24:35 2 min. Jakub Jaskólski #17 Ostrość
25:22 2 min. Łukasz Podsiadło #20 Uderzanie kijem
27:05 2 min. Pawieł Kostromitin #37 Podcięcie
31:46 2 min. Szymon Urbańczyk #42 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:06 2 min. Tomasz Połącarz #23 Przeszkadzanie
34:53 2 min. Maciej Szewczyk #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:48 2 min. Łukasz Zachariasz #9 Zahaczenie
39:47 2 min. Mikołaj Łopuski #28 Przeszkadzanie
40:39 2 min. Robert Kostecki #10 Uderzanie kijem
48:22 2 min. Rafał Cychowski #7 Przeszkadzanie
48:22 2 min. Marek Modrzejewski #77 Przeszkadzanie
59:26 10 min. Marek Modrzejewski #77 Kara za niesportowe zachowanie 10min
57 min - Jaros z bulika nad bramką , w odpowiedzi Cychowski mocno lecz krążek parkanem odbija Zbora

53 min - Znakomitą szansę na drugiego gola w meczu zmarnował Bernat, który z metra przestrzelił

52 min - GOOL! Dużo więcej precyzji miał za to kilka sekund później Noworyta, który ze ściąganej wpakował krążek pod poprzeczkę

51 min - Drużyny już w pełnych zestawieniach, Valusiak przejechał wzdłuż bramki i strzelił mocno na wysokości odbijaka, chwilę później samotnym rajdem popisał się Krajci. Zawodnik Unii wystrzelił krążek nad poprzeczkę

47 min - Noworyta wystrzelił spod niebieskiej linii, krążek kijem odbił Nowak

44 min - GOOL! W zamieszaniu podbramkowym Bernat po lodzie kieruje krążek do siatki

41 min - Trzecią odsłonę rozpoczęła kara Kosteckiego, Szewczyk najechał na bramkę lewą stroną i strzelił po lodzie. Krążek kijem do boku zbił Zborowski

39 min - Po wznowieniu Zdenka krążek przed bramką Zborowskiego zbił Ślusarczyk. Bramkarz gości instynktownie odbił gumę ratując swój zespół przed stratą gola

37 min - Krajci postraszył Nowaka i sprytnie chciał wykończyć kolejny zamek, na posterunku bramkarz sosnowiczan

35 min - Po strzale Zdenka krążek wyskoczył z łapaczki bramkarza przyjezdnych i spadł obok słupka

33 min - Mimo gry w osłabieniu przyjezdni stwarzają groźniejsze akcje niż grające z przewagą jednego zawodnika Zagłębie

29 min - Zdenek mógł zdobyć pierwszego gola dla miejscowych, silny strzał nad lodem minął lewy słupek bramki strzeżonej przez Zborowskiego

26 min - GOOL! Krążek przy słupku pakuje Prochazka, hokeiści z Oświęcimia wzorowo wykorzystali kolejną z przewag

25 min - GOOL! Zamek błyskawiczny można powiedzieć kolokwialnie. Pyk Pyk Pyk dwa podania i krążek w sieci. Sosnowiczanie rozpracowani wzorowo

25 min - Unia w podwójnej przewadze przez ponad minutę

24 min - Po chwilowej przerwie Gabryś huknął z niebieskiej, krążek wpadł za parkan Nowaka i po krótkim przeszukaniu sędzia wskazał na wznowienie

23 min -Krótka przerwa spowodowana ruszającą się bramką Zagłębia, służba techniczna już działa na lodzie. W zasadzie z wiertarką szaleje Łukasz Podsiadło :)

22 min - Valusiak pomknął na bramkę Nowaka, jednak nie zdołał celnie wykończyć swojej próby. Po akcji przypadkowo szturchnął bramkarza Zagłębia co wywołało standardowe przepychanki. Obyło się jednak bez kar i gramy dalej

21 min - Drugą tercję od mocnego uderzenia rozpoczęli miejscowi. Strzał Kuca pewnie łapie Zborowski

20 min - Koniec I tercji, zapraszamy za 15 minut

20 min - Po strzale Wojtarowicza krążek poturlał się przed linią bramkową Zagłębia, szczęście po stronie gospodarzy

18 min - Zdenek próbował samotnie przedrzeć się pod bramkę Unii, krążek odbił się od Zatko w stronę bramkarza, który dalekim wyjazdem zakończył próbę Zagłębia

15 min - Zborowski uwija się jak w przysłowiowym ukropie. Multum strzałów wybronione. Podwójna przewaga nie wykorzystana, jęk zawodu na trybunach

14 min - Podwójne wykluczenie w Unii w jednym momencie. Za nieprawidłowy atak ciałem do boksu kar odesłani Krajci i Piekarski

12 min - Radwan najechał samotnie na bramkę Nowaka, pojedynek 1:1 wygrał młody zawodnik Zagłębia

12 min - Kuc silnie uderzył z niebieskiej, krążek odbił się od Zbory i spadł przed bramkę, żaden z sosnowiczan nie zdołał do niego dojechać

10 min - Cychowski przejechał przez całe lodowisko i wystrzelił krążek w stronę Zborowskiego. Gumę pewnie wyłapał bramkarz Unii

7 min - GOOL! Expresowe wykorzystanie przewagi, Tabacek z wysokości bulika pokonuje zasłoniętego Nowaka. Po wznowieniu do boksu kar odesłany Zachariasz, przyjezdni ponownie z przewagą jednego zawodnika

7 min - Urbańczyk silnie z niebieskiej prosto w Nowaka, Unia w przewadze

5 min - GOOL! Prochazka zagrał do środka do Wojtarowicza, a niepilnowany napastnik Unii celnie strzelił ze ściąganej

4 min - Po strzale Radwana krążek przed linią bramkową wybił Twardy, uczynił to jednak w taki sposób, że krążek prawie wpadł do bramki. Na szczęście dla zawodnika Zagłębia guma minęła słupek

3 min - W odpowiedzi Golec uderzył po lodzie z niebieskiej prosto w Zborowskiego

2 min - Po stracie krążka przez Cychowskiego Łopuski próbował swojego szczęścia, lecz jego najazd zza bramki powstrzymał powracający defensor Zagłębia

1 min - Gramy, pierwsze wznowienie dla gości

0 min - Witamy z sosnowieckiego Stadionu Zimowego. Zawodnicy zjechali już po rozgrzewce, w głośnikach słychać utwory o Zagłębiu to Horroshow! Za 13 minut początek spotkania. Zachęcamy do śledzenia relacji na naszym portalu