15:36 2 min. Miłosz Lidtke #12 Przeszkadzanie
24:49 2 min. Adam Jaskólski Trzymanie przeciwnika
30:13 2 min. Piotr Winiarski #9 Uderzanie kijem
30:13 2 min. Mateusz Białek Spowodowanie upadku przeciwnika
31:24 2 min. Kamil Gościmiński #87 Uderzanie kijem
34:40 2 min. Mateusz Białek Ostrość
47:46 2 min. Rafał Twardy Natarcie
59:45 2 min. Robert Kostecki Podcięcie

---

55 min - Goście starają się doprowadzić do wyrównania, Gościmiński oddał kąśliwy strzał, który kijem nad siebie zbił Nowak

52 min - Winiarski mocno po lodzie, chwilę później Ziółkowski z niebieskiej - szanse obu zawodników powstrzymał bramkarz Zagłębia

50 min - Huzarski po akcji najechał na Nowaka co spowodowało przepychanki pod boksem Zagłębia. W sumie przepychało się trzech zawodników, obyło się bez kar

49 min - Zamieszanie pod bramką Zagłębia, strzał Porębskiego będąc już bez kija w piłkarskim stylu łapie Nowak.

46 min - W odpowiedzi Kalinowski podał wzdłuż bramki lecz żaden z jego kolegów nie zdołał przekierować krążka

45 min - Szewczyk wziął przykład z kolegi i z bliska również nie trafił do bramki

44 min - Kolejna stówa Jarnutowskiego. Zawodnik z metra dwukrotnie strzelił w parkany Witkowskiego

42 min - W odpowiedzi Winiarski z bliska prosto w Nowaka. Szczęście sprzyja miejscowym

41 min - Trzecią odsłonę od mocnego uderzenia rozpoczęli miejscowi. Bernat przejechał lewą stroną i strzelił na wysokości łapaczki Witkowskiego

39 min - GOOL! Akcja meczu. Kostecki strzelił mocno z wysokości bulika, Witkowski odbił krążek i zastawił prawy słupek bramki. Do krążka dopadł Bernat, który objechał bramkę i wsadził gumę przy słupku obok leżącego już na lodzie bramkarza przyjezdnych

37 min - GOOL! Szybka odpowiedź gości. Winiarski strzelił po lodzie, Nowak nie zdołał zamknąć parkanów i puścił przysłowiowego szczura

35 min - Gaisins wgnieciony w bandę przez Białka, za co zawodnik Zagłębia otrzymał karę. Toruń w przewadze

35 min – Jarnutowski mógł podwyższyć prowadzanie miejscowych, lecz przegrał pojedynek sam na sam z rywalem

33 min – GOOL! Cychowski wyprowadza Zagłębie na prowadzenie, zawodnik strzałem po lodzie pokonał bramkarza przyjezdnych

27 min - GOOL! Kostecki przekierował krążek do bramki po podaniu Bernata. Oklaski na trybunach, sosnowiecka publiczność wspiera zawodnika, któremu postawiono ultimatum

24 min - Pieniak mógł podwyższyć prowadzenie gości, zawodnik nie zdołał czysto uderzyć w krążek, który wyłapał Nowak

21 min - Między słupkami Nesty ponownie Witkowski

19 min - Zmiana bramkarzy w drużynie gości. Za Witkowskiego między słupkami stanął Wąsik

15 min - Ziółkowski szalał pod bramką Nowaka lecz bez efektu bramkowego, krążek wystrzelony po lodzie zatrzymał bramkarz miejscowych

12 min - Zagłębie w przeciągu kilkunastu sekund uderzało na bramkę Nesty sześć razy i żadna z prób nie przyniosła zmiany rezultatu

10 min - Stokłosa indywidualnie pod bramką rywala, guma po jego strzale minęła prawy słupek bramki Witkowskiego

7 min - Ślusarczyk wjechał do środka i strzelił nad poprzeczką, miejscowi dążą do wyrównania

6 min - Jak na sparingu, słowa kibica w pełni ukazują dzisiejszy poziom

5 min - W Sosnowcu dzisiaj ograniczona liczba widzów do 300, trybuny świecą jednak pustkami i na hali jest w sumie ok. 100 kibiców

5 min - Kurz próbował szczęścia, lecz jego uderzenie bez problemów zatrzymał bramkarz Nesty

3 min - GOOL! Krążek po strzale Husaka wystrzelony w górę spadł po zawodniku Zagłębia do bramki. Niezły farfocel

2 min - Cychowski grając dzisiaj jako napastnik najechał na bramkę rywala i uderzył nad bramką Witkowskiego

1 min - Gramy. Bluks pierwszej minucie spotkania silnie uderzył z niebieskiej linii, krążek pewnie wyłapał Nowak, chwilę później podobnego wyczyny próbował Huzarski. Ponownie guma w łapaczce Nowaka

0 min - Witamy z Sosnowca. Dzisiaj eksperymentalne składy po obu stronach. Za 5 min początek spotkania