06:20 2 min. Tomasz Kulas #10 Trzymanie przeciwnika
30:42 2 min. Grzegorz Piekarski #16 Przeszkadzanie
37:18 2 min. Richard Král #91 Zahaczenie
38:03 2 min. Richard Bordowski #8 Zahaczenie
41:21 2 min. Mariusz Jakubik #10 Uderzanie kijem
52:06 2 min. Miroslav Zaťko #6 Ostrość
52:06 2 min. Mariusz Jakubik #10 Wysoko uniesiony kij
55:32 2 min. Mariusz Jakubik #10 Trzymanie przeciwnika
Koniec meczu. Pewne 3 punkty dla JKH!
59 min. - Bordowski sam na sam z Fikrtem. Górą bramkarz Unii!
57 min. - Jakubik już na lodzie.
56 min. - Jastrzębianie na razie dość niemrawo w zamku. Ale z drugiej strony nie ma się co dziwić. Pewnie prowadzą.
55 min. - Jakubik zarobił kolejną karę.
53 min. - Drobna wymiana zdań między Zatkiem a Jakubikiem. Obaj wędrują na ławkę kar.
52 min. - Kapica piękny strzał z nadgarstka, ale równie piękna interwencja Fikrta.
51 min. - Kral już na lodzie. 4 minuty i żadnego groźnego strzału.
49 min. - Przewagi... No właśnie. Nie jest to na pewno najsilniejsza strona biało-niebieskich.
47 min. - Podwójna kara mniejsza dla Krala. Kolejna szansa dla oświęcimian, przynajmniej na honorowego gola.
47 min. - Ładny bodiczek Prokopczika, Zatko powalony.
45 min. - Wydaje się, że jest już po meczu, biorąc pod uwagę grę biało-niebieskich.
44 min. - GOOL! 0:3 Podanie zza braki Marcina Słodczyka do Richarda Bordowskiego, a ten precyzyjnym strzałem pokonuje Fikrta. Do końca kary były dwie sekundy.
43 min. - Na razie oświęcimianie dobrze się bronią.
42 min. - Faul Jakubika w tercji ataku i dwie minuty dla "Maniola".
41 min. - Błąd Piekarskiego na linii niebieskiej, kontra jastrzębian. Sulka, ale na posterunku jest Fiki.
41 min. - Zaczynamy trzecią odsłonę. Miejmy nadzieję, że będzie ona lepsza od dwóch poprzednich.

40 min. - Znów nie ma pomysłu na rozegranie zamka. Za długo zamek rozgrywają biało-niebiescy.
39 min. - Nawet w podwójnej przez 74 sekundy. Na ławkę kar wędruje Bordowski, który nieprawidłowo powstrzymał Rzeszutkę.
38 min. - Dwie minuty dla Krala. Oświęcimianie zagrają w przewadze.
37 min. - Próbował Tabaczek, który przedarł się przez zasieki jastrzębskiej obrony, ale nie zdołał oddać strzałul.
35 min. - Biało-niebiescy zamknęli przez chwile jastrzębian w tercji. Poza dobrym strzałem Połącarza nic wartego uwagi.
33 min. - Unia w pełnym zestawieniu.
32 min. - Niesamowicie krążek w tercji utrzymał Kral. Niesamowita technika kija.
31 min. - Dwie minuty kary dla Piekarskiego. Podopieczni Jirziego Reżnara mają szansę na strzelenie trzech bramki.
30 min. - Problemy z bramką, chwila przerwy.
30 min. - Tabaczek wygrał wznowienie, wrócił się po krążek i przejechał z nim całe lodowisko. Oddał strzał, ale został on zablokowany przez jastrzębskiego defensora. Poprawka Sarnika, ale broni Kosowski.
29 min. - Zatko znów miał kapitalną okazję na podwyższenie, ale tym razem jego uderzenie nie było celne.
28 min. - Jakubik do Chomki, a ten w dogodnej sytuacji pudłuje jak junior.
26 min. - Sporo strat w tercji środkowej.
24 min. - GOOOL! 0:2! Kral wzdłuż bramki do Zatki, a ten zamknął akcję celnym strzałem z lewej strony.
23 min. - Ależ akcja Adamusa. 25-letni napastnik urwał się obrońcom, ale z niemal zerowego kąta nie zdołał oddać celnego strzału.
21 min. - Nikolov znów znakomicie dostrzegł Rzeszutkę, ale ten w kapitalnej sytuacji nie zdołał pokonać Kosowskiego. To powinna być bramka.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę. Krążek dla biało-niebieskich.

Koniec pierwszej tercji. Oświęcimianie znów tracą gola do szatni.
20 min. - GOOOL! 0:1! Zatko strzałem z bekhendu pokonuje Fikrta.
19 min. - Nacierał Kogut, ale został powstrzymany przez Nikolova. Ładna interwencja doświadczonego Czecha.
19 min. - Pierwsze porządne starcie pod bandą. Bordowski przyblokował Tabaczka.
18 min. - Zapowiadało się na fajną kontrę, ale Jakubik pospieszył się i spalił akcję.
17 min. - Błąd Połącarza, ale jastrzębianie nie wykorzystali potknięcia biało-niebieskich.
16 min. - Odpowiedź oświęcimian, Tabaczek, ale nie ma bramki!
16 min. - Zatko kapitalnie obsłużył Danieluka tak, że ten znalazł się w sytuacji sam na sam. Porozciągał w bramce Fikrta, ale nie zdołał go pokonać!
14 min. - Błąd Fikrta, który źle wybił krążek. Jednak Bordowski nie potrafił go wykorzystać.
14 min. - Ładny forechecking w wykonaniu oświęcimian. Adamus przechwycił krążek, ale jego uderzenie "od zakrystii" broni Kosowski.
12 min. - Różański, ale krążek wędruje nad poprzeczką.
12 min. - Unia przycisnęła. Nikolov ładnym podaniem chciał uruchomić Rzeszutkę, ale oświęcimski środkowy nie trafił w krążek.
11 min. - Kulas!!! Ależ ładnie minął oświęcimskich defensorów, ale jego uderzenie nie było najlepsze.
10 min. - Jak na razie oglądamy bardzo słabe spotkanie. Sporo niewymuszonych błędów.
9 min. - Biało-niebiescy bez ładu i składu. Nie tak powinno się rozgrywać przewagę.
7 min. - Na ławkę kar wędruje Kulas i oświęcimianie zagrają w przewadze.
6 min. - Na razie oba zespoły nie chcą się odkryć i zaatakować.
4 min. - Mogło być groźnie, ale Rzeszutko zawahał się na moment i gumę przejął Zatko.
3 min. - Najgroźniejsza sytuacja. Skrzypkowski odważnie pojechał za akcją, ale jego strzał przeleciał obok.
1 min. - Zaczynamy. Przypominamy, że przed własną publicznością debiutuje dziś Piotr Sarnik.

Od razu przepraszamy za opóźnienia, ale organizatorzy kolejny już raz nie dostarczyli składów. Trochę trwało aż ustawiliśmy zawodników.

Witamy z Oświęcimia i zapraszamy na relacje z meczu Aksam Unii i JKH GKS Jastrzębie.
#15 Tomasz Kwadrans PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Angel Nikolov PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Grzegorz Piekarski PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Tomasz Połącarz PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Andrej Prokopczik LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#79 Jarosław Różański PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#89 Piotr Sarnik PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Paweł Skrzypkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0