05:09 2 min. Kamil Kalinowski #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:18 2 min. Jakub Jaskólski #17 Przeszkadzanie
26:42 2 min. Michał Smeja #29 Przeszkadzanie
39:59 2 min. Milan Baranyk #26 Zahaczenie
44:32 2 min. Jakub Jaskólski #17 Przeszkadzanie
46:10 2 min. Michał Działo #12 Trzymanie przeciwnika
53:28 2 min. Aivars Gaisins #25 Zahaczenie
58:25 2 min. Rafał Cychowski #7 Spowodowanie upadku przeciwnika

----

50-56 min - Kolejne błędy szybko zamienione na gole. Istna kanonada na Zimowym. Bardziej widowiskowy hokej grają goście, którzy zasłużenie prowadzą trzema bramkami

45-49 min - Kolejne minuty przynoszą gole dla gości, którzy przejęli inicjatywę na lodzie. Sosnowiczanie co prawda odpowiedzieli trafieniem Kosteckiego, lecz to za mało by nawiązać równorzędną walkę w trzeciej odsłonie

42 min - Druga tercja rozpoczęła się od zmasowanych ataków miejscowych, ktorzy grając w przewadze starali się doprowadzić do remisu. Strzał Kosteckiego z bliska pewnie wybronił Plaskiewicz

38 min - Marmurowicz pomknął prawą stroną tafli i strzelił przy słupku, krążek łyżwą zatrzymał Szydłowski

35 min - GOOL! Strata bramki podziałała na gości niczym płachta na byka. Kalinowski w indywidualnym najeździe w piękny sposób[strzałem ze ściąganej] pokonał Szydłowskiego

32 min - GOOL! Mimo przewagi gości, to gospodarze doprowadzają do wyrównania. Ślusarczyk przejechał wzdłuż bramki i wpakował krążek między parkanay Plaskiewicza

30 min - Chwilę później Kalinowski z metra, ponownie górą bramkarz miejscowych. Przewaga przyjezdnych

29 min - Baranyk ponownie przed szansą, jego najazd paradą bramkarską powstrzymał Szydłowski

26 min - Szczęście po stronie Zagłębia, Bomastek z bliska wprost w Szydłowskiego

25 min - Mijają minuty, a na lodzie ślizgawka. Żadna z drużyn nie potrafi stworzyć klarownej sytuaji

22 min - Białek wjechał w tercję rywal i strzelił po lodzie, krążek kijem do boku odbił Plaskiewicz

20 min(przerwa) - Składy już aktualne, za 2 minuty początek drugiej tercji

17 min - Goście starają się zamknąć rywala we własnej tercji, Szydłowski przez kilkanaście sekund grał bez kija, lecz żaden z zawodników gości nie zdołał oddać strzału w światło bramki

15 min - Na ławkę kar odesłany Łukasz Stychno z Zagłębia

14 min - GOOL! Dwójkowa akcja przynosi pierwsze trafienie dla gości. Gościmiński do Marmurowicza, a ten strzałem między parkanami zdobywa pierwszego gola w tym spotkaniu

13 min - Dzięgiel najechał prawą stroną tafli i strzelił po lodzie, gumę szczęśliwie odbił bramkarz Zagłębia

11 min - Banaszczak dopadł do odbitego krążka i silnie huknął, lecz nad poprzeczką

9 min - Porębski z niebieskiej, krążek ciałem zakrywa Szydłowski

7 min - Horny mocno nad lodem, broni Plaskiewciz

6 min - Sosnowiczanie w przewadze starają się założyć zamek, jak narazie bez efektu

5 min - Słupek po strzale Baranyka, goście w natarciu

3 min - W odpowiedzi Ślusarczyk mocno z bulika, broni Plaskiewicz

2 min - Branyk wjechal z krążkiem, lecz jego indywidualny najazd powstrzymał Szydłowski

1 min - Gramy, składy postaramy się na bieżąco uaktualnić, gdyż nie dostarczono zestawień i wyłapujemy zestawienia z lodu

0 min - Witamy z Sosnowca, za 15 min początek spotkania. Za chwilę podamy składy, zawodnicy już zjechali po rozgrzewce
#55 Karel Horný LS 0 1 1 0 1 -2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Michał Jarnutowski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Jakub Jaskólski PO 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Łukasz Kisiel LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Marek Kosakowski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Robert Kostecki PS 2 1 1 0 3 2 0 0 0 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#37 Pawieł Kostromitin PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nesta Toruń
#1 Michał Plaskiewicz B 3 3.00 28 28 0 0 0 0 89.29 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#38 Michał Wąsik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Milan Baranyk PS 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Toms Bluks LO 0 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#18 Przemysław Bomastek LS 1 1 0 1 2 2 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#68 Jacek Dzięgiel LS 0 1 1 0 1 -2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Aivars Gaisins PO 1 0 0 0 1 3 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#43 Jakub Gimiński PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Kamil Gościmiński LS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Wojciech Jankowski PS 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0