33:56 2 min. Tomasz Połącarz #23 Trzymanie przeciwnika
58:07 2 min. Radek Procházka #48 Przeszkadzanie

- 6 min. - Dzięgiel oddaje strzał z nadgarstka , odbija parkanami Witek
- 6 min. - GOL ! 0:1 Błąd w wyprowadzeniu krążka toruńskiego obroncy, Stachura strzelcem bramki
- 7 min. - Strzał Bomastka zablokowany przez Valusiaka, krążek poleciał gdzieś wysoko na trybuny
- 10 min. - Po strzale Daniela Minge krążek ląduje w "raku" Witka
- 10 min. - Jankowski wprost w parkany Witka, torunianie chcą wyrównać jednak bardzo dobrze w bramce Unii broni Witek.
- 11 min. - 2min dla Łopuskiego za zahaczanie
- 12 min. - Błąd za swoją bramką Bomastka , do krążka dopada Riha jednak niecelnie
- 12 min. - Bomastek nie trafił w krążek , próbował potem Kuchnicki , broni Witek
- 13 min. - Goście w pełnym zestawieniu
- 13 min. - Dzięgiel przed bramką sam na sam , Witek broni
- 14 min. - Akcja Łopuskiego, który sam na sam marnuje okazje, piękna interwencja Plaskiewicza
- 16 min. - Riha zostawił krążek pod niebieską linią Urbańczykowi , ten niecelnie
- 16 min. - Urbańczyk tym razem w światło bramki , broni "Plaster"
- 17 min. - Akcja Bomastek-Ziółkowski, chyba troszkę przekombinowali ponieważ strzał Ziółkowskiego zablkowany
- 18 min. - Indywidualna akcja Dzięgiela, broni Witek
- 19 min. - Modrzejewski oddaje strzał z backhandu , Plaskiewicz odbija parkanami
- 19 min. - Jankowski niecelnie

Koniec 1 tercji...

Trwa 2 tercja...

- 21 min. - Plaskiewicz broni strzały Prochazky i Rihy
- 21 min. - Ziółkowski dobija strzał Kuchnickiego
- 22 min. - Maj z niebieskiej linii, Witek odbija krążek
- 22 min. - Fatalne pudło Krajciego
- 22 min. - 2min dla Kosedy za atak kijem trzymanym oburącz
- 23 min. - GOL! 0-2 . "Plaster" odbił strzał Gabrysia , a tam przed bramką stał niepilnowany Zatko, który umieszcza krążek w toruńskiej bramce
- 24 min. - 2min dla Bluksa za zahaczanie
- 24 min. - Ostrzeliwana bramka Plaskiewicza, ten jednak nie daje się pokonać po raz trzeci
- 26 min. - "Stalowe Pierniki" w pełnym zestawieniu
- 29 min. - Gabryś z pod niebieskiej linii, broni "Plaster"
- 29 min. - 2min dla Chrzanowskiego i Zatki
- 31 min. - Oba zespoły w pełnym zestawieniu
- 31 min. - Strzał Modrzejewskiego ląduje na słupku bramki Plaskiewicza
- 33 min. - 2min dla Połącarza za trzymanie
- 34 min. - GOL! 0-3. Błąd Bomastka w wyprowadzeniu krążka, "gume" przejmuje Jaros podaje do Wojtarowicza a ten pięknym strzałem pokonuje Plaskiewicza. GOL zdobyty w liczebnym osłabeniu
- 35 min. - GOOOL ! 1-3. Ładna akcja Minge-Jankowski, ten drugi pięknym strzałem z połowy tercji pokonuje Witka
- 36 min. - Zatko pięknym podanie uruchamia Rihe, który oddaje niecelny strzał
- 38 min. - GOL! 1-4. Wojtarowicz zdobywa swoją drugą bramke tego wieczoru
- 39 min. - Wojtarowicz próbował ustrzelić hat-tricka, "Plaster" mrożi "gume"
- 39 min. - Prochazka z podania Rihy oddaje strzał, ponownie broni Plaskiewicz

Koniec 2 tercji...

Trwa 3 tercja...

- 41 min. - Strzał Bomastka odbija Witek
- 43 min. - Jankowskie wprost do łapaczki Witka
- 43 min. - Fatalne pudło Kowalówki
- 44 min. - Łopuski nad bramką
- 44 min. - GOL ! 1-5. Co nie udało się przed chwilą, udało się teraz. Zdobywcą bramki jest Mikołaj Łopuski
- 45 min. - Sędzia liniowy najpierw sygnalizował "6" na lodzie, jednak po krótkie analizie z drugim sędzią linowym oraz głównym , kara zostaje anulowana
- 46 min. - Groźny strzał Modrzejewskiego, odbija parkanami Plaskiewicz
- 47 min. - Kowalówka mija toruńskich graczy jak tyczki, ale ostatni na tej drodze Plaskiewicz nie daje się pokonać
- 48 min. - Strzał Łopuskiego, odbija parkanami "Plaster"
- 48 min. - Połącarz przed szansą zdobywcą bramki , niecelnie
- 49 min. - GOL! 1-6. Piękna akcja gości, wykończona przez Łopuskiego, który zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu