03:11 20 min. Tobiasz Bernat #5 Kara meczu
08:19 2 min. Piotr Koseda #13 Zahaczenie
18:33 2 min. Milan Baranyk #26 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:09 2 min. Milan Baranyk #26 Wysoko uniesiony kij
26:48 2 min. Maciej Szewczyk #4 Przeszkadzanie
39:54 2 min. Karel Horný #55 Przeszkadzanie
44:52 2 min. Piotr Koseda #13 Rzucenie na bandę
45:50 2 min. Jiří Zdeněk #18 Przeszkadzanie
46:31 2 min. Miłosz Lidtke #12 Zahaczenie
59:44 2 min. Łukasz Zachariasz #9 Ostrość
59:44 2 min. Milan Baranyk #26 Ostrość
---

56 min - GOOL! Szybka odpowiedź gości i Ziółkowski pakuje gumę do siatki

55 min - GOOL! Duszak z niebieskiej pakuje krążek w okienko. Zagłębie nawiązało kontakt

52 min - Marmurowicz kąśliwie po wznowieniu, gumę do boku zbija Dzwonek

51 min - Zachariasz z niebieskiej, krążek pewnie odbija Plaskiewicz

48 min - Zamieszanie pod bramką Nesty, ruszona bramka. Nie ma gola, krótka przerwa techniczna, gdyż poruszona bramka musi powrócić na swoje miejsce

48 min - Dołęga kulejąc zszedł do szatni

47 min - Koseda wyjechał z ławki kar i pomknął samotnie na bramkę, lecz przegrał pojedynek z Dzwonkiem

46 min - Dołęga przy pomocy kolegów zjechał z lodu po ataku Lidtke

44 min - Białek z metra obok słupka

41 min - Najazd na bramkę Dzwonka jednego z napastników Nesty powstrzymany

40 min - W czasie przerwy Baranyk udał się do punkty medycznego i powrócił do szatni z opatrunkiem na łuku brwiowym

39 min - Twardy z metra nad poprzeczką

38 min - Horny wjechał na lód i strzelił z niebieskiej linii, krążek szczęśliwie odbił bramkarz gości

35 min - Zagłębie stara się zmniejszyć prowadzenie Nesty, Ślusarczyk z ostrego kąta. Gumę odbił Plaskiewicz

31 min - GOOL! Idąc za ciosem Bomastek podwyższa prowadzenie przyjezdnych. Krążek po strzale napastnika wpada przy słupku

30 min - GOOL! Baranyk strzałem pod poprzeczkę wyprowadza przyjezdnych po raz trzeci na prowadzenie

29 min - Cychowski z bulika, broni bramkarz Nesty

27 min - Baranyk najechał na bramkę Dzwonka i strzelił z klepy, krążek wyleciał poza taflę po interwencji bramkarza Zagłębia

26 min - Szewczyk wyjechał zza bramki i strzelił po lodzie, gumę parkanem odbił Plaskiewicz

23 min - GOOL! Kuc huknął z niebieskiej, krążek zdołał odbić Plaskiewicz, lecz przy dobitce Dołęgi był bezradny

21:34 - Zmiana w bramce Zagłębia. Za Nowaka wjechał Dzwonek

21 min - GOOL! Fatalny błąd Nowaka, który po strzale Jankowskiego przepuścił krążek pod łyżwą

19 min - Duszak z niebieskiej, kaskiem w swoim stylu broni Plaster

19 min - GOOL! Cychowski dobił strzał Zdenka i mamy remis

18 min - Dzięgiel w poprzeczkę, zawodnik domagał się analizy ale akcja nadal trwa

16 min - Voznik pojechał prawą stroną i w klarownej sytuacji nie zdołał trafić do bramki. Plaskiewicz zdołał zamknąć parkany

15 min - GOOL! Jankowski zawinął krążek zza bramki przy słupku i goście obejmują prowadzenie

14 min - Twardy mógł otworzyć wynik pojedynku, lecz nie zdołał celnie wykończyć akcji Zachariasza

13 min - Ziółkowski najechał prawą stroną tafli i strzelił przy słupku, krążek w łapaczce Nowaka

10 min - Cychowski podczas przewagi uderzył z niebieskiej, gumę wyłapał Plaskiewicz

9 min - Goście nie wykorzystali pięciominutowej przewagi, Zagłębie już w komplecie

7 min - Dzięgiel próbował wpakować krążek z bliska przy słupku. Lukę parkanem zastawił bramkarz Zagłębia

6 min - Kuchnicki z bulika, na raty broni Nowak

4 min - Gaisins z opatrunkiem na głowie zszedł do szatni

3 min - To koniec meczu dla Bernata, który rozłożył Gaisinsa na łopatki. Służba medyczna w boksie Nesty

2 min - Kuchnicki próbował wjechać w tercję Zagłębia, lecz został powstrzymany przez Działo. Obecnie oba zespoły grają na trzy formacje

1 min - Pierwsze wznowienie dla przyjezdnych, pierwszy celny strzał Voznika już w 20 sekundzie do boku zbija Plaskiewicz

0 min - Witamy z sosnowieckiego lodowiska. Za około 10 minut początek spotkania. Składy w porównaniu z wczorajszym spotkaniem lekko zmienione
#33 Tomasz Dzwonek B 3 4.92 24 24 0 0 0 0 87.50 36:37 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#30 Bartłomiej Nowak B 2 5.56 14 14 0 0 0 0 85.71 21:34 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#10 Robert Kostecki PS 0 1 1 0 1 -2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#37 Pawieł Kostromitin LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nesta Toruń
#1 Michał Plaskiewicz B 3 3.00 38 38 0 0 0 0 92.11 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#31 Tomasz Witkowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0