3:5 Leszek Laszkiewicz #81 ( Rafal Martynowski #27 ) +/-
(+) Laszkiewicz #81, Laszkiewicz #22, Martynowski #27, Sarnik #10, Sucharski #66
03:15 2 min. Michał Działo #12 Zahaczenie
05:59 2 min. Michał Piotrowski #91 Przeszkadzanie
13:36 2 min. Łukasz Wilczek #77 Zahaczenie
15:09 2 min. Michał Piotrowski #91 Przeszkadzanie
15:19 2 min. Daniel Laszkiewicz #22 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
---

59 min - Laszkiewicz do pustej i po ptakach :)

58:31 - Czas dla Zagłębia. Zagłębie bez Dzwonka

58 min - Horny po lodzie z bliska, krążek mija bramkę

55 min – GOOL!! I ponownie goście na prowadzeniu. Chmielewski zza bramki do Martynowskiego, a ten pakuje krążek przy słupku

53 min - Zdenek ponownie przejechał przez połowę lodowiska, tym razem jego akcję zatrzymał Radziszewski

52 min - Leszek Laszkiewicz z dwóch metrów strzela nad poprzeczką

51 min - Zamieszanie pod bramką Zagłębia. Zadźwięczał słupek lecz gola nie ma

49 min - GOOL!! I mamy remis na Zimowym. Horny do Bernata, a ten posłał krążek w samo okienko

47 min - Dwójkowa akcja Słabonia i Sarnika powinna zakończyć się golem. Strzał Słabonia odbija Dzwonek

45 min - Sypią się kary. Besch uszkodził Kuca zbyt wysoko zagranym kijem. Po trzech na lodzie

42 min - Rutkowski pomknął lewą stroną tafli i strzelił przy słupku, krążek łyżwą odbił Dzwonek

41 min - Krótka przepychanka pod bramką Dzwonka rozpoczęła trzecią odsłonę. Gramy dalej, sędzie nie nałożył kar

39 min - GOOL! Zdenek ponownie pokonuje Radziszewskiego, napastnik położył bramkarza przyjezdnych i wpakował krążek pod poprzeczkę

37 min - Sarnik próbował dobić strzał Kosidły, górą ponownie bramkarz Zagłębia

36 min - Besch huknął z wysokości koła, barkiem krążek odbił Dzwonek

33 min - Szybsza gra obu drużyn na Zimowym, akcja za akcję lecz bez efektu bramkowego. Strzelona bramka podziałała na miejscowych, którzy szybko chcą zdobyć kolejnego gola

31 min - Sarnik sprytnie strzelił pod pachę Dzwonka, bramkarz Zagłębia przycisnął krążek do ciała ratując swój zespół przed stratą gola

30 min - GOOL! Mamy pierwszego gola dla miejscowych. Zdenek wjechał w tercję rywala i strzałem z nadgarstka wpakował krążek pod poprzeczkę

26 min - Piotrowski z bulika prosto w Dzwonka, w odpowiedzi Cychowski z niebieskiej silnie po lodzie. Krążek w parkanach Radziszewskiego

24 min - Leszek Laszkiewicz ponownie chciał zaskoczyć Dzwonka po indywidualnej akcji, krążek strzelony po lodzie minął słupek

21 min - Zdenek samotnym rajdem próbował zdobyć pierwszego gola dla miejscowych, lecz w końcowym momencie akcji krążek wybił mu jeden z obrońców Cracovii

20 min - Koniec pierwszej tercji, w której dominowali goście. Zagłębie mimo swoich okazji nie potrafiło pokonać bramkarza przyjezdnych

17 min - Sosnowiczanie nie zagrozili bramce rywala. Strzały z niebieskiej linii mijały bramkę Radziszewskiego

15 min - Zagłębie przez prawie dwie minuty zagra z przewagą dwóch zawodników

14 min - Kuc silnie z niebieskiej, krążek mija bramkę. Dobitka Dołęgi również nie przynosi gola miejscowym

13 min - GOOL! Piękna akcja gości, wymiana krążka i samotny najazd Laszkiewicza zakończony golem

13 min - W odpowiedzi Baca po lodzie, krążek odbił Radzik

12 min - Chmielewski otrzymał prezent od jednego z obrońców Zagłębia, młody napastnik przyjezdnych z bliska trafił wprost w Dzwonka

10 min - Zagłębie bez pomysłu na grę. Cychowski najechał prawą stroną tafli i próbował wrzucić krążek do bramki. Gumę pewnie łapie Radziszewski

7 min - Grając w osłabieniu L.Laszkiewicz wyjechał przed bramkę i silnie huknął w Dzwonka, tym razem gumę na bok sparował bramkarz Zagłębia

6 min - Martynowski próbował z wysokości bulika zaskoczyć Dzwonka, krążek minął lewy słupek bramki Dzwonka

5 min - Zdenek strzałem z niebieskiej linii próbował zaskoczyć Radziszewskiego, nie ma gola

4 min - GOOL! I mamy kolejną bramkę dla Cracovii. Laszkiewicz zagrał przed bramkę, a tam niepilnowany Sucharski strzałem po lodzie pokonał Dzwonka

1 min - GOOL!! 32 sekunda i mamy bramkę. Słaboń wjechał w tercję z lewej strony i strzałem pod pachę otworzył wynik spotkania

1 min - Gramy, krążek dla gospodarzy

0 min - Witamy z lodowiska w Sosnowcu. Za 15 min początek spotkania, zawodnicy zjechali już po rozgrzewce. Dzisiaj w Zagłębiu zadebiutuje Karel Horny. Czech grał już w Zagłębiu w sezonie 2006/2007
#28 Sebastian Baca PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Andrzej Banaszczak LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.00 42 42 0 0 0 0 92.86 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0