39:11 2 min. Michał Porębski #14 Zahaczenie
41:32 2 min. Rafał Cychowski #7 Wysoko uniesiony kij
41:59 2 min. Przemysław Bomastek #18 Uderzanie kijem
43:30 2 min. Arkadiusz Marmurowicz #19 Atak kijem trzymanym oburącz
47:30 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
52:41 2 min. Jacek Dzięgiel #68 Przeszkadzanie
59:22 2 min. Michał Smeja #29 Zahaczenie
- Jeśli doceniasz prowadzone przez nas wieloletnie relacje na żywo, prosimy o codzienne klikanie w reklamy na stronie głównej obok panelu logowanie lub nad shoutboxem. Dziękujemy!
---

55 min - Bernat wyjechał sam na sam, nie ma gola

54 min - Zmiana w bramce Nesty. Za Plaskiewicza wjechał Witkowski

54 min - GOOL! Szewczyk przed bramkę do Dołęgi i mamy 5:1

52 min - GOOL! Szybka odpowiedź gości, w zamieszaniu pod bramką Zagłębia Kalinowski zachował najwięcej zimnej krwi i wpakował krążek za linię bramkową

51 min - GOOL! Dołęga poszedł za akcją i strzałem przy słupku podwyższył prowadzenie

48 min - Bomastek szarżował pod bramką Dzwonka, bez efektu w postaci pierwszego trafienia

44 min - Sosnowiczanie przez 20 sekund w podwójnej przewadze

43 min - Indywidualna akcja Zdenka, krążek po lodzie mija słupek

41 min - Dołęga bliski podwyższenia prowadzenia miejscowych, gumę wyłapał na raty Plaskiewicz

39 min - Duszak silnie z niebieskiej, najazd Kosteckiego nieprzepisowo powstrzymał Porębski

35 min - Koseda z koła, broni Dzwonek

34 min - Po strzale Duszaka krążek odbił się od słupka i zatańczył na linii bramkowej

33 min - Analiza video po sytuacji pod bramką Nesty, sędzia gola nie uznał.

31 min - Bomastek podczas gry w osłabieniu urwał się obronie Zagłębia, lecz strzelił obok prawego słupka bramki Dzwonka

29 min - Dzwonek ratuje zespół przed stratą bramki po strzale Kosedy

27 min - Sosnowiczanie mimo równych składów zamknęli rywala we własnej tercji. Szewczyk z metra, broni Plaskiewicz

25 min - GOOL! Cychowski najechał na krążek i strzałem ze ściąganej podwyższył prowadzenie sosnowiczan

23 min - Porębski z niebieskiej, broni bramkarz Zagłębia

22 min - Po strzale Marmurowicza krążek uderzył w maskę Dzwonka

21 min - GOOL! Od mocnego uderzenia drugą tercję rozpoczęli sosnowiczanie. Twardy z bliska po lodzie i mamy 2:0

19 min - Duszak wyczyścił pole przed bramką Dzwonka i wybił bezpański krążek z własnej tercji

18 min - Dzięgiel wjechał samotnie w tercję rywala i strzelił z nadgarstka. Krążek do klatki piersiowej przycisnął Dzwonek

17 min - Cychowski z niebieskiej, broni Plaster

16 min - Gorąco pod bramką Zagłębia, Jankowski nie zdołał czysto uderzyć w krążek. W odpowiedzi Duszak próbował wstrzelić krążek do Hornego, lecz ten nie zdołał przejąć gumy

12 min - GOOL! Liczebna przewaga wykorzystana. Dołęga z lewej strony do Zdenka, a ten pięknym strzałem pod poprzeczkę dał prowadzenie miejscowym

11 min - Pierwsza przewaga dla Zagłębia w dzisiejszym spotkaniu

9 min - Zdenek pomknął na bramkę rywala, lecz jego strzał był daleki od doskonałego

7 min - Pierwsza przewaga w dzisiejszym meczu, Nesta w natarciu. Bomastek z bliska, broni bramkarz Zagłębia

6 min - Podsiadło z bulika, gumę do boku zbił Plaskiewicz

5 min - Bomastek samotnie, krążek po strzale zawodnika przeleciał nad poprzeczką

3 min - Kuc z niebieskiej, krążek minął słupek bramki Plaskiewicza

2 min - Zdenek najechał prawą stroną i strzałem ze ściąganej próbował pokonać Plaskiewicza

1 min - Pierwszy celny strzał Kosedy parkanami broni Dzwonek

1 min - Gramy, krążek dla Zagłębia

0 min - Witamy z lodowiska w Sosnowcu. Dzisiaj ostatnie starcie pomiędzy Zagłębiem i Nestą. Mecz nr. 7 już za ok. 10 min zapraszamy na relację live.
Nesta Toruń
#1 Michał Plaskiewicz B 5 5.60 28 28 0 0 0 0 82.14 53:32 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#31 Tomasz Witkowski B 0 0.00 3 3 0 0 0 0 100.00 6:28 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#26 Milan Baranyk PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Toms Bluks LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Przemysław Bomastek LS 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Łukasz Chrzanowski LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Jacek Dzięgiel LS 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Wojciech Jankowski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0