35:10 2 min. Krzysztof Majkowski #44 Przeszkadzanie
37:59 2 min. Krzysztof Majkowski #44 Rzucenie na bandę
41:09 2 min. Tomasz Kozłowski #81 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:39 2 min. Adam Bagiński #3 Trzymanie przeciwnika
44:39 2 min. Artur Gwiżdż #37 Zahaczenie
45:24 2 min. Łukasz Sokół #45 Atak kijem trzymanym oburącz
49:06 2 min. Jarosław Kuc #78 Przeszkadzanie
49:25 2 min. Adam Bagiński #3 Gra złamanym kijem
51:37 2 min. Tobiasz Bernat #5 Trzymanie kija przeciwnika
54:38 2 min. Łukasz Sośnierz #91 Trzymanie przeciwnika
54:38 2 min. Kara tech. dla drużyny Kara mniejsza techniczna
55:41 2 min. Tomáš Jakeš #46 Atak kijem trzymanym oburącz
57:39 2 min. Jakub Witecki #66 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
59:59 2 min. Tomáš Jakeš #46 Ostrość
---

59:09 Czas dla GKS Tychy. Goście bez bramkarza

57:39 Czas dla Zagłębia. Sosnowiczanie przez 59 sekund ponownie w podwójnej przewadze

55 min - GOOL! Da Costa na raty pokonuje Dzwonka

54 min - Napór GKS trwa jednak wynik nie ulega zmianie, 6 minut do końca pojedynku

51 min - Da Costa wjechał w tercję rywala i dwukrotnie starał się czysto uderzyć na bramkę Dzwonka. Próby zablokowane

50 min - Dopiero w tej minucie została podyktowana pierwsza kara dla Zagłębia

49 min - Kapitalny strzał Tomasza Kozłowskiego i jeszcze lepsza obrona Dzwonka

48 min - Cychowski próbował zaskoczyć rywala strzałem nad lodem, gumę do boku zbił Sobecki

45 min - Kara za karą. Tyszanom puszczają nerwy i dają się prowokować rywalowi. Zagłębie ponownie zagra 5 na 3

43 min - GOOL! Podwójna przewaga wykorzystana. Duszak wjechał przed bramkę i po lodzie wpakował krążek obok Sobeckiego

42 min - Pudło Bernata, mając odsłoniętą bramkę napastnik Zagłębia trafił w parkan Sobeckiego

41 min - Csorich strzałem z bulika próbował zaskoczyć Dzwonka, krążek wyłapał bramkarz Zagłębia

38 min – Da Costa przestrzelił na pustą bramkę. Wyborna szansa tyszan zmarnowana

34 min - Moment gry o której można napisać akcja za akcję. Żadna z drużyn nie potrafi wykończyć swoich sytuacji

31 min - Stówa Zdenka, z metra strzela mocno, lecz kijem gumę wybija Sobecki

30 min - Tyszanie zamykają rywala we własnej tercji

28 min - Szansę na kontaktowego gola miał Witecki. Zawodnik GKS strzelił jednak obok słupka bramki strzeżonej przez Tomasza Dzwonka

27 min - Kontra gości, Da Costa ze starszym z braci Kozłowski najeżdżali na bramkę rywala. Strzał Koziołka broni Dzwonek

25 min - Kolejna bramkowa szansa, Podsiadło z bliska po lodzie, broni Sobecki

24 min - GOOL! Horny kapitalnie wyszedł z kontrą zamarkował strzał, by po chwili wpakować go przy słupku

23 min - Jakes wystrzelił gumę z niebieskiej linii, krążek odbił się od torsu bramkarza gospodarzy i spadł przed bramkę. Na szczęście dla miejscowych żaden z tyszan nie dopadł do krążka

21 min - Drugą odsłonę rozpoczęli miejscowi, lecz pierwszy celny strzał oddał Bagiński, który próbował zaskoczyć Dzwonka, ten przycisnął krążek do ciała ratując swój zespół przed stratą gola

18 min - Zamieszanie pod bramką przyjezdnych. Sobecki leżał na lodzie a strzały Dołęgi i Bernata nie wpłynęły na wynik pojedynku

17 min - Duszak huknął z niebieskiej linii, lecz krążek przeleciał nad poprzeczką. Miejscowi ponownie w przewadze

15 min - Przygodzki ponownie leży na lodzie. Pechowy mecz zawodnika przyjezdnych, na lodzie krew lecz karny nie ma. Gramy dalej

13 min - Pierwsze wykluczenie w dzisiejszym pojedynku. Miejscowi zagrają z przewagą jednego zawodnika. Na ławce kar Galant

12 min - GOOL! Pierwszą bramkę w meczu zdobywa Zagłębie. Sosnowiczanie przejęli krążek w tercji rywala i po sprytnym podaniu Hornego Zdenek strzela w górny lewy róg bramki

11 min - Przygodzki leżał na lodzie przez chwilę,po chwili zjechał z lodu przy pomocy masażysty

10 min - Sosnowiczanie mimo, że na papierze są drużyną to jednak stwarzają więcej strzeleckich sytuacji w pierwszych 10 minutach meczu, strzał Kuca z niebieskiej łapie Sobecki

9 min - Ponownie gorąco pod bramką GKS. Golec próbował swoich sił, lecz strzał z metra zbija Sobecki

8 min - Po drugiej stronie tafli szansę miał Szewczyk, lecz nie zdołał wykorzystać podania Zdenka

8 min - Pasiut najechał na bramkę Dzwonka i przekierował strzał jednego z kolegów, gumę pewnie wyłapał bramkarz Zagłębia

6 min - Zagłębie próbuje stworzyć sobie klarowną sytuację do strzelenia pierwszego gola, Kostecki wyjechał prawą stroną tafli, lecz jego strzał po lodzie odbija Sobecki

4 min - Pasiut strzałem z wysokości bulika próbował zaskoczyć Dzwonka, ten przycisnął krążek do piersi kończąc tym samym akcje gości

2 min - Pierwszy kontakt z krążkiem Sobeckiego, po wygranym wznowieniu Podsiadło lekko musnął krążek w stronę bramki GKS

1 min - Gramy, krążek dla gości

0 min - Sędziowie już na tafli, zawodnicy obu drużyn wychodzą na lód. Zagłębie ponownie na zieloni, GKS na czarno

0 min - Witamy z lodowiska w Sosnowcu. Na trybunach tylko garstka kibiców. Telewizja zajęła nasze stanowiska ale damy radę :) Za kilkanaście minut początek spotkania
#10 Robert Kostecki LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#37 Pawieł Kostromitin PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Marek Rączka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Arkadiusz Sobecki B 3 3.04 40 40 0 0 0 0 92.50 59:09 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#81 Tomasz Kozłowski PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Krzysztof Majkowski LO 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0