02:53 2 min. Aivars Gaisins #25 Wysoko uniesiony kij
17:37 2 min. Artur Ślusarczyk #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:40 2 min. Rafał Twardy #13 Zahaczenie
27:59 2 min. Przemysław Bomastek #18 Uderzanie kijem
37:08 2 min. Łukasz Zachariasz #9 Zahaczenie
38:52 2 min. Aivars Gaisins #25 Zahaczenie
45:51 2 min. Aivars Gaisins #25 Ostrość
48:37 2 min. Jiří Zdeněk #18 Zahaczenie

---

59:06 - Czas dla Zagłębia, Nowak zjechał

56 min - Ślusarczyk z niebieskiej, broni Plaskiewicz

55 min - GOOL! Baranyk wyjechał sam na sam i wpakował gumę pod poprzeczkę

52 min - GOOL! Szybka odpowiedź miejscowych. Cychowski najechał na bramkę i wykorzystał podanie Zdenka

51 min - GOOL! Ziółkowski wyprowadza Nestę na prowadzenie, zawodnik strzałem z bliska zaskoczył Plaskiewicza

48 min - Goście grając w przewadze zamknęli Zagłębie we własnej tercji

45 min - Po akcji Bernata lekkie przepychanki przed bramką Plaskiewicza. Voznik i Gaisins odesłani na ławkę kar

43 min - Kuc z niebieskiej ze ściąganej, gumę pewnie łapie Plaster

42 min - Zachariasz z ostrego kąta, krążek do boku zbił Plaskiewicz

40 min - Zmiana w bramce Zagłębia. Za Szydłowskiego na trzecią tercję wjechał Nowak

40 min - Koniec II tercji, goście doprowadzili do wyrównania mimo, że przegrywali już 0:3. To nie koniec emocji, zapraszamy za 15 minut

39 min - Kibice z trybun skandują Bartek Nowak Bartek

38 min - GOOL! Kalinowski wstrzelił krążek z niebieskiej, Szydłowski nie zdołał wyłapać krążka, który wtoczył się do bramki

37:08 - Czas dla Nesty, która zagra przez najbliższe dwie minuty z przewagą jednego zawodnika

34 min - GOOL! Ziółkowski z niebieskiej pakuje krążek w samo okienko

33 min - Bluks z wysokości koła, lecący tuż nad lodem krążek wpadł w łapaczkę Szydłowskiego

32 min - Szewczyk wyjechał z ławki i przejął krążek przed niebieską. Po samotnym rajdzie napastnik Zagłębia strzelił na bramkę, gumę kijem zbił Plaskiewicz

28 min - Voznik z metra obok bramki, jęk zawodu na trybunach

26 min - GOOL! Kuc otrzymał krążek przed bramkę, przełożył sobie gumę i strzelił przy słupku

24 min - Nesta w natarciu. Koseda wystrzelił z niebieskiej, guma przeleciała nad poprzeczką. Wcześniej Baranyk pomknął wzdłuż bramki, lecz nie zdołał czysto uderzyć w krążek

22 min - Dołęga wymieniał krążek z Szewczykiem pod bramką Plaskiewicza. Ostatecznie strzał pierwszego mija słupek

18 min - GOOL! Gaisins huknął z niebieskiej nie dając szans Szydłowskiemu. Goście nawiązują kontakt

17 min - Kalinowski ponownie próbował zaskoczyć Szydłowskiego. Krążek po strzale napastnika przyjezdnych na raty wybronił bramkarz Zagłębia

15 min - Zdenek próbował wcisnąć krążek przy słupku. Lukę parkanem zastawił Plaskiewicz

14 min - Po strzale Kalinowskiego krążek odbił się od kija Szydłowskiego i przeleciał nad poprzeczką

10 min - GOOL! Szybka odpowiedź zawodników z Torunia. Bluks wykorzystał błąd Szydłowskiego i najazdem zza bramki zdobył pierwszego gola dla gości

9 min - GOOL! Kolejna bramka dla gospodarzy. Dwójkowy najazd celnym strzałem pod rękaw wykończył Zdenek

7 min - Baranyk mieszał pod bramką Zagłębia, krążek po interwencji Szydłowskiego zatrzymał się przy słupku

5 min - W odpowiedzi Bomastek huknął z wysokości bulika i trafił w kij Szydłowskiego. Bramkarz miejscowych musiał przez chwilę bronić kijem jednego z obrońców Zagłębia

3 min - GOOL! Szewczyk wyjechał sam na sam i wpakował krążek pod poprzeczkę po pięknym najeździe

3 min - Kostecki mógł podwyższyć prowadzenie miejscowych, lecz z bliska trafił w parkany Plaskiewicza

2 min - GOOL! Doskonałe otwarcie dla Zagłębia. Ślusarczyk zagrał przed bramkę do Zachariasza, a ten wpakował krążek przy słupku

1 min - Gramy, krążek dla miejscowych

0 min - Witamy z Sosnowca. Dzisiaj czwarte starcie play-out. Przed meczem na lodzie możemy podziwiać najmłodszych hokeistów Zagłębia
#30 Bartłomiej Nowak B 1 3.07 7 7 0 0 0 0 85.71 19:31 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#33 Zbigniew Szydłowski B 4 6.00 17 17 0 0 0 0 76.47 40:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
Nesta Toruń
#1 Michał Plaskiewicz B 5 5.00 38 38 0 0 0 0 86.84 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#31 Tomasz Witkowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Milan Baranyk PS 1 0 0 0 1 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#69 Toms Bluks LO 1 1 1 0 2 2 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Przemysław Bomastek LS 0 2 1 1 2 2 2 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Miłosz Lidtke PO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Arkadiusz Marmurowicz PS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Daniel Minge LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0