27:28 2 min. Dominik Nahunko #16 Zahaczenie
27:35 2 min. Justin Chwedoruk #40 Zahaczenie
31:24 2 min. Craig Cescon #32 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:00 2 min. Rafał Cychowski #7 Przeszkadzanie
34:14 2 min. Filip Drzewiecki #84 Podcięcie
35:53 2 min. Jarosław Dołęga #29 Przeszkadzanie
42:04 2 min. Maciej Szewczyk #4 Uderzanie kijem
45:12 2 min. Rafał Cychowski #7 Uderzanie kijem
57:22 2 min. Petr Valušiak #20 Przeszkadzanie

---

59:28 - Zagłębie ponownie bez bramkarza

59:28 - CZAS DLA GKS KATOWICE

59 min - Minuta do końca, sosnowiczanie w natarciu

57 min - GOOL! Grając bez bramkarza Zagłębie zdobyło kontaktowego gola. W zamieszaniu pod bramką GKS Sarnik pakuje krążek pod poprzeczkę

56:13 - Zagłębie już bez bramkarza

56:13 - CZAS DLA ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC

55 min - Sucharski pojechał przy bandzie i strzelił wzdłuż bramki, krążek minął słupek

51 min - Baca jest dzisiaj bardzo aktywny, kolejne uderzenie zawodnika w światło bramki. Pewnie krążek do boku zbił Kalemba

49 min - GOOL! Krążek po uderzeniu Drzewieckiego po ramieniu bramkarza Zagłębia wpadł do siatki

48 min - Baca po lodzie z ostrego kąta, guma powędrowała obok słupka

47 min - Wiecki leżał na lodzie po starciu z jednym z zawodników Zagłębia. Obyło się bez kar

44 min - Galant huknął z niebieskiej, krążek ciałem nakrył Nowak

43 min - Drzewiecki dwukrotnie z bliska, na raty broni Nowak

42 min - Na trybunach wisi trans =GÓRSKI, DRĄŻKIEWICZ, BACZYŃSKI - SPRAWDZENI GOSPODARZE, SPRAWDZONE DZIADOSTWO=

42 min - Dwójkowa akcja Dołęgi z Voznikiem, ostatecznie krążek do lodu mrozi Kalemba

39 min - Sarnik trafił do bramki, lecz sędzia gola nie uznał gdyż zawodnik Zagłębia uderzył po gwizdku. Pretensje sosnowiczan nie przyniosły zmiany decyzji

36 min - Gorąco pod bramką Zagłębia. Nowak szczupakiem zakrywa krążek

33 min - Sarnik urwał się obrońcom lecz nie strzelił w światło bramki

30 min - GOOL! zamieszanie pod bramką Zagłębia wykorzystuje Kalinowski, który strzałem przy słupku pokonuje Nowaka

27 min - Cychowski z niebieskiej po lodzie, krążek odbijał się przed bramką GKS i ostatecznie został wybity

23 min - Dołęga samotnie wjechał przy bandzie i strzelił nad lodem, guma w łapaczce Kalemby

18 min - Gwiżdż z niebieskiej, pewnie krążek wyłapuje Nowak

17 min - GKS po raz pierwszy w dzisiejszym pojedynku zagra z przewagą jednego zawodnika. Na ławce kar Kurz

16 min - Sucharski wpadł na Nowaka, któremu spadł kask. Młodemu bramkarzowi nic się nie stało poważnego i gramy dalej

15 min - Nasze bystre oko wypatrzyło w zespole Zagłębia również Kołodzieja, więc sosnowiczanie jednak na 3 pary obrońców

12 min - Działo wjechał w tercję GKS i strzelił po lodzie, gumę do boku zbił Kalemba

8 min - Poprzeczka po strzale Drzewieckiego, GKS w natarciu

5 min - Valusiak szalał między obrońcami Zagłębia, krążek po jego strzale zdołał odbić Nowak. Chwilę później Duszak wystrzelił gumę z własnej tercji

4 min - Podsiadło próbował zaskoczyć bramkarza GKS strzałem ze ściąganej, krążek w łapaczce Kalemby

2 min - Popko z metra obok słupka, dużo szczęścia mieli teraz sosnowiczanie

1 min - Gramy, między słupkami Nowak i Kalemba

O min - Witamy z lodowiska w Sosnowcu. Za ok. 10 min początek pojedynku. Zagłębie czeka dzisiaj ciężka przeprawa, gdyż zagra tylko na 4 nominalnych obrońców. Startujemy o 17:00
#33 Tomasz Dzwonek B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Bartłomiej Nowak B 2 2.03 46 46 0 0 0 0 95.65 59:10 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0