06:43 2 min. Mateusz Bryk #69 Zahaczenie
11:18 2 min. Łukasz Zachariasz #9 Atak kijem trzymanym oburącz
14:08 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Wysoko uniesiony kij
24:11 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Przeszkadzanie
25:59 2 min. Richard Král #91 Przeszkadzanie
28:48 2 min. Łukasz Zachariasz #9 Rzucenie na bandę
29:54 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Wysoko uniesiony kij
36:20 2 min. Miroslav Zaťko #6 Przeszkadzanie
40:15 2 min. Łukasz Kulik #43 Zahaczenie
44:33 2 min. Michał Działo #12 Zahaczenie
47:35 2 min. Mateusz Bryk #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:58 2 min. Kamil Górny #17 Trzymanie przeciwnika

55 min - GOOL! Zabawa pod bramką Zagłębia zakończona golem. Prochazka na 1:5

49 min - Urbanowicz znokautował Dzwonka, któremu spadł kask. Po chwili bramkarz Zagłębia wstał z lodu i jest gotowy do gry

48 min - Voznik z metra prosto w łapaczkę Sopko, który szczupakiem rzucił się na lód

46 min - GOOL!!! Dobitka Krala ląduje w sieci. Wynik raczej już przesądzony

43 min - Bramka przewrócona na Dzwonka, przerwa w grze. Na szczęście dla gospodarzy wszystko dobrze się skończyło

40 min - Słupek po strzale T.Kozłowskiego

39 min - Zatko przejechał całą taflę i uderzył w stronę Dzwonka. Krążek przeturlał się po ramieniu bramkarza gospodarzy i spadł obok bramki

37 min - Ponownie dał znać o sobie Kuc, który wystrzelił z niebieskiej linii i ponownie pewnie Sopko

36 min - Bordowski w indywidualnej kontrze, górą Dzwonek

32 min - T.Kozłowski będąc sam na sam nie zdołał precyzyjnie uderzyć w światło bramki

29 min - GOOL! Szybka akcja gości, wymiana gumy i piękny strzał Zatko. Defensor gości pakuje krążek w okienko

28 min - Po szybkim wznowieniu Luka huknął z bulika, broni Sopko

24 min - Sosnowiczanie przez kilkanaście sekund zagrają z przewagą dwóch zawodników

23 min - Wracając do wydarzeń na lodzie, grające z przewagą jednego zawodnika Zagłębie bliskie wyrównania, strzał T.Kozłowskiego na raty wybronił jednak Sopko

22 min - Na trybunach wisi natomiast trans "AGONIA HOKEJA 2012", a obok widnieje krzyż

21 min - Przed sosnowieckim lodowiskiem kibice złożyli wieniec "Ś.P.ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC" oraz zapalono kilkanaście zniczy. W taki właśnie sposób sympatycy Zagłębia chcą przedstawić obecną sytuację sosnowieckiego hokeja - dyscypliny która powoli wymiera w tym mieście

19 min - Sędzia linowy przykleszczony przy bandzie przez Voznika

18 min - Luka z bliska, krążek moja słupek bramki Sopko

16 min - GOOL! Lipina indywidualnie pomknął na bramkę rywala i strzałem przy słupku nie dał szans Dzwonkowi

15 min - GOOL! arbiter uznał bramkę

15 min - Analiza video po bramce M.Kozłowskiego. Wg nas krążek odbił się od siatki pod poprzeczką ale za chwilę się okaże czy była bramka

14 min - GOOL!!! sędzia uznaje bramkę strzelcem Kral

14 min - Zamieszanie pod bramką Zagłębia, guma w bramce - trwa analiza video, gdyż było polu bramkowym w tym czasie aż 3 zawodników

13 min - Bordowski wystrzelił w stronę bramki, krążek do boku zbił bramkarz miejscowych. JKH w natarciu

10 min - Danieluk objechał bramkę Dzwonka i próbował wpakować krążek w wolną lukę pozostawioną przez bramkarza Zagłębia. Ten zdołał jednak szybko zareagować i na Zimowym nadal po zero

8 min - Grając z przewagą jednego zawodnik drużyna Zagłębia mogła wyjść na prowadzenie. Kuc silnie z niebieskie - broni Sopko

7 min - Urbanowicz próbował zaskoczyć Dzwonka sprytnym strzałem, lecz krążek minął słupek bramkarza Zagłębia

3 min - Danieluk mocno po lodzie z bulika, gumę odbił Dzwonek

1 min - Kapica wyjechał sam na sam lecz przegrał pojedynek z Dzwonkiem. Dobre otwarcie w wykonaniu gości

0 min - Witamy z lodowiska w Sosnowcu. Tutaj Wojtka W. nie uświadczymy ale zapraszamy na live. Startujemy o godzinie 18:00!