5:0 Maciej Szewczyk #4 ( Jiří Zdeněk #18, Jarosław Dołęga #29 ) +/-
03:55 10 min. Jacek Dzięgiel #68 Kara za niesportowe zachowanie 10min
03:55 2 min. Jacek Dzięgiel #68 Zahaczenie
09:55 2 min. Michał Smeja #29 Przeszkadzanie
14:23 2 min. Mariusz Kuchnicki #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:42 2 min. Michał Smeja #29 Atak kijem trzymanym oburącz
19:24 2 min. Michał Porębski #14 Zahaczenie
21:53 2 min. Tomasz Ziółkowski #17 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
23:12 2 min. Aivars Gaisins #25 Atak kijem trzymanym oburącz
24:52 2 min. Piotr Huzarski #45 Wysoko uniesiony kij
25:39 2 min. Przemysław Bomastek #18 Atak kolanem
27:22 2 min. Adrian Kurz #49 Wymuszanie kary (symulowanie)
31:19 2 min. Michał Działo #12 Uderzanie kijem
49:10 2 min. Wojciech Jankowski #16 Atak kolanem
54:39 2 min. Jarosław Kuc #78 Spowodowanie upadku przeciwnika

---

55 min - Baranyk dwukrotnie próbował zmniejszyć prowadzenie gospodarzy, lecz jego próby zakończyły się fiaskiem

51 min - Szybka wymiana krążka między zawodnikami Zagłębia, strzał Cychowskiego instynktownie broni bramkarz gości

47 min - Gimiński bliski zdobycia bramki... samobójczej, krążek nie wpadł jednak do bramki. W trzeciej odsłonie sosnowiczanie już tak nie atakują na bramkę rywala. Hokeiści z Torunia pogodzili się już najwidoczniej z porażką

41 min - Zmiana w bramce Nesty. Za Plaskiewicza wjechał Witkowski

41 min - GOOL! Szewczyk ze ściąganej pakuje krążek przy słupku

37 min - GOOL! Dołęga zza bramki wyłożył krążek Zdenkowi, a ten pięknie zawinął go obok bezradnego Plaskiewicza

36 min - Bernat z ostrego kąta, broni Plaster

35 min - GOOL! Zdenek strzelił z wysokości bulika, krążek odbił się od parkanów Plaskiewicza i wpadł pod kija najeżdżającego Cychowskiego. Ten mocno strzelił po lodzie podwyższając prowadzenie miejscowych

33 min - Gaisins dwukrotnie z niebieskiej linii, krążek jak zaczarowany mijał słupki bramki Szydłowskiego

31 min - Baranyk wyjechał z akcją i został powstrzymany przez Działo. Napastnik Nesty domagał się karnego, lecz sędzia nie podjął takiej decyzji

27 min - Plaskiewicz po jednej z akcji leży na lodzie, przerwa w grze

27 min - Słupek po strzale Zdenka, goście nie potrafią wyprowadzić składnej akcji i przez to łapią kary

26 min - Słupek po strzale Kuca

25 min - GOOL! Kuc z niebieskiej pakuje krążek strzałem po lodzie

24 min - GOOL! Dołęga otrzymał podanie pod niebieską linię i strzałem z nadgarstka skierował krążek pod poprzeczkę

22 min - Voznik nie zdołał skierować krążka do odsłoniętej przez Plaskiewicza luki. Nadal 0:0

21 min - Baranyk wyjechał sam na sam i przegrał pojedynek z Szydłowskim

20 min - Koniec I tercji, która była wyrównaną odsłoną

18 min - Horny z wysokości bulika nad poprzeczką

16 min - Goście ładnie się wybronili. Sosnowiczanie zagrozili tylko raz, strzał Cychowskiego łapaczką odbił Plaskiewicz

14 min - Sosnowiczanie zagrają z przewagą dwóch zawodników. Arbitrem głównym - Wolas

10 min - Mimo kolejnej przewagi miejscowi nie potrafią stworzyć klarownych sytuacji. Cychowski uderzył z niebieskiej, lecz jego strzał bez problemów odbił Plaskiewicz

7 min - Bomastek dwukrotnie próbował wpakować krążek przy słupku. Najpierw gumę odbił bramkarz Zagłębia, zaś dobitka minęła bramkę

6 min - Samotny najazd Baranyka zakończony silnym strzałem piękną paradą zatrzymuje Szydłowski

5 min - Krążek po strzale Hornego przemknął przed linią bramkową

4 min - Dzięgiel po nałożonej karze nie zgodził się z arbitrem i będzie musiał odsiedzieć 10 karnych minut

3 min - Kalinowski w słupek, szczęście po stronie Zagłębia

1 min - Goście grając w przewadze starają się zamknąć rywala we własnej tercji. Bluks huknął z niebieskiej linii. Krążek po kiju Szydłowskiego wyleciał poza taflę

0 min - Witamy z Sosnowca. Za chwilę początek spotkania, przed kasami gromadzą się tłumy. Na trybunach zasiada dzisiaj oficjalnie 299 widzów, to efekt braku zezwolenia na przeprowadzenie imprezy o charakterze masowej
#30 Bartłomiej Nowak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Zbigniew Szydłowski B 0 0.00 23 23 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0