08:53 2 min. Mikołaj Łopuski #28 Podcięcie
16:04 2 min. Rafał Twardy #13 Trzymanie przeciwnika
18:38 2 min. Grzegorz Piekarski #16 Wysoko uniesiony kij
26:40 2 min. Łukasz Podsiadło #20 Przeszkadzanie
28:15 2 min. Grzegorz Piekarski #16 Zahaczenie
28:45 2 min. Łukasz Zachariasz #9 Zahaczenie
29:11 2 min. Robert Krajči #93 Trzymanie przeciwnika
30:27 2 min. Wojciech Wojtarowicz #85 Wysoko uniesiony kij
46:56 2 min. Miroslav Zaťko #6 Atak kijem trzymanym oburącz
47:12 2 min. Robert Kostecki #10 Natarcie
48:49 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie

---

57 min - Tabacek najechał środkiem tafli i strzelił przy słupku, gumę szczęśliwie odbił Nowak

56 min - Zagłębie w ataku, Cychowski z bulika po lodzie, krążek ciałem przystopował jeden z obrońców Unii

53 min - Szewczyk bliski wyrównania, krążek szczęśliwie odbił Witek przez co krążek minął prawy słupek bramki

50 min - Zawodnicy Unii protestowali względem nałożonej kary technicznej, ostatecznie Jaros zasiadł na ławce kar

48 min - Zamieszanie pod bramką Nowaka, ostatecznie bramkarz Zagłębia nakrywa krążek łapaczką

44 min - Po strzale Kuca krążek zatańczył przed bramką Unii, lecz nie przekroczył linii

42 min - GOOL! Gospodarze w końcu trafili do bramki. Banaszczak wystrzelił z wysokości bulika w okienko, Witek spóźnił się z interwencją dzięki czemu sosnowiczanie nawiązali kontakt

39 min - Ślusarczyk, Podsiadło, Zachariasz - próby tych zawodników w pięknym stylu powstrzymał Witek

36 min - W odpowiedzi Kostecki z bliska ponownie obok bramki, to nie jest dzień tego zawodnika

35 min - Wojtarowicz wyjechał z szybkim kontratakiem i huknął z nadgarstka, guma wypadła z łapaczki Nowaka i poturlała się obok słupka. Chwilę później Łopuski uderzył w leżącego już na lodzie bramkarza miejscowych

32 min - Szczęście po stronie Witka. Po strzale Kuca krążek spadł pod parkany bramkarza gości i nie wpadł do bramki. Gumę szybko wybił jeden z obrońców

30 min - Goście skutecznie powstrzymują najazdy sosnowiczan, podwójna przewaga miejscowych zniweczona

29 min - Kara za karą na Zimowym, sosnowiczanie zagrają czterech na trzech

28 min - Piekarski zahaczył Dołęgę, gdy ten miał już przed sobą tylko Witka

27 min - Tabacek był bliski podwyższenia prowadzenia gości, lecz jego strzał barkiem wybronił Nowak

25 min - Noworyta silnie huknął z niebieskiej linii, guma odbiła się od słupka

24 min - Riha najechał samotnie lecz strzelił w Nowaka

22 min - GOOL! Tym razem Łopuski bezbłędny, krążek po strzale napastnika gości wpadł do bramki przy słupku

22 min - Łopuski silnie z metra przymierzył okienko, krążek instynktownie odbił Nowak

21 min - Drugą tercję otworzył silny strzał Kuca, krążek po strzale zawodnika przeleciał nad bramką

20 min - Koniec pierwszej tercji, po której goście prowadzą jedną bramką

19 min - Nie ma gola, gramy dalej

19 min - Jakubik w poprzeczkę, trwa analiza wideo na prośbę zawodników Unii. Znając sosnowiecki sprzęt to trochę potrwa

16 min - Kostecki ponownie z bliska zmarnował kapitalną szanse na doprowadzenie do remisu, Unia chwilowo przystopowała z atakami

15 min - Cychowski próbował wspomóc ofensywny atak Zagłębia i próbował swojego szczęścia pod bramką Witka, próba wybroniona

13 min - Tabacek z wysokości bulika silnie, lecz niecelnie

11 min - Kostecki miał już odsłoniętą bramkę i mógł doprowadzić do wyrównania, lecz przy strzale złamał kij i musiał zjechać do boksu

10 min - Jakubik przejął krążek po błędzie rywala i strzelił mocno, lecz wprost w Nowaka

9 min - GOOL! Dwójkowa akcja Unii przynosi pierwszego gola. Jaros do Wojtarowicza, a ten pakuje krążek przy słupku

8 min - Bernat z metra strzela obok bramki Witka, jęk zawodu na trybunach

7 min - Prohazka otrzymał bodika od Zdenka i padł na lód, zjeżdżając do boksu wymachiwał ręką w stronę ławki miejscowych

5 min - Jakubik strzałem z ostrego kąta próbował otworzyć wynik pojedynku, gumę do boku zbił Nowak

4 min - Kuc silnie z niebieskiej, krążek do ciała przycisnął bramkarz gości

3 min - Sosnowiczanie przez najbliższe dwie minuty zagrają z przewagą jednego zawodnika. Mimo kary goście wjeżdżają w tercję rywala, Zagłębie nie jest w stanie założyć zamka

2 min - W odpowiedzi Gabryś z niebieskiej, broni Nowak

1 min - Duszak oddał pierwszy celny strzał w dzisiejszym spotkaniu, krążek w łapaczce Witka

1 min - Gramy, krążek dla gości

0 min - Witamy z Sosnowca, za 5 minut początek pojedynku
Aksam Unia
#33 Przemysław Witek B 1 1.00 29 29 0 0 0 0 96.55 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#29 Krzysztof Zborowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0