2:3 Richard Král #91 ( Damian Kapica #24, Petr Lipina #13 ) +/-
13:57 2 min. Marek Modrzejewski #77 Zahaczenie
27:04 2 min. Tomasz Pastryk #68 Zahaczenie
32:51 2 min. Mateusz Bryk #69 Rzucenie na bandę
56:26 2 min. Tomasz Połącarz #23 Ostrość
56:26 2 min. Richard Bordowski #8 Ostrość
Koniec meczu!.
6 sekund do końca oświęcimianie bez bramkarza
Na 103 sekundy przed końcem trener Piątek bierze czas.
57 min. - Drobne spięcie między Połącarzem a Bordowskim, obaj wędrują na ławkę kar.
55 min. - GOOOL 2:3! Kral umieszcza krążek pod samą poprzeczką.
51 min. - Zatko kąśliwie z nadgarstka, ale Stańczyk broni odbijakiem.
50 min. - Jastrzębianie coraz częściej zamykają oświęcimian. Pod bramką Stańczyka się kotłuje.
44 min. - GOOOL 2:2! Prochazka był w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Odbity za bramką krążek spadł na jego łopatę kija Prochazki.
42 min. - Zatko kąśliwie z okolic bulika, ale broni Stańczyk.
41 min. - Tabaczek spod bandy zagrał do Wojtarowicza, ale Sopko był na posterunku i obronił uderzenie "Wojtara".

Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40 min. - Koniec II tercji
38 min. - Ładna kontra oświęcimian. Piotrowicz wjechał do tercji, zagrał wzdłuż bramki do Połącarza, ale defensor biało-niebieskich w doskonałej sytuacji trafił wprost w Sopkę.
34 min. - Brakuje pomysłu na rozegranie zamka. Jastrzębianie dobrze się bronią.
33 min. - Znów oświęcimianie zagrają w przewadze. Na ławkę kar wędruje Bryk, który rzucił na bandę Tabaczka.
30 min. - Strzał Labrygi z okolic linii niebieskiej w świetnym stylu broni Stańczyk.
29 min. - Tabaczek - sytuacja sam na sam, ale nie ma bramki. Krążek przeleciał obok prawego słupka.
28 min. - Będzie okazja dla oświęcimian. Na ławkę kar wędruje Pastryk. GOOOL 2:1!. Różański został przyciśnięty do bandy. Krążek wygarnął Nikolov, który balansem ciała zmylił dwóch obrońców i precyzyjnym strzałem z nadgarstka zaskoczył Ramona Sopkę.
26 min. - Bordowski do Lipiny, ale snajper JKH mając przed sobą odsłoniętą bramkę trafia w przemieszczającego się Stańczyka.
24 min. - Kapica po podaniu Krala znalazł się przed Stańczykiem, ale z interwencją zdążył Piekarski.
22 min. - Tabaczek ładnie oszukał balansem ciała Macieja Urbanowicza, ale jego uderzenie było dalekie od ideału.
Zaczynamy drugą odsłonę. Obie drużyny już na tafli.

Koniec I tercji
20 min. - Jaros miał doskonalą okazję, ale nie zdołał pokonać Ramona Sopki.
18 min. - Oświęcimianie nie mogą wyjść z własnej tercji. Ale jastrzębianie mimo optycznej przewagi oddają za mało strzałów.
17 min. - Dużo gry w tercji środkowej.
15 min. - Teraz Danieluk strzela, ale jego uderzenie zatrzymuje się na słupku.
15 min. - Jastrzębianie w przewadze, ale nie potrafią zagrozić bramce Stańczyka.
14 min. - Będzie kara dla oświęcimian. Na ławkę kar zmierza Modrzejewski.
12 min. - GOOOL 1:1! Danieluk doprowadza do wyrównania.
11 min. - Teraz akcja Jastrzębia, Danieluk i broni Stańczyk.
9 min. - Rzeszutko i nie ma gola. Środkowy pierwszej formacji nie zdołał podnieść krążka nad leżącym Sopką.
8 min. - GOOOOL 1:0! Jarosław Różański wyprowadza Unię na prowadzenie. Strzał z bliskiej odległości.

Z przyczyn technicznych (brak stabilnego połączenia z internetem) relacją rozpoczynamy z opóźnieniem. Na lodowisku w Oświęcimiu szósta minuta. Jak na razie bez bramek. Sporo asekuracyjnej gry i mało sytuacji podbramkowych.

#30 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#35 Sebastian Stańczyk B 3 3.00 23 23 0 0 0 0 86.96 59:56 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#25 Gleb Łucznikow LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski PO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Angel Nikolov PO 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Grzegorz Piekarski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Petr Valušiak PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Kamil Feć B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#60 Ramón Sopko B 2 2.00 23 23 0 0 0 0 91.30 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0