24:11 2 min. Rafal Martynowski #27 Zahaczenie
31:40 2 min. Jarosław Kuc #78 Zahaczenie
33:23 2 min. Mateusz Białek #25 Zahaczenie
37:12 2 min. Aron Chmielewski #70 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:38 2 min. Leszek Laszkiewicz #81 Trzymanie przeciwnika
42:16 2 min. Mateusz Białek #25 Trzymanie przeciwnika
48:24 2 min. Andrzej Banaszczak #23 Zahaczenie
52:38 2 min. Andrzej Banaszczak #23 Podcięcie

---

58 min - Dwie minuty do końca regulaminowego czasu gry

56 min - Akcja za akcją na Zimowym, żadna z drużyn nie potrafi celnie wykończyć swoich okazji

52 min - GOOL! Mamy remis w Sosnowcu. Dołęga z bliska doprowadza do wyrównania

48 min - Laszkiewicz z bliska wprost w Szydłowskiego, nadal 2:3

46 min - Prokop silnie uderzył na bramkę Szydłowskiego, gumę odbił Szydłowski. Chwilę później bramkarz Zagłębia skutecznie powstrzymał próbę Sarnika

42 min - Sosnowiczanie starają się doprowadzić do wyrównania, lecz dobra gra defensywy Cracovii nie przynosi zmiany rezultatu

38 min - GOOL!!! Ślusarczyk trafia do bramki, zawodnik strzałem z niebieskiej linii zaskoczył Raszkę. Guma trafiła w okienko. Zagłębie nawiązuje kontakt

34 min - Cracovia trafiła do siatki, lecz gola nie ma. Bramka strzelona łyżwą

33 min - Goście przez chwilę grali z przewagą dwóch zawodników, lecz bez efektu bramkowego

30 min - Kostecki szalał za bramką Cracovii, lecz jego próbę skutecznie powstrzymał Raszka

28 min - GOOL! Dołęga wykorzystał podanie Cychowskiego i krążek po jego strzale wpadł pod poprzeczkę

27 min - Dobra parada Szydłowskiego ratuje zespół miejscowych przed stratą kolejnego gola, strzelał Lenius

25 min - Kuc huknął z niebieskiej, krążek instynktownie sparował Raszka, Zagłębie nadal bez gola

24 min - Zagłębie zagra z przewagą jednego zawodnika przez najbliższe dwie minuty. Wcześniej z bliska w Raszkę trafił Kostecki

21 min - Gramy, krążek dla miejscowych. Po wznowieniu dwójkową akcję przeprowadził Zachariasz z Kucem, lecz ten drugi nie zdołał pokonać Raszki

19 min - GOOL! Trzeci gol dla gości. Dwójkowa akcja zakończona powodzeniem, strzałem z bliska Szydłowskiego pokonuje Laszkiewicz

18 min - Słaboń najechał na bramkę rywala, lecz przegrał pojedynek z bramkarzem miejscowych

16 min - Pierwsza kara w dzisiejszym spotkaniu, Pasy mimo gry w osłabieniu mogli podwyższyć prowadzenie, szczęście po stronie Zagłębia

15 min - Wbrew protokołowi między słupkami gości Raszka, a nie jak wcześniej pisaliśmy Radziszewski

14 min - Jeden z nielicznych ataków miejscowych, Szewczyk uderzył nad lodem, gumę pewnie złapał Raszka

12 min - Laszkiewicz szybkim najazdem chciał szybko podwyższyć prowadzenie swojej drużyny, krążek zdołał wybić bramkarz Zagłębia

11 min - Zdenek szarżował pod bramka Raszki, lecz jego próba nie przyniosła zmiany rezultatu

8 min - GOOL! To musiał się tak skończyć. Ciągłe ataki przyniosły drugie trafienie dla Cracovii, strzelcem Martynowski

8 min - Dwie szanse dla gości zmarnowane. Najpierw z bliska przestrzelił Słaboń, poprawka Dulęby wybroniona. Goście w natarciu

6 min - Chwilę później Duszak uderzył z niebieskiej, gumę zdołał wybronić Raszka

5 min - Sosnowiczanie w końcu wyjechali z własnej tercji, próbę jednego z napastników Zagłębia powstrzymał Besch

3 min - Laszkiewicz bliski podwyższenia prowadzenia gości, lecz jego próbę skutecznie powstrzymał bramkarz Zagłębia

1 min - GOOL! Dużo większą precyzją wykazał się Chmielewski, który położył bramkarza miejscowych i trafił do siatki

1 min - Sarnik próbował szybko otworzyć wynik meczu, lecz gumę zdołał wybronić Szydłowski

1 min - Gramy, pierwsze wznowienie dla gości

0 min - Zagłębie w nowych koszulkach, w końcu można powiedzieć!!!

0 min - Zawodnicy wyjeżdżają na lód, w głośnikach słychać nutę zespołu Horrorshow o Zagłębiu

0 min - W Zagłębiu kilku zawodników zagra dzisiaj z przeziębieniem, trener Podsiadło poinformował, że przynajmniej czterech zawodników jest chorych

0 min - Witamy z sosnowieckiego lodowiska, za około 7 minut początek spotkania. Cracovia w podobnym zestawieniu jak w poprzedniej kolejce. Sosnowiczanie w dość połatanym składzie zagrają na trzy piątki
#28 Sebastian Baca PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Andrzej Banaszczak LO 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Patryk Wajda LO 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Sebastian Witowski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0