1:4 Maciej Urbanowicz #92 ( Adrian Labryga #22 ) +/-
10:13 2 min. Błażej Salamon #61 Zahaczenie
17:48 2 min. Rafał Cychowski #7 Przeszkadzanie
21:31 2 min. Kamil Duszak #6 Zahaczenie
43:01 2 min. Kamil Duszak #6 Trzymanie przeciwnika
---

57 min - JKH spokojnie rozgrywa krążek, Zagłębie nie jest w stanie wypracować składnych akcji

52 min - GOOL! Zagłębie rozpracowane, dwa podania szybka kiwka przed bramką i mamy 1:4. Strzelcem Urbanowicz.

51 min - Czas dla JKH

50 min - Szansa Sarnika... broni Sopko. Napastnik Zagłębia nie wykorzystał kapitalnej szansy na zdobycie kontaktowego gola

48 min - Pierwsza skuteczna obrona Elżbieciaka, który zatrzymał strzał po lodzie Rompkowskiego

46:52 - Dzwonek zjechał do boksu w jego miejsce Elżbieciak. Zmiana wymuszona kontuzją

43 min - GOOL! Zatko przejechał połowę tafli i strzelił pod poprzeczkę. Piękna akcja defensora gości

42 min - Dzwonek ponownie między słupkami po interwencji lekarza Zagłębia

41 min - Urbanowicz sam na sam strzela w Dzwonka, po akcji jeden z obrońców wpadł na bramkarza Zagłębia i wbił go w bandę. Bramkarz Zagłębia leży na lodzie - przerwa w grze

38 min – GOOL! – Kral przejechał wzdłuż niebieskiej linii i strzelił po lodzie. Krążek obok Dzwonka wpadł do siatki.

36 min - Zagłębie starało się zamknąć rywala we własnej tercji, próby Dołęgi i Voznika nie wpłynęły jednak na zmianę rezultatu

33 min - Szewczyk sam na sam strzela w Sopko, krążek powędrował nad poprzeczkę bramkarza JKH

31 min - GOOL! - I mamy remis. Bordowski po lodzie, krążek między parkanami przepuszcza Dzwonek

27 min - Goście od kilkunastu sekund bombardują bramkę Zagłębia, jak dotąd bez efektu bramkowego

26 min -Dołęga wystawił krążek Voznikowi, lecz ten nie zdołał go opanować

25 min - Lipina wjechał prawą stroną pod bramkę Dzwonka i strzelił przy słupku, krążek w ostatniej chwili parkanem wybronił bramkarz Zagłębia

22 min - Grając z przewagą jednego zawodnika JKH zamyka Zagłębie we własnej tercji. Strzał Labrygi zatrzymuje Dzwonek

19 min - Kral bliski wyrównania, w zamieszaniu pod bramką jeden z obrońców wyrzucił krążek za niebieską linię

17 min - Kulik z niebieskiej wprost w Sopko. Jastrzębie stara się doprowadzić do wyrównania jeszcze w pierwszej tercji

16 min - Górny z ostrego kąta. Instynktownie krążek łapie Dzwonek

15 min - Marcin Kozłowski z nadgarstka, broni Sopko.

13 min - Zatko wjechał do tercji, by pomóc kolegom z ataku. Jego strzał przy słupku powstrzymał Dzwonek

11 min - GOOL! Sarnik dobija strzał Cychowskiego i sosnowiczanie szybko wykorzystują przewagę. Przy interwencji kask stracił Sopko, lecz sędzia nie wziął tego pod uwagę i gola uznał

11 min - Gramy dalej!

10 min - Krótka przerwa w grze z powodu dymów, które unoszą się nad taflą. To efekt fajerwerków, które zostały prezentowane podczas prezentacji

9 min - Salamon próbował zaskoczyć Dzwonka sprytnym strzałem z bliska, krążek przykryty przez bramkarza sosnowiczan.

8 min - Zachariasz mówiąc potocznie urwał się obrońcom JKH i strzelił nad lodem. Gumę do boku zbił Sopko

5 min - Krążek odbijał się przed bramką Zagłębia, Kulas nie zdołał skierować go do za linię bramkową i w Sosnowcu nadal 0:0

3 min - Danieluk wjechał na bramkę Dzwonka, lecz strzelił w bramkarza Zagłębia

1 min - Gramy, krążek dla miejscowych

0 min - Przed meczem odbyła się prezentacja zawodników Zagłębia

0 min - Witamy z Sosnowca, za około 20 min początek spotkania