GOOL! Dobre otwarcie tercji w wykonaniu miejscowych. Horny ze środka ściągnął sobie krążek i wystrzelił w okienko. Piękna bramka

39 min - GOOL! Fatalny błąd defensywy Zagłębia i spryt Chrzanowskiego spowodowały zmianę rezultatu. Zawodnik gości wyjechał sobie zza bramki i wstrzelił krążek w stronę bramkarza miejscowych. Bramka do szatni

34 min - GOOL! Perfekcyjny kontratak gości. Najazd Marmurowicza i podanie do lewej strony na gola zamienia Bomastek

30 min - Cychowski ponownie silnie z niebieskiej linii i ... ponownie bramkarz gości

27 min - GOOL! Piękna bramka Porębskiego daje remis, zawodnik Nesty pięknym lobem pokonał Dzwonka.

27 min - Sosnowiczanie starają się zamknąć rywala, Dołęga z bliska po lodzie uderzył prosto w parkan Plaskiewicza

25 min - Cychowski silnie huknął z niebieskiej linii, krążek do boku zbił Plaskiewicz

23 min - Zamieszanie pod bramką Zagłębia, lecz krążek nie przekroczył linii bramkowej

21 min - Bomastek silnym strzałem otworzył drugą tercję spotkania, krążek nad bramkę sparował Dzwonek

20 min - Ostatnie minuty tercji nie przyniosły zmiany rezultatu, gra rozgrywana była w środku tercji bez zagrożeń bramkowych po obu stronach

16 min - Marmurowicz minął obrońców Zagłębia jak treningowe tyczki i zatrzymał się dopiero na bramkarzu miejscowych

15 min - Bluks z bulika mocno, lecz prosto w łapaczkę Dzwonka

11 min - Marmurowicz stojąc tyłem do bramki posłał krążek po lodzie obok słupka. W odpowiedzi Zdenek najechał na bramkę Plaskiewicza i na raty próbował wbić krążek do bramki, szczęśliwie broni bramkarz gości

10 min - Bernat mógł podwyższyć prowadzenie, lecz guma uderzona z dwóch metrów odbiła się od słupka

9 min - GOOL! I mamy pierwszego gola w tym spotkaniu. Ślusarczyk zza bramki do Podsiadło, a ten pociągnął z nadgarstka pod poprzeczkę

8 min - Ponownie dał znać o sobie Zdenek, który uderzył między parkany Plaskiewicza. Bramkarz zamknął jednak drogę do bramki

7 min - Chrzanowski wjechał samotnie w tercję rywala i strzałem po lodzie próbował otworzyć wynik meczu. Dzwonek położył się na gumie ratując swój zespół przed stratą gola

5 min - Bomastek strzałem z nadgarstka próbował zaskoczyć Dzwonka strzałem pod pachę, krążek pewnie łapie Dzwonek.

3 min - Pierwszy celny strzał w dzisiejszym spotkaniu. Dołęga podał na prawą stronę do Zdenka, a ten trafił prosto w odbijaka Plaskiewicza

1 min - Gramy, krążek dla miejscowych

0 min - WITAMY! Z lodowiska w Sosnowcu za 10 minut początek spotkania
Nesta Toruń
#1 Michał Plaskiewicz B 2 2.00 35 35 0 0 0 0 94.29 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#31 Tomasz Witkowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0