36:59 2 min. Adrian Kurz #49 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
40:00 2 min. Kara tech. dla drużyny Opóźnianie gry
46:56 2 min. Jakub Jaskólski #17 Uderzanie kijem
51:29 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
54:21 2 min. Wojciech Wojtarowicz #85 Atak łokciem
55:38 2 min. Maciej Szewczyk #4 Natarcie
56:32 5 min. Andrej Prokopczik #29 Ostrość
56:32 20 min. Andrej Prokopczik #29 Kara za niesportowe zachowanie 10min
58:25 25 min. Angel Nikolov #8 Bójka
58:25 25 min. Łukasz Kulik #43 Bójka
59:59 2 min. Kamil Duszak #6 Ostrość
---

58 min - Nikolov dość niespodziewanie naskoczył na Kulika, wywiązała się krótka szarpanina na pięści za co obaj zostali odesłani do szatni

56 min - Kara meczu dla Prokopczika za nadmierną ostrość+niesportowe zachowanie

55 min - GOOL! Rzeszutko sprytnym strzałem pokonuje Dzwonka

54 min - GOOL! W odpowiedzi Dołęga z bliska zmniejsza rozmiary porażki

52 min - GOOL! Unia ośmieszyła rywala. Zagłębie rozpykane podaniami traci szóstego gola. Strzelcem Jakubik - to jego hat-trick

48 min - Różański mógł ponownie wpisać się na listę strzelców, lecz jego strzał odbił się od Dzwonka i spadł przed linię bramkową. Gumę chwilę później nakrył bramkarz Zagłębia

45 min - GOOL! Różański wjechał jak w masło między obrońców Zagłębia i strzałem przy słupku pokonał bezradnego Dzwonka

44 min - Szewczyk z Zachariaszem próbowali składną akcją wypracować bramkę dla Zagłębia, lecz ich starania nie przyniosły efektu bramkowego

41 min - Drużyna Unii ukarana za opóźnianie gry i zwlekanie z wyjściem na lód

38 min - Szarpanina pod bramką Dzwonka, lecz obyło się bez kar

35 min - Szewczyk zatrzymany przy bandzie przez Piekarskiego. Uderzenie Dołęgi z wysokości bulika bez problemów broni Fikrt

32 min - GOOL! - Dwójkowa akcja Unii i Jakubik strzałem po lodzie pokonuje Dzwonka

30 min - Podsiadło z niebieskiej, krążek przed siebie odbił Fikrt. Dobitka T.Kozłowskiego padła również łupem bramkarza przyjezdnych

28 min - Baca próbował indywidualnie rozegrać akcję Zagłębia, jego próba zakończyła się fiaskiem. Oba zespoły już w pełnym zestawieniu

26 min - Sarnik wyłożył krążek Zachariaszowi, a ten uderzył w Fikrta

24 min - GOOL! Przewaga Unii wykorzystana. Po strzale Wojtarowicza Dzwonek odbił krążek, lecz przy dobitce Tabacka był już bezradny

22 min - W odpowiedzi M.Kozłowski wjechał do tercji rywala i przymierzył pod poprzeczkę. Guma w łapaczce bramkarza Unii

21 min - Tabacek z bulik mocno po lodzie, krążek na raty łapie Dzwonek

20 min - Sędziowie poinformowali, że pierwszy gol został zapisany na konto Chomko, a nie jak wcześniej podano Rzeszutko

20 min - GOOL! Kapitalne sito po uderzeniu Jakubika, który z niebieskiej nie dał szans Dzwonkowi

19 min - Jakubik wjechał w tercję Zagłębia i silnie uderzył wprost w Dzwonka

18 min - Po strzale Bacy krążek minął słupek bramki Fikrta

17 min - GOOL! Sarnik przymierzył z przestrzeni międzybulikowej w okienko i mamy remis.

15 min - Pierwsze wykluczenie w dzisiejszym meczu. Gospodarze zagrają z przewagą jednego zawodnika

14 min - Tabacek próbował podwyższyć prowadzenie gości, lecz jego silny strzał zdołał wybronić bramkarz Zagłębia

13 min - Dzwonek już między słupkami, gramy dalej

13 min - Po strzale Jarosa krążek odbił się od maski Dzwonka, bramkarz Zagłębia leży na lodzie, gra przerwana

12 min - Dołęga sprytnie wyjechał zza bramki i uderzył przy słupku, na posterunku bramkarz gości

11 min - GOOL! Chomko dobił krążek po akcji Rzeszutki i Różańskiego i mamy 0:1 dla gości

9 min - Zachariasz po lodzie, krążek mrozi Fikrt

8 min - Podsiadło spudłował z wysokości bulika, chwilę później mocna bomba Duszaka powstrzymana przez Chomko

7 min - Jaros od początku dzisiejszego spotkania jest bardzo aktywnym zawodnikiem, kolejna próba napastnika Unii nie przyniosła zmiany rezultatu

6 min - W odpowiedzi najazd T.Kozłowskiego powstrzymał Fikrt

6 min - Gabryś uderzył z połowy lodowiska, krążek kijem do boku zbił Dzwonek

4 min - Jaros dwukrotnie uderzył obok bramki po błędzie Rafała Twardego, który dzisiaj ponownie gra jako defensor

3 min - Jaros przymierzył z nadgarstka, pewnie ponownie bramkarz Zagłębia

2 min - Nikolov nie trafił w krążek będąc w klarownej sytuacji

1 min - Pierwszy celny strzał w wykonaniu przyjezdnych, Dzwonek pewnie złapał krążek po uderzeniu Wojtarowicza

0 min - Witamy z lodowiska w Sosnowcu. Już za chwilę początek pojedynku, poznaliśmy już składy obu drużyn. Zapraszamy od 17:00.